Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash
zrobię coś może do galerii :blink: bo to zdjęcie na mega szybkości było. Zegarek świetny :)

 

Czy tym razem Twój, czy to Pawła sikor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna davosa, co to za model dokładni, i gdzie to dostać można?


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Pawła na testy :blink: W komplecie są dwa dodatkowe paski i szpej do ich zmiany.

 

Kortyzol pisz do TIK TAK`a, bo zegarek jest świetny, a jest kilka sztuk i więcej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

No tak, ci z wywiadu to miewaja fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

A ja dziś stary, klasyczny styl w nowym wydaniu. Omesia jest nowa i na żywo jeszcze zyskuje, stare dobre zegarmistrzostwo.

 

post-23705-0-08599500-1331234861.jpg

By piotr30051974

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poitrze - piekna Omega.

Jednak - Twoje zdjęcie otwieralo sie u mnie ok 85 sekund. Na 1MB lączu. Wielu użytkowników takie ma. Zmniejszenie fotki przed wstawieniem to ok 20 sekund. Czy nie lepiej więc poświęcić swoje 20 sekund, aby inni mogli obejrzeć Twój piękny zegarek nie czekając niesończoność x setki użytkowników nie dysponujących łaczem o standardach predkości z NASA?

A zegarek - powtórzę - przewspaniały. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz
Poitrze - piekna Omega.

Jednak - Twoje zdjęcie otwieralo sie u mnie ok 85 sekund. Na 1MB lączu. Wielu użytkowników takie ma. Zmniejszenie fotki przed wstawieniem to ok 20 sekund. Czy nie lepiej więc poświęcić swoje 20 sekund, aby inni mogli obejrzeć Twój piękny zegarek nie czekając niesończoność x setki użytkowników nie dysponujących łaczem o standardach predkości z NASA?

A zegarek - powtórzę - przewspaniały. Gratuluję.

 

Przepraszam wszystkich, nie jestem biegły w tych sprawach i nie zwróciłem uwagi na możliwość i konieczność zmniejszenia zdjęcia. Poprawię się w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To oryginalny Tissot?

 

Tak :)

Jest to Tissot V8 (ivory), ale ze zmienionym paskiem - kwarc :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich, nie jestem biegły w tych sprawach i nie zwróciłem uwagi na możliwość i konieczność zmniejszenia zdjęcia. Poprawię się w przyszłości.

Dzięki :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMEGA maizdzy...cudp poprostu..widzialem live i robi kolosalne wrazenie...

 

JEsli mozesz, zrob wiecej fotek do galerii.

 

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Omega fantastyczna, gratuluję :blink:. Przy okazji mam pytanie do kolegów, bo zastanawiam się nad zakupem chronografu tylko, że innej firmy i jakoś sam nie mogę się przekonać - do czego Wy właściwie wykorzystujecie funkcję chronografu ???.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do czego Wy właściwie wykorzystujecie funkcję chronografu ???.

 

głównie do zabawy ;)

 

Piotr Omega genialna!!! gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko. Czasami mierze czas na konferencji - od przerwy do przerwy. Czasm jak stek smażę ;)

Ale z datownika tez nie korzystam, a poza garniturowcem - musi u mnie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna ta Omega Piotrze - moja ulubiona w kolekcji muzealnej. Czekam na więcej zdjęć bo z chęcią umieściłbym je na stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna Omega! Właśnie taki Rolex jest modelem, który szukam...cudna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piotrze Omega piękna. Jaki ma numer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-6620-2 Scorpion

 

20090806.jpg


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

Dzięki za miłe słowa, jak znajdę chwilę to zrobię fotki do galerii. Omega ma numer 323 i też uważam że z kolekcji muzealnej jest najładniejsza. W ogóle to uwielbiam wygląd starych chronografów i to zwłaszcza z takimi prostokątnymi przyciskami, a funkcji chronografu używam dla zabawy np. czas dojazdu gdzieś tam ;) . Myśle też, że może się przydać w górach na szlakach :) .

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omega fantastyczna, gratuluję ;). Przy okazji mam pytanie do kolegów, bo zastanawiam się nad zakupem chronografu tylko, że innej firmy i jakoś sam nie mogę się przekonać - do czego Wy właściwie wykorzystujecie funkcję chronografu ???.

 

Mariusz, ty chronograf ????? Byc nie moze - koniec swiata :).

 

A do czego uzywamy. Doczego sie da. Do jajek, do czasu podrozy, do odmiezania czasu oczekiwania na jakies wydarzenie....ale glownie po prostu dlatego, ze jest piekny - to moja ulubiona komplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracajac jeszcze na moment do OMEGI..ja tez uwielbiam takie chronografu w czystym, klasycznym stylu Vintage.

 

Ale, ze OMEGA kosmicznie droga, swietna alternatywa za duzo nizsze pieniadze jest nowy LONGINES z kolem kolumnowym:

 

LONGINES_CW_Chrono_01_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piotrze nawet nie żartuj do jutra najpóźniej zegarek ma być obfocony i w galerii, bo jak nie będzie foch ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.