Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Widzę, że wszystkie Jacki noszą porządne sikory :)

post-22858-0-47946100-1331132296.jpg

PS - Zauważyłem, że poza tym, że mamy takie same imiona, zegarki to chyba (jeśli się nie mylę) nasze córki mają takie same imiona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Znane są przypadki, że bliźniaki jednojajowe rozłączone w dzieciństwie z jakiegoś powodu, podążają przez życie bardzo podobnymi drogami.

Bardzo podobne prace, partnerki życiowe, dokonywane wybory tyczące np. samochodu, itp, itd...

Panowie, wymieńcie się zdjęciami na wszelki wypadek :)

 

jacus: świetny pasek. Kto robił?


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach.................SUMO ...............piękności, może któryś z was chce się pozbyć tego sikorka ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
POwitoł

Znane są przypadki, że bliźniaki jednojajowe rozłączone w dzieciństwie z jakiegoś powodu, podążają przez życie bardzo podobnymi drogami.

Bardzo podobne prace, partnerki życiowe, dokonywane wybory tyczące np. samochodu, itp, itd...

Panowie, wymieńcie się zdjęciami na wszelki wypadek :)

 

Eh, coś tej wiosny wszystko mi się pi**rzy. Pomyliłem kolegę z innym kolegą, który też nosi Seiko, ale nie Sumo, na imię ma Jacek i córę ma Zuzię. Eh ta wiosna...

 

Ach.................SUMO ...............piękności, może któryś z was chce się pozbyć tego sikorka ??? :)

 

Wymienię za Rolexa :) byle nie była to wersja znaleziona, albo po wujku z ameryki :)

A tak serio, kto wie....mam smaka ostatnio na trochę inne "mniejsze" Seiko też na 6R15. Jakoś duże zegarki zaczynają mi się nudzić. Starość ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Na jakiegoś SARB-a ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek.

Popatrz...prawie jak GS :).I luzik,nie starzejesz się,a poszerzasz horyzonty,w dobrym notabene kierunku :)

post-11280-0-80553900-1331132303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Na jakiegoś SARB-a ???

Między innymi SARB033, 035, 015, 021, ale też SCVS013. Tylko nie wiem, czy aby z kolei nie idę w jednej skrajności w drugą. Do tej pory miałem 43, 44mm, a te mają po37, 38mm.Gdybym miał kasę to miałbym już pół szafy z Seiko, a tak coś za coś. Przyznam szczerze, że prędzej, czy później trza będzie rozstać się z Sumoką, aby zrobić kolejny zakup, ale będzie to cholernie ciężka sprawa :) Na razie więc staram się o tym nie myśleć, chociaż inne Seikacze spędzają mi sen z powiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Pagan, Jacjakuza uwzieliście się na mnie czy co :)

Jacek, poczekaj na pasek od Nicka555 (no chyba że w końcu nie robi) i wtedy zastanów się sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Pagan, Jacjakuza uwzieliście się na mnie czy co :)

Jacek, poczekaj na pasek od Nicka555 (no chyba że w końcu nie robi) i wtedy zastanów się sprzedawać.

Nie no spokojnie, prędzej śnieg spadnie niż Sumo do ludzi pójdzie o ile pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no spokojnie, prędzej śnieg spadnie niż Sumo do ludzi pójdzie o ile pójdzie :)

 

oki to czekam do zimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Wybierz rozmiar pomiędzy i weź SRP005 , ehh chodzi za mną.

Pozdrowienia od Zuzi

SRP005 podobał mi się jak go pierwszym razem zobaczyłem, ale teraz już nie koniecznie. Wole Sumo. Zuzia wzajemnie pozdrawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosenny weekendzik na działce :)

post-2245-0-81905900-1331132345.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
Wiosenny weekendzik na działce :)

 

Co to za krzew, który rodzi takie piękne "owoce" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzos Japoński (eskaixus japonesis) :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2536-0-96222800-1331132359.jpg

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek zapal chociaż cygaro :) , prezentuje sie na fotkach calkiem fajnie , na zywo zresztą tez , w sumie ciekawy , ale....


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.