Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

beef, już pisałem... GRATY!! ;)

Dzięki, nie codziennie spełnia się swoje marzenia zegarkowe, więc jestem podekscytowany jak wiewiórka na spidzie biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robnyc Oris po prostu świetny! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bEEf, GRATULUJE !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bEEf, wreszcie się doczekałeś. Wielkie gratulacje. Ten Rolex jest naprawdę wyjątkowy-magiczny ;)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, chłopaki ;)

Co do pełniejszej panoramy, tu bardziej klasyczna "łapka". Planuję zrobić jakąś fajną sesję, bo warto. To "zielone oko" faktycznie magiczne i fotogeniczne.

 

wf3329_IMGP5576_s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bEEf, bardzo jestem ciekaw - dlaczego nie submariner? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Milgauss to jest ze 2x ladniejszy niz Submariner ;) i to w moich ulubionych kolorach :) bEEf gratuluje.to jeden z moich ulubiencow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, no cóż - Milgauss był zawsze dla mnie marzeniem zegarkowym ;) Poza tym chciałem mieć taki "every day watch", i do marynary, i do swetra. Do suba jednak dopiero niedawno "dorosłem". Może kiedyś... (żona nie czyta wink.gif)

no Milgauss to jest ze 2x ladniejszy niz Submariner

Jest, jest, no - powiedzmy tak 1.7 raza, bo ostatnio trochę mięknę wink.gif

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ja w nadchodzącym roku przymierzam sie do deepsea, strasznie mi sie podoba ten zegar - koperta, tarcza, cos pięknego ale na widok tej bransoletki mam juz chyba obrzydzenie ;) jest fatalna !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, depsea podoba mi się nawet bardziej, niż Sub, ale... nie na moją rękę. Wąska bransoleta to taka specyfika tego Rolka, trzeba polubić wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u Rolexa jest jakieś zagięcie czasoprzestrzeni i nie zauważyli że teraz się robi większe zegarki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxwel, mi się to właśnie podoba, 40mm to dla mnie ideał. Mam szczupłą rękę. Poza tym Deepsea ze swoim 44mm i grubością nie jest małym zegarkiem wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Rolek kojarzy mi się z małymi zegarkami,jasna sprawa że jednemu pasują innemu nie.W dzisiejszych czasach "średnią" mają małą.

Zakupu oczywiście gratuluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deepsea tak naprawde ma 43mm (taki szczegol) natomiast jest tez skurczybyk dosc grubasny...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bEEf, gratuluję, super zegar! ;)

 

deepsea tak naprawde ma 43mm (taki szczegol) natomiast jest tez skurczybyk dosc grubasny...

Deepsea jednak ma te 44mm, taki szczegół, ale jednak :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Deepsea jednak ma te 44mm, taki szczegół, ale jednak :lol:

 

 

Marcin

Jestes absolutnie tego pewien? Mierzyłeś? Pytam bo osobiscie nie miałem okazji zrobić dokładnych pomiarów ale kiedyś ktoś pisał że takie robił...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu przybył Mustang (na razie zegarek :lol: )

post-3565-0-64152500-1331804587.jpg

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes absolutnie tego pewien? Mierzyłeś? Pytam bo osobiscie nie miałem okazji zrobić dokładnych pomiarów ale kiedyś ktoś pisał że takie robił...

Nie mierzyłem, nie chodzę z suwmiarką po salonach :lol:, ale przed chwilą sprawdziłem stronę Rolexa... i wątpię żeby się mylili, czy wprowadzali zainteresowanych w błąd.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, a ja myslałem że chodzisz z suwmiarka po salonach :lol:

- może ktoś w salonie był tak uprzejmy i ci zmierzył. Mniejsza zresztą o to.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny Mustang!!! Ja dzisiaj klasycznie (też właśnie przybył :lol:):

 

post-2232-0-22269600-1331804599.jpg

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.