Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co za dużo to i świnia nie zje :D;) Spokojnie, wystarczy dni by pokazać Wasze piękne zegarki :D


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem czlonkiem kilku forow angielskojezycznych i nikt nigdy drugiemy nie zwracal uwagi za to ze pokazuje kolekcje lub kilka swoich bardzo drogich zegarkow . Inna mentalnosc ludzi - tak mi sie wydaje .

 

Dlaczego tutaj tak czesto jest to uwazane za przechwalanie ????

Bo to jest Polska właśnie.

Za 20 lat,może się to zmieni.

A tak jest za granicą :D

Jeden z wielu przykładów ;)

 

Irek, piękny Cartierek :D

:D :D :D jest SuPeR

 

Spinner jak zwykle świetna fota. Zazdroszczę umiejętności :)

oj tak,racja


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś na tym forum zwracał uwagę, że ktoś pokazuje kolekcję lub kilka swoich bardzo drogich zegarków...??? to jest Polska właśnie, ale za 20 lat może się to zmieni i nauczymy się czytać ze zrozumieniem, wypowiadać na temat itp. Szkoda gadać a właściwie pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy ktoś na tym forum zwracał uwagę, że ktoś pokazuje kolekcję lub kilka swoich bardzo drogich zegarków...??? to jest Polska właśnie, ale za 20 lat może się to zmieni i nauczymy się czytać ze zrozumieniem, wypowiadać na temat itp. Szkoda gadać a właściwie pisać ;)

Człowiek pokazuje zegarek na ręku, i przy okazji dużo więcej zegarków ,ale "tam " nikt nie robi z tego aj waj.

ajjajaj ajjaj jaj

 

Szkoda,że nie reagujesz jak zdjęcia są nie na ręku ,tylko na stole,w regale,drzewie,dywanie etc.

Byłbyś dosłownie postrzegany ze zrozumieniem :D

 

Aby nie było OT

To w poście 20674 wiadomo który fajowski :D

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem czlonkiem kilku forow angielskojezycznych i nikt nigdy drugiemy nie zwracal uwagi za to ze pokazuje kolekcje lub kilka swoich bardzo drogich zegarkow . Inna mentalnosc ludzi - tak mi sie wydaje .

 

Dlaczego tutaj tak czesto jest to uwazane za przechwalanie ????

Irku nie chcę bronić Michał'a 73, ale myślę, że nie chodziło tu o jakąś zazdrość tylko o nietrzymanie się wątku.

Od pokazywania kolekcji jest raczej galeria i tam raczej nikt by się nie czepiał zaprezentowanych zegarków, jeżeli rzeczywiście są własnością Lawnowermana ;)

 

Szkoda,że nie reagujesz jak zdjęcia są nie na ręku ,tylko na stole,w regale,drzewie,dywanie etc.

 

Przecież nazwa wątku jest "Jaki zegarek masz dziś na ręku", to wcale nie oznacza, że zdjęcie musi być robione na nadgarstku. Równie dobrze można wstawić zdjęcia "na stole, w regale, drzewie, dywanie etc." :D

Zdjęcia Lawnowermana potraktowałem humorystycznie, chociaż jakby nie patrzeć zaśmiecają wątek i Michał 73 ma moim zdaniem na pewno trochę racji :D

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj i jak co weekend na ręku był ...

 

94e42f1a.jpg

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nazwa wątku jest "Jaki zegarek masz dziś na ręku", to wcale nie oznacza, że zdjęcie musi być robione na nadgarstku. Równie dobrze można wstawić zdjęcia "na stole, w regale, drzewie, dywanie etc." ;)

Zdjęcia Lawnowermana potraktowałem humorystycznie, chociaż jakby nie patrzeć zaśmiecają wątek i Michał 73 ma moim zdaniem na pewno trochę racji :D

Prawie wszyscy potraktowali to humorystycznie,zwłaszcza,że to pierwszy taki przypadek. :D

Jeśli w/g Ciebie nic się nie dzieje umieszczając zdjęcia na stole, w regale, drzewie, dywanie etc.

To tym bardziej zdjęcia Lawnowermana nie są "zaśmiecaniem" -wszystkie na ręku :D

Poza tym piękne zegarki w jednym miejscu

 

"Uprasza się aby umieszczać jedną fotkę dziennie,gdyż wywołuje to nienaturalne reakcje"

Taki powinien być podtytuł tego wątku :D


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku nie chcę bronić Michał'a 73, ale myślę, że nie chodziło tu o jakąś zazdrość tylko o nietrzymanie się wątku.

 

Krystek czy ja wkleiłem zdjęcie gałęzi, albo kurhanów bo nie za bardzo kumam ?;)

 

Od pokazywania kolekcji jest raczej galeria i tam raczej nikt by się nie czepiał zaprezentowanych zegarków

 

Proponuję wciśnij F5 i zobacz jaki jest tytuł wątku :D

 

, jeżeli rzeczywiście są własnością Lawnowermana :D

 

A jakie to ma znaczenie ? :D

 

 

 

Przecież nazwa wątku jest "Jaki zegarek masz dziś na ręku", to wcale nie oznacza, że zdjęcie musi być robione na nadgarstku.

