Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

No i co z tego ze nie pasuje - do mojego hamiego tez nie pasuje

ale tak mi sie łapa poci pod paskami ze na lato wole tego czajna mesha

jest po prostu praktyczny i wygodny

i na prawde b.dobrze wykonany a kosztuje tylko 8 euro z przesyłka haha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Gdy jest gorąco liczy się wygoda. :lol: Właśnie Seiken - cena kosmicznie niska jak na mesha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
oj... do lotnika to ci on nie stworzony..

 

Prawda, prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj... do lotnika to ci on nie stworzony..

Ale tak jak powiedział kolega Seiken i reszta bardzo praktyczny na taką pogodę

Ale i jako całość wygląda nie tak najgorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś w pracy klasycznie :

post-3565-0-28835200-1331233716.jpgpost-3565-0-02457500-1331233809.jpg

 

Kamel

 

Uwielbiam ten styl indexów w Tissot'ach, szkoda tylko że ciężko takiego trafić w dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentymentalnie ;) Fossil - pierwszy zegarek po długiej przerwie kupiony pięć lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasze (mój i Żony) monstery na wakacjach:

 

post-12330-0-30835900-1331233853.jpg

 

post-12330-0-24126900-1331233855.jpg

 

a dziś pod wpływem impulsu kupiłem .. G-Shocka DW 5600 ;) Najwspanialsza z Żon prawie mi głowę ukręciła ale..co tam:)

Wiecie co jest najgorsze? Że jeszcze tylko Seiko 6105 i Spirit i..będę się czuł spełniony zegarkowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nasze (mój i Żony) monstery na wakacjach:

 

Oh my God! W pierwszym momencie odtworzyło mi się tylko to pierwsze zdjęcie, i tak sobie myślę o co Ci chodzi? Twój monster to ten na ręce, a Żony monster, to ten w czerwonej koszulce?...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj aj .. wiem jak to zabrzmiało.. ale to małe w czerwonym to akurat nasz aniołek i z monsterem ma tyle wspólnego, że.. go kocha,..

naprawdę, córa przejawia miłość do męskich zegarków wszelkiej maści. Kobiece - pomija z pogardą. Jak widać Żonie też się to udzieliło;))) jej pierwszy mechanik

 

ps. nie wiem co z imageshackiem, zdjęcia pomniejszone i w ogóle a ładują się koszmarnie powoli;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny - myślę, że mówię w imieniu każdego kto nie ma wpietego łacza od NASA do kompa - gdyby koledzy, np Boldy - szanowali miejsce na serwerach. Czy tak dużym kłopotem jest pstryknąc fotkę np 800x600, albo pomniejszyć? Forum i tak nie wyświetla tak dużych zdjęć, ale ładują sie bardzo długo.

Temat poruszany wiele razy. Nie sądzę, ze jest ktoś kto sie z takimi prośbami nie spotkał, a mimo to niektórym nie chce sie poswięcić ok 45 sekund na zmniejszenie fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Byłbym wdzięczny - myślę, że mówię w imieniu każdego kto nie ma wpietego łacza od NASA do kompa - gdyby koledzy, np Boldy - szanowali miejsce na serwerach. Czy tak dużym kłopotem jest pstryknąc fotkę np 800x600, albo pomniejszyć? Forum i tak nie wyświetla tak dużych zdjęć, ale ładują sie bardzo długo.

Temat poruszany wiele razy. Nie sądzę, ze jest ktoś kto sie z takimi prośbami nie spotkał, a mimo to niektórym nie chce sie poswięcić ok 45 sekund na zmniejszenie fotki.

 

ARMAGEDON...! ;)

Mam w domu niby że 2MB łącze ... A i tak odpuściłem dzisiaj kilka wątków, bo jak-się-zaczęło-ładować ... Koleżenstwo, zlitujcie się ... Niektórzy mają Neo, albo jeszcze gorzej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawdę, córa przejawia miłość do męskich zegarków wszelkiej maści. Kobiece - pomija z pogardą.

 

No wiadomo, dzieci wiedzą co je dobre. Ma być duże, błyszczące, a jak jeszcze świeci w ciemności, to jest właśnie to ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w robocie mam 6Mb. Jednak kiedy na jednej stronie są ze 3 fotki jak wstawił Boldy - a często tak bywa - to nawet na tak teoretycznie szybkim łączu, trwa to zbyt długo. W domu na 1 megowym - dramat. Najgorzej, że zupełnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi - swoje pomniejszyłem a i tak ładuje się niemiłosiernie długo.. cosik net dziś szwankuje:(

Taktic- tak jak mówisz... a na dodatek cyka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. nie wiem co z imageshackiem, zdjęcia pomniejszone i w ogóle a ładują się koszmarnie powoli;(

 

Faktycznie coś chyba nie tak z tym shackiem.

Na przykład w moim wątku w Galerii zdjęcia wskakują błyskawicznie, ale ja ładuje ze swojego serwera.

Czyli to kwestia tego hostowania...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, ze jest ktoś kto sie z takimi prośbami nie spotkał, a mimo to niektórym nie chce sie poswięcić ok 45 sekund na zmniejszenie fotki.

 

Sprawdziełm. Wystarcza 22 sekundy ;)

 

Co do is, który ostatnio spowolnił - to nie tylko o niego chodzi. Kiedy wszystko działa normalnie, to i tak wchodząc na stronę z postami gdzie jest kilka niepomniejszonych fotek - jest dyskoteka, bo kolejne otwieraja się an maksa, potem posty uciekają bo silnik forum zmniejsza je. 0 przyjemności z czytania.

 

Apeluję, łącznie z prośbą o wpisanie do regulaminu i dopasowanie konsekwencji - wklejajmy zdjęcia o max rozdzielczości 800x600 - forum i tak robi z dłuższego boku chyba max 640 - więc najlepiej byłoby 640x480. Większe zdjęcia w galerii albo w konkretnym cel usprawiedliwiającym większa fotkę - szczegół do oceny, ocena oryginalności, jakieś szczegóły/wady w bazarze choć i w takiej sytuacji można pokazać wycinek (crop)

Taki zapis - po pierwsze pozwoli nie marnowac bez sensu miejsc na serwerach. Uporządkuje otwieranie sie stron na forum, a osobom o wolniejszych łaczach mocno ułatwi korzystanie z forum.

 

b8281c3e5f6f5d8c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis hami znów dostał nowe "ubranko" - cos za mocno go rozpieszczam

2w51276.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rasowo x wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.