Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sie dobrze nosi:)

Przy okazji dostalem lekkcje - jak wysylamy zegarek i ekstra pasek do zegarka - to tez trzeba deklarowac:)

 

pozdrawiam serdecznie

 

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hemig - pikny ten brzydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Zwędziłem paścia mojego ojca...

 

Obraz013-6.jpg

 

Czy ktoś wie co oznacza T w napisie na tarczy "T Swiss made T".

 

"T Swiss made T" means that the watch is Swiss and contains a certain quantity of tritium that emits less than 227 MBq (7.5 mCi). Tryt w Worldmasterze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Panerai oznacza właśnie tryt, więc pewnie w Atlantic'u też.

Dokładnie , bylo juz o tym na forum , miernikiem promieniowania można stwierdzić czy tarcza jest oryginalna - to duże ułatwienie - tzn. czy nie byla odnawiana w tym sensie oryginalna B)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co oznacza T w napisie na tarczy "T Swiss made T".

 

"T Swiss made T" means that the watch is Swiss and contains a certain quantity of tritium that emits less than 227 MBq (7.5 mCi). Tryt w Worldmasterze?

 

 

7.5 mCi to strasznie duzo - skazenie wymagajace interwencji i stanowiace zagrozenie dla zycia i zdrowia - ta liczba w sumie nie wiele daje - bo okresla tylko polowe jednostki - na ile ml tudziez l farby B) to by cos powiedzialo - licznik sam nie wiele powie - tryt daje slaby sygnal na standartowym gaigerze - jedyna droga to zdrapac troszke farby, rozpuscic w plynie scyntylacyjnym i zmierzyc w liczniku scyntylacyjnym, a do datowania sie zupelnie nie nada - c14 ma 5400 lat czas polowicznego rozpadu, a tryt jeszcze wiecej (dinozaury mozna nim datowac :D, realne na tarczach moim zdaniem jest kilka micro Ci :)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a do datowania sie zupelnie nie nada - c14 ma 5400 lat czas polowicznego rozpadu, a tryt jeszcze wiecej (dinozaury mozna nim datowac B), realne na tarczach moim zdaniem jest kilka micro Ci :D

 

Nieee, tryt ma okres półrozpadu 4500 dni = 12,33 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to model?

 

 

Archiwalny B)

 

1096.888.1

 

Chyba już nie do kupienia.

Następca ma nieco zmodyfikowane wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, tryt ma okres półrozpadu 4500 dni = 12,33 lat

 

 

Sorry moj blad - masz absolutna racje - 12,3 lat:) - za malo ostatnio spie:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Sorry moj blad - masz absolutna racje - 12,3 lat:) - za malo ostatnio spie:)

to w moim cwc rozpadl się już prawie w 3/4 B)

 

kokop

zapodaj slavę pliiiz - podoba mi się i Twoje zdjęcia mi się podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa

Sławka

 

post-2370-0-04485800-1331242185.jpg

B)

bez zegarka


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2536-0-16775500-1331242478.jpg

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wystawiles takie cudo na deszcz - a jak skoroduje???!!!!


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wystawiles takie cudo na deszcz - a jak skoroduje???!!!!

Panie Rafale, ależ to nie jest deszcz, to łzy śmiechu po zobaczeniu KURNAJANKOWEGO paskudztwa.

B)


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale, ależ to nie jest deszcz, to łzy śmiechu po zobaczeniu KURNAJANKOWEGO paskudztwa.

B)

 

 

cholera ... !! Mafia prześmiewców :D

 

Hemig, przyznaj ze łzy to z żalu ze już lada dzień nie będziesz miał mojej omegi :)

 

I ze Twój pies nie chce nawet aportować jak mu rzucasz tą swoją omege ! Moją przynosił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu potestuj z tym rzucaniem omegi Janka do aportowania:) i koniecznie porob zdjecia:)

 

jak byla u mnie to ja schowalem odrazu do pudla - taki blask i piekno od niej bilo ze sie balem ze oslepne:)

 

 

Janku wiesz ze my tak z zawisci:) fajna jest B)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna fotka B)

Co ciekawe zegarek ten nigdy nie był u zegarmistrza na przeglądzie, był założony od nowości jedynie kilka razy przez mojego tatę. Pięknie cyka, posiada oryginalny pasek gumowy Safari :D i cieszy oko :)

 

post-25082-0-42869500-1331242483.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.