Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Kortyzol - jakiś znajomy ten Roamer :) .


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20100928ml.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale mnie ten pasek do tego zegarka nijak nie pasuje. Chociaż i pasek i zegarek ok - to razem jakoś nie teges... 

 

Wg mnie idealnie pasuje. Tak bardzo mi sie podoba w tym zestawieniu ze dzisiaj znow mam go na łapie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie idealnie pasuje. Tak bardzo mi sie podoba w tym zestawieniu ze dzisiaj znow mam go na łapie :)

 

No i o to chodzi, żeby Tobie się podobało!

 

 

Ale pytałeś o zdanie, więc odpowiedziałem ;-)

 

Ja generalnie, wolę paski czarne. W zasadzie mam tylko 3 brązowe, ale tylko 1 jest na stałe założony do zegarka - i to tylko dlatego, że to podziadkowy, pozłacany Poljot i do niego brązowy a'la struś wygląda najlepiej. 

Edytowane przez Santino

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze ze wyraziles swoja opinie po to wlasnie pytalem :) a widziales mojego MLa na poprzedniej stronie na nowym pasku ? napisz jak tam ci sie podoba takie zestawienie. Twoj ML piekny ale ja natomiast nie lubie czarnych paskow :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo i ze 3 strony wczesniej :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze ze wyraziles swoja opinie po to wlasnie pytalem :) a widziales mojego MLa na poprzedniej stronie na nowym pasku ? napisz jak tam ci sie podoba takie zestawienie. Twoj ML piekny ale ja natomiast nie lubie czarnych paskow :)

 

Na Hirschu super wygląda. 

 

 

Ten pasek chodzi mi po głowie już od jakiegoś czasu, ale nie miałem okazji, żeby go "pomacać". Ze zdjęć jeszcze bardziej podoba mi się Hirsch Golfer (chyba) - taki z "dziurkami" drobnymi. 

 

Ja już tak mam, że jak zakładam brązowe buty, to i pasek musi być brązowy i zegarek na brązowym pasku. Jak buty czarne, to i reszta...


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito, wydaje mi sie ze cekiny (nity) raczej tylko pasuja do lotnikow (a czy pasek skorzany w ogole pasuje do nurkow - jak sie nie nurkuje - to mysle ze jest ok)

 

moj lagunare automatic z nowa tarcza i wskazowkami od lcc1000le (wyregulowany do ok +1...+2sek/dobe):

 

lagunare_auto3.jpg

 

lagunare_auto2.jpg

 

tak wygladal wczesniej (i spieszyl ok 10-16s):

 

lagunare3819_2.jpg

 

Ladnie wychodzil na zdjeciach ale zolta tarcza zupelnie nie pasuje do nurkow (o czym sie przekonalem na wlasnej skorze).

Poza tym zegarek oryginalnie mial za krotkie wskazowki i wydawal sie nieprecyzyjny i zabawkowy. Wskazowki wydawaly sie byc pokryte gruba warstwa farby i nadawalo to bardzo tanie wrazenie. Wskazowka sekundnika byla nieco za szeroka (przypominala raczej sztabke niz szpilke) co tez razilo. Ani wskazowki ani tarcza nie swiecily sie dluzej niz jakas minute. W nocy lume starczala na pare minut - pozniej czas nie byl mozliwy do odczytu. Zegarek moze lezal na wystawie zanim go kupilem - nie wiem.

Po zmianie tarczy i wskazowek odzyl i bardzo mi sie podoba. Lume tarczy jest czytelna pare godzin a wskazowek cala noc.

Ze wzgledu na brak antyrefleksu jasna tarcza byla malo czytelna kiedy sie na nia patrzylo pod katem. Z czarna a raczej antracytowa tarcza sprawa czytelnosci i kontrastu wyglada o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś garniturowo:

 

20100929mlpontos.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garniturowo..z jablkiem :(

Fajny ML.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabłko na drugie śniadanie w biurze ;-)

 

Dzięki. Ten Pontos, to dla mnie (na razie ;-)) kwintesencja zegarka garniturowego: idealny rozmiar - ok. 38 mm, niezbyt gruby - ok. 10 mm i prosta, klasyczna, ale nowoczesna tarcza. 


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś Taucheruhr :(

 

post-7884-0-52055900-1331597590.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wypas klamra!


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.