Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Brak mi słów żeby wyrazić jak bardzo się ciesze - języka w gębie dziś zapomniałem :)

 

Ide się bawić :)

 

Oczywiście wszystkim uprzejmie dziękuję za miłe słowa.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żoną byś się pobawił anie tylko te zegarki i zegarki....i zegarki...

 

P.S> GRratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Panerai. Gratuluje Michal


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michał,

 

przyłączam się do gratulacji. Niech się długo i dobrze nosi.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał gratulacje bardzo się cieszę,:) niech się dobrze nosi i w sumie pasuje Ci na Twoją "rączkę" :)

PS. Łukasz ma racje a propo żony....

 

PS.2 Łukasz ten Tag to Twój? Całkiem fajny, może dlatego że mam słabość do Taga


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, GRATY!! Powalający - dla mnie to najlepszy z możliwych wyborów w tej marce... :)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Carrera zajebiaszcza :)


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekimarco, żebyś wiedział - dzięki :)

 

Skoro już ochłonąłem, to napisze jak było. Mianowicie kupowałem już złotego Radiomira (231) :) Tak, tak, od kupna dzieliły mnie dosłownie chwile - na żywo mnie pozamiatał :) Dzięki Bogu mam mądrzejszą ode mnie małżonke, która po namowie, wręcz siłą mnie zabrała do restauaracyjki obok na obgadanie sprawy. Przetłumaczyła mi, że mimo piękności złotego Radiomira, nie będę nosił go zbyt często, bo ten zegarek jest dedytkowany tylko i wyłącznie do garnituru, a ten zakładam nie za często (mniej więcej raz w miesiącu - okazyjnie). No i tak padło na 320. Pod uwage brałem również 233 ale tego niestety nie było, a czekanie na niego mnie nie radowało.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z racji kilku spotkań jak poniżej:

 

photo%2525202-4.JPG

 

photo%2525201-4.JPG

 

Smutno mi trochę, bo zdaje się, że wkrótce pójdzie do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ... taki old school :)

post-37860-0-97908700-1307597958_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyma 1 klasa.

Michał, troche spóźnione ale wielkie i szczere gratulacje. Choć nie jestem fanem PAMów, to zegar prezentuje się świetnie i wyobrażam sobie (i pewnie troszeczke zazdroszczę) jaka euforia Cię ogarnęła :)

Ciesz się zegarkiem ale nie zwalniaj tempa, bo pewnie nie tylko ja kibicuję Tobie i Twoim zakupom :):):)

Ja natomiast dzisiaj odziałem sie w tytany :)

post-27930-0-13850600-1331847893.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto to mówi - ten co ma jeszcze większe tempo :)

Karol, bardzo Ci dziękuję za miła słowa, a euforia była i wciąż jest wielka - nie mogę się przestać cieszyć :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Attesy poszły odpoczywać :)

 

IMGP8044b.jpg

IMGP8035b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto to mówi - ten co ma jeszcze większe tempo :)

Karol, bardzo Ci dziękuję za miła słowa, a euforia była i wciąż jest wielka - nie mogę się przestać cieszyć :)

 

Czy to lepsze niż sex?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman, fajny Promaster, o ile dobrze kojarzę, to coś z PMV56 (czyli tych "podniebnych" :) ) ?


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał - gratulacje. Zrób mu sesyjkę - tylko wiesz..... z każdej strony, różne fotki. Ten model ma parę detali wartych "przybliżenia"

Niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, masz moje słowo :)

 

Dzięki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod uwage brałem również 233 ale tego niestety nie było, a czekanie na niego mnie nie radowało.

 

Trzeba bylo poczekac na 233, nie jest go latwo kupic, ale te 8 dni :)

Edytowane przez osjd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.