Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

<_< Musicie na wieczór człowieka denerwować ?

 

Ta Dosia to miód ! :)


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się jeszcze Hour Vision Blue, jest chyba nawet lepszy niż czarny

też miałem dylemat czy czarny czy biały :-)

 

... wygrał biały :-)

 

ale BLUE ... bardzo ładny, więc chyba by wygrał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_<

 

post-26138-0-31923300-1331816225.jpg


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinner, piękny zegarek i fotka!

 

P.S. Chyba zaczynam przekonywać się do prostokątnych kopert <_<


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuba, dziekuba... <_< Wdzięcznie się nosi taki kształt, wdzięcznie - i co ciekawe - zegar opisywany jako 38,5x38,5 ma paseczki... 24mm :)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowych nabytków już kolegom gratulowałem..więc się nie będę powtarzał..:)

 

u mnie ,taniusio.. <_<

 

post-23173-0-33339000-1331816344.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pomarańczowych nabytków już kolegom gratulowałem..więc się nie będę powtarzał..;)

 

u mnie ,taniusio.. B)

 

 

 

Taniusio, ale piękniusio....a u mnie nuuuuuuuuuuuuda B)

 

post-22858-0-92958800-1331816352.jpg

post-22858-0-20635900-1331816363.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP7043.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sergserg, fajne zdjęcie, klimatyczne..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sergserg, fajne zdjęcie, klimatyczne..

 

Dzięki. Nie jestem specem fotografii, ale czasem coś fajnego wyjdzie ;) W tym przypadku zdjęcie o podwyższonym kontraście mocno naświetlonego (świecące indeksy) nurasa.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie jestem specem fotografii, ale czasem coś fajnego wyjdzie B) W tym przypadku zdjęcie o podwyższonym kontraście mocno naświetlonego (świecące indeksy) nurasa.

Jakość samego wykonania jest w tym przypadku nieistotna, a może właśnie niski zakres tonalny działa na korzyść. Mniej lub bardziej przypadkowo wytworzył się klimat, który pobudza wyobraźnię: właśnie wynurzasz się z ciemnej otchłani oceanu i zmierzasz w kierunku powierzchni rozpalonej słońcem ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinner zdjecie jak zwykle na najwyzszym poziomie


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, chciałbym taką nude ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, chciałbym taką nude B)

 

+1

 

Jak nie Mirek ze swoją Stową Marine to Ty z tym Candino ... zazdrość przezmnie przemawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie sądziłem, że Bambino tak się podoba, hm. Trochę mi się już opatrzył, ale jedzie do mnie Japoniec, więc nuda myślę, że zniknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy japońca w odpowiednim wątku - raz jeszcze gratuluje. A ta Twoja nuda podoba się, nawet bardzo ;)

 

Słuchaj... skoro jedzie do Ciebie piąteczka to może mi sprzedasz Candino?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widzieliśmy japońca w odpowiednim wątku - raz jeszcze gratuluje. A ta Twoja nuda podoba się, nawet bardzo ;)

 

Słuchaj... skoro jedzie do Ciebie piąteczka to może mi sprzedasz Candino?

Candino jest moim zegarkiem służbowym aka roboczym, więc nie jest na sprzedaż. Nie mam innego "słusznego", a w Seiko nie bardzo mogę pracować i nawet nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chcesz pracować w Seiko B) ?

 

Pewnie to tak, jakby dealer Opla do pracy przyjeżdżał WV i parkował przed wejściem ;)

Edytowane przez sergserg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2541-0-27727200-1331816491.jpg

Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

waj!

Pewnie to tak, jakby dealer Opla do pracy przyjeżdżał WV i parkował przed wejściem ;)

 

Prędzej Toyotą B) ale chodzi właśnie o to.

 

sanka - nie sprzedawaj!

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.