Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję nabytku i mam nadzieję że znajdzie się w galeri

 

Gratuluję i Tobie i Ediemu. Rolki naprawdę świetne. Chętnie wziąłbym sea dwellera do testu - może kiedyś nadarzy się ku temu okazja. Jeszcze raz gratuluję i niech się dobrze i długo noszą.

 

Dzieki McIntosh i Jacus, ciesze sie ze sie podoba (pomimo kiepskich, bo robionych na szybko, zdjec; na potrzeby Galerii postaram sie zeby byly lepsze).

 

I jak pierwsze wrażenia ?

 

Ach.. Wrazenia takie, jakie przypuszczalem ze beda, czyli wspaniale! Ten czsomierz jest o WIELE mniej masywny od Breitlinga Super Avengera jak i od Seawolfa, w porownaniu z nimi nie czuc prawie ze ma sie zegarek na reku, lezy on na moim nadgarstku bardzo wygodnie. No i wizualnie prezentuje sie swietnie, jest to po prostu 'very cool watch'. Ale czym tak naprawde jestem zaskoczony, to wrecz perfekcyjnym trzymaniem przez niego czasu. Jak go wczoraj nastawilem to ani sie nie pospieszyl ani nie opoznil (wizualnie, nawet o ulamek sekundy!), jest on po prostu perfect jesli chodzi o trzymanie czasu. Jestem ciekaw po jakim czasie (i o ile) sie ta jego perfekcja jesli chodzi o wskazywanie czasu skonczy. Jak narazie, to ogolne wrazenie pod kazdym liczacym sie wzgledem jest 10/10.

 

I to wszystko Twoja "wina" 'edi17', jak tylko zobaczylem na Twojej z nim fotce jakie z niego cudo i jak sie to cudo prezentuje na reku to juz wtedy wiedzialem ze duzo czasu nie uplynie do chwili gdy zagosci on rowniez i na moim nadgarstku... :)

 

Jszcze na reku:

 

post-2583-0-46354900-1331250432.jpg

 

Oczywiscie nie omieszkam zamiescic jego fotek w Galerii.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czym tak naprawde jestem zaskoczony, to wrecz perfekcyjnym trzymaniem przez niego czasu. Jak go wczoraj nastawilem to ani sie nie pospieszyl ani nie opoznil (wizualnie, nawet o ulamek sekundy!), jest on po prostu perfect jesli chodzi o trzymanie czasu. Jestem ciekaw po jakim czasie (i o ile) sie ta jego perfekcja jesli chodzi o wskazywanie czasu skonczy. Jak narazie, to ogolne wrazenie pod kazdym liczacym sie wzgledem jest 10/10.

Pozdrawiam

 

Gratulacje. Deep Sea ma ogromny fun-factor. A co do czasu - nie ty pierwszy - niby wiele zegarków ma COSC, ale Rolex potrafi w tym względzie zaskoczyć na plus i to długodystansowo. Właśnie użytkowanie i dokładność chodu przekonują do marki. Mi w deep-sea strasznie podoba się regulacja długości bransolety w zapięciu - super sprawa.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Deep Sea ma ogromny fun-factor. A co do czasu - nie ty pierwszy - niby wiele zegarków ma COSC, ale Rolex potrafi w tym względzie zaskoczyć na plus i to długodystansowo. Właśnie użytkowanie i dokładność chodu przekonują do marki. Mi w deep-sea strasznie podoba się regulacja długości bransolety w zapięciu - super sprawa.

 

Dzieki, Klaudiusz.

Faktycznie, zapiecie w nim to 'bulls eye', wygoda niesamowita. Eliminuje sprawe wiazana z potrzeba dodawania/odejmowania 'extension links.' Takie niby proste, a nikt (chyba?) na to dotychczas nie wpadl... Co Rolex to Rolex.

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia takie sobie bo lampa zabija ten zegarek, jutro zrobię lepsze. Jest duży, ciężki ale na ręku prezentuje się super. Ciekawostka bo pasek montowany na dwóch teleskopach z każdej strony. Ciciałem mesh założyć ale się nie da - ze względu na mocowanie musi być fabryczny :).

 

post-23048-0-67798300-1331250447.jpg

 

post-23048-0-00520400-1331250450.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prawem serii...

post-11280-0-60359700-1331250460.jpg

Żartowałem niestety :) .

 

Edi i chrono-craze...szczere gratulacje świetnych wyborów.Ten Rolex jest rewelacyjny,strasznie się na niego nagrzałem po ostatniej przymiarce. :) Nigdy nie pomyślałbym,że ta marka może wyzowolić u mnie jakieś pozytywne emocje.

Kiedyś....... :)

Edytowane przez Pagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz pierwszy dzień:)

 

post-26110-0-89530600-1331250468.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono-craze, gratuluje, niech sie dobrze nosi!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dziś, ale całkiem niedawno :)

 

post-23930-0-37320000-1331250481.jpg

Edytowane przez pzremo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzieki, Klaudiusz.

Faktycznie, zapiecie w nim to 'bulls eye', wygoda niesamowita. Eliminuje sprawe wiazana z potrzeba dodawania/odejmowania 'extension links.' Takie niby proste, a nikt (chyba?) na to dotychczas nie wpadl... Co Rolex to Rolex.

 

Regulowana długość bransolety to fajna sprawa o czym wspomniał Klaudiusz, a ja do listy czysto użytkowych zalet dodałbym brak zewnętrznej powłoki antyrefleksyjnej - po przygodach z Inge Vintage jestem na to szczególnie wyczulony. Co do dokładności pomiaru czasu przez Roleksa, to ta od lat wyróżnia tę markę, a i przemyślana konstrukcja mechanizmu oraz precyzyjna jego regulacja predestynuje ten czasomierz do tak znakomitych wyczynów. Co ciekawe na forum Vacherona jeden klient skarżył się, że serwis VC prawie rok czasu przetrzymuje czasomierz i wciąż nie podaje daty naprawy. W tym czasie klient nosił zegarek ojca, a był to 30-letni Rolex. Pomimo upływu lat czasomierz wciąż spisywał się znakomicie. Taką jakość to ja rozumiem !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sobie odmówić, biorąc pod uwagę numer strony :)

Zdjęcie nieaktualne, ale i tak, to samo na nadgarstku.

post-2430-0-03446600-1331250606.jpg


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sobie odmówić, biorąc pod uwagę numer strony :)

Zdjęcie nieaktualne, ale i tak, to samo na nadgarstku.

 

to może i ja się załapie

 

post-3124-0-92463400-1331250607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono-craze, gratuluje, niech sie dobrze nosi!

 

Dzieki rip.

Ciagle jeszcze jestem pod wrazeniem jego dokladnosci we wskazywaniu czasu, no cos niesamowitego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki rip.

Ciagle jeszcze jestem pod wrazeniem jego dokladnosci we wskazywaniu czasu, no cos niesamowitego!

Noszę obecnie model GMT MAster II...i rzeczywiście dokładność, plus jakość wykonania powala :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-7161-0-96299000-1331250625.jpg

 

Amfibia Limited edition :)

+ Nick555 stap & Staruszek Buckle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwatch - niezły "bąbel"

 

Ja dzisiaj zorientowany.

7d4d5afe7d11987b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprrawdzam wiec beda oba na nadgarstku na zmiane:

imgp0005.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.