Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to jaki design <_<. Poza tym, po co Ci luminescencyjne numery ? :).

 

To reedycja polarisa a nie memovoxa wiec numery musza byc podobnie jak trojkat, ten pokazany nazywa sie " wrong dial" oczywiscie bym sie nieobrazil na takiego ale preferowalbym

 

pozdrawiam

Rafal

 

post-514-0-87116000-1331558196.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f0dfadc8cc86f620med.jpg

 

 

1afefa3b685f825emed.jpg

Edytowane przez Santino

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To reedycja polarisa a nie memovoxa wiec numery musza byc podobnie jak trojkat, ten pokazany nazywa sie " wrong dial" oczywiscie bym sie nieobrazil na takiego ale preferowalbym

 

Masz Rafał rację choć ja w swoich spostrzeżeniach kierowałem się wyłącznie designem. Wiem, że to głupie, ale mój post ograniczał się do oceny typu: taki zegar mi się podoba i mógłbym go nosić, a taki nie. Gdybym jednak miał oceniać wygląd tych czasomierzy w oderwaniu od realiów historycznych, to w ostatnich reedycjach Jaegera drażni mnie napis "Jaeger-LeCoultre" upchnięty gdzieś między indeks oznaczający godzinę 12, a sąsiadujący poniżej kolejny element tarczy. W ogóle mi się to nie podoba. Wygląda to tak jakby gość projektujący tarczę zegarka o czymś zapomniał, a później na siłę próbował to gdzieś upchnąć w pierwsze wolne miejsce. Niestety, na palcach jednej ręki można policzyć modele Jaegera które naprawdę chciałbym mieć. Cenię tę firmę za innowacyjność i mechanizmy, ale design większość jej zegarków, to kompletnie nie moja bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis tak :D

 

post-26138-0-65450200-1331558488.jpg

post-26138-0-99363000-1331558489.jpg

Edytowane przez Spinner

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się przyłączę do kolegi :D

 

IMGP2216.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się od paru dni cieszę tym, póki co jeszcze nie obciąłem kauczuku, ale przyjdzie lato może...

20100409_002.jpg

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się od paru dni cieszę tym, póki co jeszcze nie obciąłem kauczuku, ale przyjdzie lato może...

20100409_002.jpg

 

Jakbym to już gdzieś widział...w PO?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj 50 letnie,chronometryczne cudenko,ktore po ostatniej regulacji robi +1 sekunde na dobe.Chluba Rosyjskiego zegarmistrzostwa,znana juz na tym forum (-;

38ee000d52f6ac67med.jpg

Jednak caly urok tego zegarka tyka pod dekielkiem:

4c1fe15d4930d9d2med.jpg

Moj wymarzony,ulubiony i chyba najladniejszy zegarek :]


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-24386-0-21931700-1331558538.jpg

Davosa Classic L.E., Blonex po Dziadku, Poljot budzik (MISTRZ dokładności!), Seiko 5 Aviator, Klubowa Stowa Antea,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tylko przymierzany

 

garniturowiec doskonały

 

 

 

Piękny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.