Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, artme napisał(-a):

NYC metro - groźnie, ale odwaznie 😂

B4538FB2-2027-41C8-973C-07982CC97C3A.jpeg

E tam. W NYC do metra wbiła się ze mną raz grupa (chyba polityków) >50. Każdy z nich miał zegarek pokroju Daytona w złocie, PP czy AP RO a więc charakterystyczne modele. Nikt nie wyglądał na przestraszonegi czy zmartwionego. NYC to nie Londyn ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, TomASH napisał(-a):

E tam. W NYC do metra wbiła się ze mną raz grupa (chyba polityków) >50. Każdy z nich miał zegarek pokroju Daytona w złocie, PP czy AP RO a więc charakterystyczne modele. Nikt nie wyglądał na przestraszonegi czy zmartwionego. NYC to nie Londyn ;) 

Dla nich takie zegarki, to nie oszczędność życia. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Dla nich takie zegarki, to nie oszczędność życia. ;) 

Ale zdrowie chyba sobie cenia? 🤔😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mroova napisał(-a):

Shit happens: 

IMG_20230601_140933.jpg

 

Widać, że 800+ już znalazło finansowanie :D US dostały "wytyczne"...

 

Jeśli jedziecie do WB Studios Harry Potter to możesz jechać autobusem :) A tak na poważnie to... jak w każdym dużym mieście trzeba wiedzieć gdzie można sobie pozwolić na paradowanie z Rolexem a gdzie nie :D Londyn niestety nie jest wyjątkiem... a wręcz zapoczątkował ten proceder:

https://businessinsider.com.pl/lifestyle/rosnie-liczba-kradziezy-luksusowych-zegarkow-rolex-ma-problem/8dzkpeq

Niektóre marki już oferują ubezpieczenie od kradzieży w cenie zakupu - https://www.well.pl/styl/135/audemars_piguet_wymieni_skradziony_zegarek_za_darmo_to_pierwsze_takie_ubezpieczenie_w_branzy,11648.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, artme napisał(-a):

Ale zdrowie chyba sobie cenia? 🤔😉

Przede wszystkim po wpisaniu swojej odpowiedzi przyszło mi do głowy, że między wierszami zasugerowałem, że Ciebie mogło być nie stać na tego Rolexa. Gdybyś tak to odebrał, to absolutnie nie było to moją intencją. Oceniłem posiadanie Rolexa poprzez pryzmat Polaka o przeciętnych dochodach, którego może być nie stać na ten zegarek, ale jak się spręży... Politycy to raczej grupa społeczna o ponadprzeciętnych dochodach. 

A teraz do sedna. :) Jak grzecznie oddasz, to raczej ręki ani życia nie stracisz. Jaki chory łeb by nie napadał, to prawie każdy idzie po najniższej linii oporu. 

Godzinę temu, bogdan57 napisał(-a):

106kir.thumb.jpg.856aa0d14e640c15589ef18e4b867f1c.jpg

Niezależnie od tego jakby to nie miało niepoprawnie brzmieć - biały górą. ;) 

Godzinę temu, mroova napisał(-a):

Shit happens: 

IMG_20230601_140933.jpg

A co to? Wróciły czasy domiarów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Dzień Dziecka. Ciekawe, co w tym roku dostanę od żony?😂

 

IMG_20230601_081018.jpg

Dziecko? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

A co to? Wróciły czasy domiarów?

Nie ma dramy, piszą że nie wpłaciłem jednego z ryczałtów kwartalnych (najgorsze że nie podali za jaki okres) od najmu lokali, wieczorem sprawdzę. Chyba jeszcze się nie ścięli, że "za żonę" (rozbiłem ze wzgl. na limit przychodów) też chyba nie dostali - rozliczam nas zawsze w tym samym momencie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mroova napisał(-a):

Nie ma dramy, piszą że nie wpłaciłem jednego z ryczałtów kwartalnych (najgorsze że nie podali za jaki okres) od najmu lokali, wieczorem sprawdzę. Chyba jeszcze się nie ścięli, że "za żonę" (rozbiłem ze wzgl. na limit przychodów) też chyba nie dostali - rozliczam nas zawsze w tym samym momencie 😉 

Myślałem, że jakiś czujny urzędnik chciał wyjaśnić "sprawę Rolexa". ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Myślałem, że jakiś czujny urzędnik chciał wyjaśnić "sprawę Rolexa". ;) 

 

Ja niestety mam o tyle licho, że mam słabe możliwości "kreowania swojej sytuacji podatkowej". Mam pełne pokrycie wydatków przychodami, mimo szczerych chęci nie da rady zakombinować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dziecko? ;) 

Na szczęście nie, dwoje już wystarczy😂. Koszulka i nowy numer Teraz Rocka😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, paul221 napisał(-a):

Na szczęście nie, dwoje już wystarczy😂. Koszulka i nowy numer Teraz Rocka😀

Czym byłoby życie bez niespodzianek? ;) 

14 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Ja niestety mam o tyle licho, że mam słabe możliwości "kreowania swojej sytuacji podatkowej". Mam pełne pokrycie wydatków przychodami, mimo szczerych chęci nie da rady zakombinować. 

Życie bez pokus jest prostsze, choć niektórzy powiedzieliby że i nudniejsze. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.