Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

post-24476-0-33333100-1331599303.jpg

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasioo: Fajny Wostok, ale kierownica też niczego sobie :)


"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one" J. Clarkson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Góral - moja kolejna po zegarkach mała słabość :) Grunt, to przedłużać dzieciństwo, ile się da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darq- zawsze chodził za mną ten zegarek, kurde fajny jest. Prosty, bez zbędnych pierdół. Coś mam takie wrażenie, że wcześniej czy później do mnie przyjdzie :)

Bo dobrze kojarzę, że to któraś z wersji BFS???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darq- zawsze chodził za mną ten zegarek, kurde fajny jest. Prosty, bez zbędnych pierdół. Coś mam takie wrażenie, że wcześniej czy później do mnie przyjdzie :)

Bo dobrze kojarzę, że to któraś z wersji BFS???

 

dokładnie SNKF07,

dla mnie to chyba ten jedyny, ma wszystko czego chciałem w zegarku, na nadgarstku niemal codziennie od roku i sie nie znudził, a 24mm w uszach sprawia że zawsze może wyglądać nieco inaczej.


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP6044.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasjonat, gratuluję tego Bregueta - przepiękny! :)

 

A ja mam takiego. jeszcze jedna pamiątka po dziadku odnaleziona :)

 

post-28720-0-92973700-1331599459.jpg

 

 

Data wiem, że niezbyt, ale z tym musi się uporać zegarmistrz, bo niestety nie da się ustawić (choć sama pięknie codziennie przeskakuje). No i szkiełko do wymiany

 

Ale poza tym muszę przyznać, że jestem zaskoczony, bo przez -naście lat leżał w pudełku nieużywany, nienakręcany a działa bardzo ładnie, nie zauważyłem właściwie odchyłek większych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pasjonat , gratuluje rewelacyjnego zegarka


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-32469-0-91983600-1331599497.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-32469-0-35772700-1331599502.jpg

Jeżeli zdjęcie jest nieprawidłowych rozmiarów, a pewnie jest, to proszę o usunięcie :)

Pozdrawiam

Edytowane przez zois

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zawsze mi ten zegarek chodził po głowie i właśnie przed chwilą przez C I E B I E sobie zamówiłem bestię:) Przynajmniej PAM będzie miał kolegę, który będzie podkradał paski.

Edytowane przez BRABUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.