 

Teoretycznie nie, ale smaczkiem tego wątku jest właśnie to, że pokazujemy zegarek na ręku.

Równie dobrze można wstawić zdjęcia "na stole, w regale, drzewie, dywanie etc." :D

 

 

Ale tytuł wątku "sugeruje" zdjęcie nadgarskowe

 

Zdjęcia Lawnowermana potraktowałem humorystycznie,

 

Dzięki, o Wielki :)

chociaż jakby nie patrzeć zaśmiecają wątek i Michał 73 ma moim zdaniem na pewno trochę racji :D

 

IMO nie, ale to forum publiczne wiec każdy ma swoje zdanie. :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w/g Ciebie nic się nie dzieje umieszczając zdjęcia na stole, w regale, drzewie, dywanie etc.

 

Według Ciebie nie? Czy to, że zdjęcie jest zrobione na dywanie dyskredytuje obecność zegarka na ręku w danym dniu? :D;)

 

To tym bardziej zdjęcia Lawnowermana nie są "zaśmiecaniem" -wszystkie na ręku :D

 

Jeżeli miał te wszystkie zegarki dziś na ręku to rzeczywiście nie można by tego nazwać zaśmiecaniem, ale jeżeli tak jest to on cholernie się musi pocić, albo coś w tym stylu, bo często zmienia ciuchy :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet zmienił dzisiaj zegarek na ręku 40 razy... No i o co ten dym? ;):D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet zmienił dzisiaj zegarek na ręku 40 razy... No i o co ten dym? :D :D

 

o to że często się przebiera. Powołam komisję śledczą, dlaczego Bartek tak często zmienia ciuchy :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powołam komisję śledczą

mniendzynarodowom? ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet zmienił dzisiaj zegarek na ręku 40 razy... No i o co ten dym? :D :D

Jaki dym? ;)

Sam dzisiaj miałem 15 zegarków na ręku .Jutro wkleję wszystkie zdjęcia :D

Dla patrzących inaczej-w dolnym lewym rogu postu jest coś takiego jak "raportuj"

 

Kiedyś dawno,dawno temu w zakładach pracy były wielkie napisy

"MASZ PROBLEMY ,NAPISZ DO_NOS" :D


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek czy ja wkleiłem zdjęcie gałęzi, albo kurhanów bo nie za bardzo kumam ?

Miałeś dzisiaj te wszystkie zegarki na ręce? ;)

 

Proponuję wciśnij F5 i zobacz jaki jest tytuł wątku

Znam :D

 

A jakie to ma znaczenie ?

Takie, że do galerii przeważnie wrzucamy zdjęcia swoich zegarków :D

 

Teoretycznie nie, ale smaczkiem tego wątku jest właśnie to, że pokazujemy zegarek na ręku.

Smaczkiem jest, ale nie wyklucza pokazywania zegarków w inny sposób niż na nadgarstku :D

 

Ale tytuł wątku "sugeruje" zdjęcie nadgarskowe

Czy ja wiem, czy tytuł to rzeczywiście sugeruje :D

Na pewno takie zdjęcia są mile widziane i takie się przyjęły.

 

Dzięki, o Wielki

Nie ma za co, ja wesoły chłopak jestem :)

 

 

IMO nie, ale to forum publiczne wiec każdy ma swoje zdanie.

Moim zdanie tak :D, a z dalszą częścią zdania się zgadzam.

 

Koniec OT bo następna strona jest zaśmiecana :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dym jest słuszny bo chociaż połowa powinna być dobrze obcykana w Galerii ;)

 

A poważnie to w ogóle mi to nie przeszkadzało, nawet fajnie zobaczyć takie sztuki na nadgarstku zrobione komórką :D Faktycznie seria poszła spora, ale konkretna.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye_lip świetne jest to seiko. Myślę, że w swojej cenie nie ma żadnej konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eye_lip

Ciekawe polaczenie diverka ze spinkami do koszuli ;) Bardzo fajny zegar.

 

@reszta :D

1) Cyt: Dla patrzących inaczej-w dolnym lewym rogu postu jest coś takiego jak "raportuj" - no to cyk do moderatorow!

2) Lawnowerman - Grupa:Moderatorzy - no to po raporciku :D

Dajmy juz moze spokoj. Duzi jestesmy i wiemy o co chodzi.


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye_lip świetne jest to seiko. Myślę, że w swojej cenie nie ma żadnej konkurencji.

Racja.

 

Ktoś kiedyś napisał ,że diverki nie pasują do koszuli ;) ,a tu proszę ,jak świetnie dobrane :D

Super klimatyczna fotka


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to że często się przebiera. Powołam komisję śledczą, dlaczego Bartek tak często zmienia ciuchy :D;)

 

No dobra...

śmierdzę :D


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wracamy na właściwe tory..., nawet data się zgadza ;) eye_lip, piękne połączenia tego diverka ze spinkami :D powinieneś zamieścić to zdjęcie również w wątku - "Jak dobierać zegarki..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zauważyliście na tej marnej fotce, ale Lapis Lazuli doskonale się komponuje ze złotymi akcentami FFF.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP7119b.JPG

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.