Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Spinner, Swietna fota ;)

 

U mnie dzisiaj :

 

post-27475-0-76504900-1331810368.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, dobrze że ten Steinhart jest taki wielki jak na mnie, w przeciwnym razie cholernie bym Ci go zazdrościł ;)

Piękny jest.

No i ten pasek ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnio mój ulubiony Twój zegarek ;) Przymierzam się do niego, koniecznie z podobnym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydki.....harakiri na b-uhrach.....lotnicy Luftwaffe przewracają się w grobach ;)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, dziękuje ;)

Rzeczywiscie jest to zegarek wyjątkowej urody, bardzo sie lubimy ;)

Choc faktycznie gdyby miał o choć te 2mm mniej niż ma to możliwe że byłby to moj ulubiony zegarek.

Pasek oczywiście od mistrza Pietro, komentarz jest zbędny - mistrzostwo świata :)

 

qzn, bardzo mi miło - polecam. Jest rewelacyjny no i naprawde bardzo dobrze wykonany. Pamiętaj tylko że do mniejszej łapki niz 20cm sie poprostu nie nadaje, to 47mm - kawał zegara.

 

Jeżeli sie podoba to pozwole sobie wkleic jeszcze jedną fote :

 

post-27475-0-85241700-1331810428.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he no tak mój Bisset pozostał w cieniu, nawet złe komentarze się nie zdarzyły ;)

a tak troszku poważniej, czy ktoś mi może powiedzieć, czy zegarek "kwadratowy" można jakoś przyrównać rozmiarowo do

takiego zwykłego "okrągłego". Chodzi mi o to czy nie wiem nosząc owego Bisseta, zmieści mi się na ręce np ten piękny Oris,

który tu pokazuje sylwunie2?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile masz w nadgarstku ??

Ja spokojnie przy 17 - 17,5 nosiłem zegarek który miał 43 bez koronki.

Jedynie te nowe Orisy są dosyć grube/wysokie i tego bym się obawiał bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierząc w nadgarstku jest ok. 16,5-17cm


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orisy maja to do siebie ze sa mierzone od dekielka, im wyzej w strone bezela tym sa mniejsze co optycznie oczywiscie zmniejsza ten zegarek.

 

Np moj 47mm wygląda tak samo jak zegarki 43/44mm

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek oczywiście od mistrza Pietro, komentarz jest zbędny - mistrzostwo świata ;)

Pasek świetny, bez dwóch zdań. Ale moim zdaniem, ten odcień nie bardzo pasuje do jasnych tarcz. Z czarną tarczą kontrastowałby znakomicie.

Ze srebrną tarczą wybitnie dobrze prezentują się czarne paski. Ale jako że wiem, że czarnych nie lubisz, to przynajmniej ciemnobrązowy, taka czekolada gorzka bardziej, albo ciemna mocha.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktic, wyobraz sobie ze wlasnie zmieniam mu pasek na cos ciemniejszego, wlasnie cos takiego jak napisales... no i bardziej surowego ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he.. Pietrostrapy są takiej klasy, że tutaj nie ma mowy o dobieraniu paska do zegarka. Tylko na odwrót. Trzeba do Pietrostrapa dobrać zegarek ;) A temu egzemplarzu pasuje bardziej czarny zegarek, musisz mu dokupić jakiś czarny zegarek ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że paski od Pietro są tak wysokiej klasy że trzeba z szacunkiem dobierac do nich zegarki ;)

 

Swoją drogą dawno go na forum nie widziałem...

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1 z tego co pamiętam Ty masz "trochu" większy nadgarstek... co do Orisa i mojego nadgarstka, z tego co zauważyłem to ważny jest rozmiar ( myślę, że koło 41-43 byłoby ok) ale chyba ważniejsza jest "grubość" zegarka, na mojej ręce jak zegarek jest gruby to już mało ciekawie wygląda, czego w wyżej wymienionym Orisie troszku się obawiam, pozostaje mi w razie ewentualnego kupna, tylko przymiarka...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki - jedynie w weekend mam czas pobawic sie lustrem, w tygodniu na szybko w aucie najczęściej telefonem albo głuptakiem strzelam... ;) ;)

Edytowane przez Spinner

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soooorki, dubel przez net mulacy się... ;)

Edytowane przez Spinner

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, niektóre zdjęcia tak jak np. Spinner-a to mistrzostwo świata ;)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest :) Takiego Seikacza bym chętnie nabył. Jest to jeszcze możliwe ? Jaka ewentualna cena ?

 

No i głowne moje pytanie kto go sygnował własnym podpisem na dekielku ?

 

to Seiko ma juz pare lat, byla to limitowana edycja dostepna tylko w Japoni, podpisane jest przez Takuya Yura - ktory zaprojektowal ten zegarek i projektuje samochody formuly 1, wykonane z tytanu, model # SBDP021

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.