Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: Świąt

post-4044-0-79079800-1331130012.jpg


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Cudowny zestaw Jacku. :lol: I czasomierz, i pach, i klamra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja

post-2430-0-23661700-1331130062.jpg


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis na nowym pasku od Verca :lol:

4ic13p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: a niech się dobrze nosi !! ;)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po staremu, ale nareszcie przy nowej pogodzie :lol:

 

sprap.jpg

 

 

 

Pozdrawiam swiatecznie,

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Świetny AP, lubię taki klimat inżynieryjny, śrubki no i ta koronka. Pierwszy raz go widzę, więc gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce troszkę nieodpowiednie , ale muszę coś pokazac kilku osobom - a ze rzadko robię fotki wiec jak juz zrobiłem to wkleję tutaj - zebralem kilka rzeczy na fotkach - mesh Omegi satynowany, reedycja znaczka "O" i włóknina do satynowania , oraz w tle nowa ksiązeczka o zegarkach i oznaczeniach wojskowych.Fotki niestety z komórki.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejsce troszkę nieodpowiednie , ale muszę coś pokazac kilku osobom - a ze rzadko robię fotki wiec jak juz zrobiłem to wkleję tutaj - zebralem kilka rzeczy na fotkach - mesh Omegi satynowany, reedycja znaczka "O" i włóknina do satynowania , oraz w tle nowa ksiązeczka o zegarkach i oznaczeniach wojskowych.Fotki niestety z komórki.

 

Piotrze omesia na meszku rewelacyjnie wyglada - nadal uwazam ze to najlepsza barnzoletka do czarnej tarczy:)

a satynowanie mnie przekonalo:)

 

pozdarwiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Tak patrząc od góry, Hamilton na pasku Verca-czad

AP bardzo klimatyczny, ale Omega zaje..fajna i to otoczenie, świetne fotki. Niech czas będzie z wami. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, podoba mi się fakturka tych spodni - co to za marka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek
harshwatch9859764.jpg

kwarcowo jakby.... :P

Ale chyba się nie utopiłeś??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba się nie utopiłeś??? :P

 

 

No pewnie, że nie.

 

Bo jak by zdjęcie zrobił :(?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

Aviator Sikorski, więcej w galerii. :P

 

post-0-0-93808000-1331130224.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sszwedo w tym zegarku kojarzysz mi się ze Stefanem "Siarą" Siarzewskim :P:(


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

A mnie bardziej z Ignacym Krasickim "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi." :( Czy "siara" miał aviatora? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie miałem na myśli Cię krytykować! Tak żartobliwie napisałem, a zegarek całkiem fajny!!!!!!!!!!!!!!


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Po staremu, ale nareszcie przy nowej pogodzie :P

 

Kiedyś odrzucało mnie na widok tego zegarka, ale od pewnego czasu zmieniło mi się. Przekojot !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Ale ja nie miałem na myśli Cię krytykować! Tak żartobliwie napisałem, a zegarek całkiem fajny!!!!!!!!!!!!!!

Ale ja nie odebrałem wcale twojej wypowiedzi jako krytykę, moje poczucie humoru też jest bardzo "angielskie" i muszę się bardzo pilnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie odebrałem wcale twojej wypowiedzi jako krtykę, moje poczucie humoru też jest bardzo "angielskie" i muszę się bardzo pilnować.

 

:P

Aviatora nie. Miał Brietling'a, ale też taki barokowy styl.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.