Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

gallery_27913_38_28777.jpg

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raf_fkn

SC Offlander

 

Dzięki wielkie za odpowiedź.

Mam prośbę, jak znajdziesz chwilkę napisz proszę o Twoich odczuciach związanych z tym paskiem (może być PM).

Od dłuższego czasu próbuję zakupić coś ciekawego, ale zawsze coś mi nie pasuje :)

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a że się zapytam, czym różnią się te Powerball z allegro oprócz ceny? wiem że te droższe mają licznik "wachnięć", ale poza tym jest jakaś różnica?

 

Taka jak między np oryginalną omegą a tanią podróbą:) a więc głównie to jakość! Kupiłem dwa tanie z allegro i rozsypały się bardzo szybko! teraz mam powerball techno i jest nie do zajechania!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przywitalem nowy rok

 

 

 

a ja tak:

post-7161-0-88011700-1331332417.jpg

 

 

.....ale nikt nie przebije Diesla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawno, fuj zegarek, wyrzuć go :) . Co wy widzicie w tych Frogmanach, są imho okropnie brzydkie...dobre dla 10 latka na pierwszy zegarek. Rozumiem klasyczne G są fajne ale Frog to jak zabawka z kiosku. :)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku, zegar prawie jak Reverso :) Fajny pach przy nim masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawno, fuj zegarek, wyrzuć go :) . Co wy widzicie w tych Frogmanach, są imho okropnie brzydkie...dobre dla 10 latka na pierwszy zegarek. Rozumiem klasyczne G są fajne ale Frog to jak zabawka z kiosku. :)

 

Gdybyś miał Froga w ręku to byś zmienił zdanie tak mocno, że klasyczny G wyglądałby wtedy dla Ciebie jak zabawka :)

Wiem co mówię. Mam 3 z kole Froga i każdy jest za.....ty a mój Riseman 9200 to przy nim taka zabaweczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał Froga w ręku to byś zmienił zdanie tak mocno, że klasyczny G wyglądałby wtedy dla Ciebie jak zabawka :)

Wiem co mówię. Mam 3 z kole Froga i każdy jest za.....ty a mój Riseman 9200 to przy nim taka zabaweczka :)

 

Ja odkąd mam 6900 już nie chcę innego G:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasów PAM'a pierwszy raz na ręku- ajj, długo z niej nie zejdzie :)

 

post-36-0-35582600-1331332492.jpg

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasów PAM'a pierwszy raz na ręku- ajj, długo z niej nie zejdzie :)

 

 

Marcin

 

....ja z moim mam tak samo...najpierw długo sie wahałem, potem długo czekałem.......a teraz inne czekają w skrzyneczce na swój dzień :)

 

post-7161-0-45224900-1331332512.jpg post-7161-0-83060900-1331332512.png

 

 

......a AP zacny - choć nie przekonuje mnie forma w 100% to - pogratulować tylko....choć wiem, że wybór był przemyślany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tutaj też masz piątek :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tutaj też masz piątek :)

 

....bo ja lubię piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.