Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

pasjonat, jest przecudny!! To jeden z moich ulubionych modeli. Przymierzałem go kilka razy w salonie Apart. Mam nadzieję, że kiedyś będę go miał na dłużej ;-)

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie :rolleyes:

 

Mimo wszystko wg mnie na żywo troszeczke traci...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC - jak poniżej w sygnaturze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie :rolleyes:

 

Mimo wszystko wg mnie na żywo troszeczke traci...

 

Ja bym powiedział że sporo... Po kilkukrotnym przymierzeniu i kilkunastokrotnym wgapianiu się w Portugalczyki na wystawie zupełnie mi przeszła miłość do nich,jakiś taki rozmyty w realu się zdaje.Może gdyby były używane za 5k zł to bym kupił na parę miesięcy żeby ponosić,ale w cenach jakie są to go nie kupię, są fajniejsze zegarki.

Ale wciąż lubię sobie popatrzeć na zdjęcia Portugalczyków B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Z tym zegarkiem jest tak!

Wszyscy go widzieli w sieci. Wszyscy go widzieli na wystawie. Wielu go przymierzało. Dla większości ludzi interesujących się zegarkami ten model jest tak oczywisty że........ nigdy nie biorą go pod uwagę żeby go kupić.

 

A ja Wam mówię jedno

Jest piękny,minimalistyczy!!!

Nie ma daty, nie ma przeszklonego dekla ale jak masz go na ręku to płyniesz..........

Edytowane przez pasjonat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym zegarkiem mam mniej więcej tak : och ach jaki on jest piękny na zdjęciach, a jak go przymierzam to czar pryska. Mimo wszystko wciąż do niego wracam - myślami oczywiście :rolleyes:

 

Gratuluje świetnego, kultowego zegara.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ten IWC zdecydowanie bardziej podoba u kogos na rece niz na mojej :rolleyes:


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[obrazek]

 

Post się powinien nazywać "znajdź różnice" :rolleyes:

Fajne watche i ciężko się zdecydować który ładniejszy.

 

IMGP6951.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Z tym zegarkiem jest tak!

Wszyscy go widzieli w sieci. Wszyscy go widzieli na wystawie. Wielu go przymierzało. Dla większości ludzi interesujących się zegarkami ten model jest tak oczywisty że........ nigdy nie biorą go pod uwagę żeby go kupić.

 

A ja Wam mówię jedno

Jest piękny,minimalistyczy!!!

Nie ma daty, nie ma przeszklonego dekla ale jak masz go na ręku to płyniesz..........

Nie martw się. Ludzie mają to do siebie, że lubią pozazdrościć i dokuczyć :rolleyes: Nie ukrywam, że trochę jestem podkurzony, że mnie na niego nie stać, ale wciąż to jeden z moich debeściaków! Ma coś w sobie, co powoduje, że podchodzę do witryny Apart i wpatruję się w niego minutami, aż żona zaczyna ciągnąć mnie za rękę i idziemy dalej B)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk klasycznie piekny... 95% forumowiczow do niego wzdycha bez dwoch zdan (nawet po cichu). Pozostale 5% go posiada :rolleyes:


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk klasycznie piekny... 95% forumowiczow do niego wzdycha bez dwoch zdan (nawet po cichu). Pozostale 5% go posiada :rolleyes:

Nalać mu wódki!!! Dobrze gada! :) :) :DB)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk klasycznie piekny... 95% forumowiczow do niego wzdycha bez dwoch zdan (nawet po cichu). Pozostale 5% go posiada :rolleyes:

Nie prawda - ja nie posiadam i nie wzdycham do niego B) ten model mi się nie podoba generalnie, głównie z uwagi na to że nie lubię pionowego układu chronografu :D ogólnie jakbym miał wybrać portugalczyka to nawet również biało niebieskiego ale 7 dniowego - mi się dużo bardziej podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Sea Shark, aż dziw że firmę Bernhardt wszyscy traktują po macoszemu...

Gdyby miał datę, też bym go kupił, ale ten szczegół przeważył na stronę Mako. Jak trzyma czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazior- świetna fotka, a i sprzęt nie byle jaki :rolleyes:

 

U mnie:

 

fo39m0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.