Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mbubu

No no pobijcie się..

Przecież to byłal aluzja i to ŻARTOBLIWA do wypowiedzi Murderotica a nie Twojej Tryton. Toi Murderotic pisał o krzywych indeksach. A ze żart - to wiadomo - błonie fajne - ale chyba nie ma co porównywać. WYLUZUJCIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tryton

jako marka nie ma co porownywac, ale odczucia wizualne to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wychodzisz z założenia, że skoro to PP to indeksy nie mają prawa byc krzywe...

 

Uwierz mi proszę, ale Patek z krzywymi indeksami, czy felernym wizualnie datownikiem nie ma najmniejszych szans wyjść z fabryki... Proces kontroli w manufakturze jest tak złożony, że ewentualne wątpliwości co do wyżej zaprezentowanego Patka można tłumaczyć tylko złym zdjęciem...

 

I.

 

Ps. Mariusz - gratuluję spełnienia kolejnego marzenia, a wersja wybrana przez Ciebie, czyli różowe złoto najbardziej pasuje do Calatravy! Wygląda pięknie :) Gratuluję też Ediemu kolejnego Pama w klubie! Świetny wybór!


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W stosunku do PP i PAM trochę blado wychodzi to zdjęcie...

 

post-3351-0-57611800-1331081101.jpg

 

równie wyjątkowy a może nawet bardziej - piękny


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora "się" przypomnieć... ;)

Dla odmiany, Tissot Seastar z mechanizmem 2481 opracowanym wspólnie z Omegą.

post-684-0-29856300-1331081112.jpg

 

p10300516640377wp9.th.jpg


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje oko prawy indeks "12" w patku jest niżej niż lewy, a w dolnym prawym rogu datownika jest brudek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
na moje oko prawy indeks "12" w patku jest niżej niż lewy, a w dolnym prawym rogu datownika jest brudek...

 

Cieszę się, że nie tylko moje oko to zauważyło.

To teraz pytanie do McIntosha:

Czy prezentowany na zdjęciu egzemplarz to ten, który masz zamiar kupić, czy przypadkowa fotka? Jeśli to ten egzemplarz to czy jesteś w stanie potwierdzić, że to oryginał, bo jeżeli koledzy twierdzą, że takie niedociągnięcie jest niemożliwe w przypadku ten marki (i przyjmijmy, że tak raczej jest - wiem, jakie restrykcje są w fabryce papierosów Davidoffa, więc wyobrażam sobie, jakie muszą być w fabryce PP) to może na fotce jest Patek, ale zza chińskiego muru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kocham ten zegarek, zasługuje na lepsze zdjęcie, ale mój telefon jest tyko telefonem:

 

a27cd1af31846058.jpg


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wcześniej, rządzisz tym UFO (wiem, bo mam i to lepsze bo zielone).

Ale nie zasuwaj nadświetlną, bo Ci się data przestawia.


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tego na zdjęciach nie widać, ale tarcze UFO ma rewelacyjną. Nakładane indeksy nie są normą dzisiaj, a urodę wybitnie podnoszą.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ze szlifem kołowym i dwoma poziomami.

Zeby nie było OT. Co mam na ręku? A na ręku wieczorami mam UFO, bo robię za rotomat (ale dokręcam ręcznie też, jak mi się nie chce):

Niestety indeksu mam naciapane, nie naklejane.

 

f661a37f8567a482med.jpg


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-5825-0-42859600-1331081208.jpg

 

Robert cudo!

..tylko szkoda że kwarc

Podejrzewam że to z niedzielnych łowów? ;)

 

Wkleję fotkę zaczerpniętą z netu bo to jak dla mnie zegarek arcy ciekawy stylistycznie ;)

 

OmegaMarineChronometerb.JPG


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta omega mnie POWALILA ;) ;) ;)

W zyciu o istnieniu takiej nie slyszalem - co to i z kiedy to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezent pod choinkowy

 

793ad986bbce1bac.jpg


Czas nie ma początku ani końca, ma tylko środek, w którym wypadło nam żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Cieszę się, że nie tylko moje oko to zauważyło.

To teraz pytanie do McIntosha:

Czy prezentowany na zdjęciu egzemplarz to ten, który masz zamiar kupić, czy przypadkowa fotka? Jeśli to ten egzemplarz to czy jesteś w stanie potwierdzić, że to oryginał, bo jeżeli koledzy twierdzą, że takie niedociągnięcie jest niemożliwe w przypadku ten marki (i przyjmijmy, że tak raczej jest - wiem, jakie restrykcje są w fabryce papierosów Davidoffa, więc wyobrażam sobie, jakie muszą być w fabryce PP) to może na fotce jest Patek, ale zza chińskiego muru ?

 

Odpowiem na Twoje pytanie chociaż mam świadomość, że za chwilę mój post zostanie usunięty - może zdążysz przeczytać. Obecnie jest tylko jedno miejsce w którym kupuję zegarki...

Nie usunięty, a edytowany. Forumowicz z tak długim stażem powinien wiedzieć, że oprócz przekazywania informacji na forum, można jeszcze wysłać PM.

mabok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURNAJANEK - nie wiedziałem ,że Omegi Constelation kupuje się w sztabkach ;) fajna - gratuluję !


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prezent pod choinkowy

 

793ad986bbce1bac.jpg

to już masz choinkę? ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.