Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulację Carlito !

 

P.S Wybrałeś zdecydowanie ładniejszy kolor :D

Edytowane przez sikkens

Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wolałbym czarne ,lakierowane wskazówki ale i tak jest kapitalny..gratulacje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Ależ mnie ten zegar cieszy ! :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Ależ mnie ten zegar cieszy ! :)

Mogłeś wybrać piękną eternę albo chodziarz sinna U1 a wybrałeś szkaradną pod każdym względem gorszą doxę...ale o gustach się nie dyskutuje :D ...mnie ten zegarek nie podnieca ani trochę....malutka tarcza, małe niewyraźne jak na divera oznaczenia na bezelu itd....cała litania grzechów by się uzbierała hehe :) fuj fuj....

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj marco cenie Cie za szczerosc ale w tym wypadku sie poprostu nie znasz :D zreszta w przypadku deepsea rowniez :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj marco cenie Cie za szczerosc ale w tym wypadku sie poprostu nie znasz :D zreszta w przypadku deepsea rowniez :)

 

Miałem tą doxę okazję mieć w ręku 2 razy...naprawdę nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia :) ...w dodatku ta Twoja ma jakąś inną niestety ''brzydszą '' bransoletę niż te które widziałem.

Miałeś eternę w ręce ? Ja bardzo lubię ten kształt koperty który ma ta doxa ale niestety cała reszta mi kompletnie nie pasuje :)

Tego bezela nie jestem w stanie strawić nawet po lewatywie :)

 

''Deepsrea''.....nie wypowiadaj tego czegoś w mojej obecności nawet wirtualnej :)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D ...mnie ten zegarek nie podnieca ani trochę...

 

mnie owszem tak..:)Eterna zresztą też..do obu mam uwagi ,ale obie bardzo mi się podobają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdze ze wlasnie ta bransoleta jest ładniejsza. Miałem sporo Etern na rece i fakt są to piękne zegarki (nie wszystkie) ale jednak dośka do mnie bardziej przemówiła. A co do tej nowej Eterny z podobna koperta niestety nie mialem jeszcze okazji widziec jej na zywo. W kazdym razie dośka ma lepsze serducho no i jej wygląd wg mnie to majstersztyk ! poprostu mnie rozlozyla na łopatki :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdze ze wlasnie ta bransoleta jest ładniejsza. Miałem sporo Etern na rece i fakt są to piękne zegarki (nie wszystkie) ale jednak dośka do mnie bardziej przemówiła. A co do tej nowej Eterny z podobna koperta niestety nie mialem jeszcze okazji widziec jej na zywo. W kazdym razie dośka ma lepsze serducho no i jej wygląd wg mnie to majstersztyk ! poprostu mnie rozlozyla na łopatki :)

 

Ty.......Naj....wiesz co chce napisać hehe oszczędzę Ci :D....skoro nie widziałeś Eterny wiesz o której mówię na żywca to nie masz moralnego prawa mówić że ta doxa jest lepsza on eterny!!! Mam nadzieję, że jak wreszcie dorwiesz eternę.... przymierzysz....to zaboli Cię w dołku porządnie :)

 

Ja teraz się noszę z ML-em fajnym...wkrótce foty :)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zaboli to poprostu ją kupie takze nie widze zadnego problemu :)

Lepiej napisz co bedziesz mial fajnego teraz do sprzedania a nie pisz mi tutaj glupot co jest lepsiejsze bo i tak dobrze wiemy ze dośka :) a pozatym nie cwaniakuj bo ci napisze pewną marke na R i znow sie zrobisz purpurowy ze zlosci :D

 

...i nie jestem zadnym najmanem !!! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Jacku postarzałeś się troszkę :D , Panowie fajne zegareczki - Dosia , Omesia ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wolałbym czarne ,lakierowane wskazówki ale i tak jest kapitalny..gratulacje..

 

+1


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą doxę okazję mieć w ręku 2 razy...naprawdę nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia :) ...w dodatku ta Twoja ma jakąś inną niestety ''brzydszą '' bransoletę niż te które widziałem.

 

Czyli tej nie miałeś w ręku?! :D

Ta branso nie jest tak fajna jak "ziarna ryżu", ale przynajmniej ma kapitalne zapięcie!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stref czasowych a la sp pan Hayek

 

Blancpain miodzio :D Gratuluję kolekcji, można tylko pozazdrościć :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Rafał. Widzę, że przed długim weekendem już dotarło do Ciebie jedno z marzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Imieninowy prezent :D

 

Gratuluję l'Origine :). To Twój pierwszy zegarek JD ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glint gratuluje Ball'a, piękne spełnienie marzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imieninowy prezent :D

[

 

Gratulacje , ten JD jest super


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.