Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

a mógł byś mi podpowiedzieć, który to kolega? :D

Próbowałem Ci wysłać pw, ale chyba skrzynkę masz zapchaną.

W "Zapytaniach..." założyłem temat i odezwał się Kolega samurai136, tu masz link do tematu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/57436-seiko-marinemaster-kto-ma/

On też jest z Wa-wy, spróbuj do niego na pw zagadać, myślę, że nie powinno być problemu z umówieniem się,

bo chętnie porobił zdjęcia i chciało mu się całkiem fajnie opisać zegareczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu, jak tylko widzę, że pojawia się Twój post w tym temacie, to wchodze majac nadzieje zobaczyć nadgarstkowe zdjęcia Twojego nowego nabytku, a tu zonk :D. Dawaj no jakieś foty ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to wchodze majac nadzieje zobaczyć nadgarstkowe zdjęcia Twojego nowego nabytku, a tu zonk :)

a którego :D

 

teraz muszę wyjechać z firmy, ale ok, jak nalegasz :) :) :)

za 2-3 godzinki wrócę i na szybko coś machnę (zresztą z wielką przyjemnością :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Made in Japan :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP8166b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę zmobilizowałeś mnie :)

Skoro komuś chce się oglądać moje telefoniczne wypociny- proszę bardzo- sprzed chwili

(bo chyba nie muszę dodawać, że nic przez najbliższy czas nie będzie chyba w stanie

go wygryźć z nadgarstka- i dobrze mi z tym :) )

Tarcza oczywiście jest czarna i jednolita- na zdjęciu w słońcu jakaś dziwna wyszła :D

post-27284-0-15944600-1331850661.jpg

post-27284-0-32039300-1331850662.jpg

post-27284-0-92863000-1331850663.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Myśle, że ten zegarek chcemy oglądać robiony nawet kalkulatorem :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu, MM przepiękny. Bardzo podoba mi się jego - mówiąc z angielska - vintage look. To pewnie Sumo pójdzie teraz w odstawkę? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając ten zegarek w ręku naprawdę czuć wysoooką jakość. Jest zrobiony perfekcyjnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę zmobilizowałeś mnie :)

Skoro komuś chce się oglądać moje telefoniczne wypociny- proszę bardzo- sprzed chwili

(bo chyba nie muszę dodawać, że nic przez najbliższy czas nie będzie chyba w stanie

go wygryźć z nadgarstka- i dobrze mi z tym :) )

Tarcza oczywiście jest czarna i jednolita- na zdjęciu w słońcu jakaś dziwna wyszła :D

 

 

 

A świeci To :) jakoś :) POKA !! NO POKA !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten egzemplarz, ale macałem :D Jedyne "rozczarowanie" to bransoleta, wydaje się zbyt cienka do tego zegarka, choć pewnie będzie wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten egzemplarz, ale macałem :) Jedyne "rozczarowanie" to bransoleta, wydaje się zbyt cienka do tego zegarka, choć pewnie będzie wygodna.

 

Pewnie i tak lepsza niż w Submarinerze :D . Muszę Rycha złapać w końcu do Żernik mam rzut beretem ( pfuuu! zegarkiem!).

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

76bd04759c2c0334.jpg

taki tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak lepsza niż w Submarinerze :D . Muszę Rycha złapać w końcu do Żernik mam rzut beretem ( pfuuu! zegarkiem!).

 

Suba miałem w ręku raz- wrażenie pozytywne, choć tyle kasy za ten zegarek to wg mnie duuużo za dużo. Ok- płacimy za kult, wzornictwo, tradycję, i tym podobne historie, ale Sub sam w sobie jako przedmiot nie przedstawia dla mnie takiej wartości. MarineMaster to naprawdę pierwsza liga wśród diverów, jest połowę tańszy, ma tzw. smaczki, świetne wykonanie. Oczywiście pozostaje kwestia marki i chęci płacenia za nią (jeśli ktoś chce). Tutaj Seiko obiektywnie nieco odstaje, za to nadrabia nietuzinkowym designem, wykonaniem i dla mnie po tak krótkim kontakcie zmiata Rolka. Nie wiem jak byłoby z Sea Dwellerem (bo to z nim powinno się MM porównywać), nigdy nie oglądałem na żywo. Ale znów ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że ten zegarek chcemy oglądać robiony nawet kalkulatorem :D

Ok, po tej prowokacji już nie będę sobie żałował :) :) :)

 

Rychu, MM przepiękny.

thanks

 

To pewnie Sumo pójdzie teraz w odstawkę? :-)

Bardzo go lubię i mocno byłoby mi go szkoda, dlatego pożyjemy, zobaczymy- okaże się co dalej będzie,

bo też bez sensu jakby miał cały czas leżeć, to chyba lepiej aby ktoś inny się cieszył.

Zobaczymy, zdecydowanie za wcześnie jeszcze aby go tak całkiem przekreślać :)

 

Mając ten zegarek w ręku naprawdę czuć wysoooką jakość.

Cóż mogę powiedzieć- chyba tylko potwierdzić :)

A jak sobie teraz przypomnę, że przez chwilę mocno wahałem się żeby zamiast niego wziąć PO,

aż mnie teraz skręca, bo mam teraz świadomość, że to byłby jeden z większych błędów w moim życiu zegarkowym :)

 

Jedyne "rozczarowanie" to bransoleta, wydaje się zbyt cienka do tego zegarka

nie uważam tak, ale to kwestia gustu

 

to jeszcze dupka :)

post-27284-0-60774900-1331850694.jpg

snc01350.jpg

i jeszcze kilka fotek z pięknym licem :)

post-27284-0-31085100-1331850697.jpg

post-27284-0-83847800-1331850698.jpg

post-27284-0-20807800-1331850700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świeci To :D jakoś :) POKA !! NO POKA !! :)

skoro tak nalegasz :) :) :)

na szybko zaimprowizowałem ciemnię na korytarzu- coś tam chyba widać

post-27284-0-58776700-1331850701.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za cudo ?

jak bransoleta? - wygląda świetnie

 

Marcomatin próbuje sprzdać ten zacny zegarek od jakiegoś czasu, tu masz link na bazarek do jego oferty

 

MUHLE GLASHUTTE - SUPER ZEGAR

 

 

Pawle gratuluję Archimede, bardzo fajny sikorek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś taki zestaw roboczy :D

 

post-5518-0-47168200-1309265084_thumb.jpg

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie mi się czyta, że ktoś zetknął się z dobrym "japończykiem" i mocno się zdziwił :lol:

 

IMGP8169b.jpg

IMGP8170b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz- zegarki nosimy zwykle na ręku, nie na butelce z jogurtem. Naucz się wreszcie :lol:

 

Rysiek- weź mi go już nie pokazuj, ok? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu fajne fotki Ci wyszły...Telefony teraz dużo potrafią...jak jest dobre światło i ręga nie drga to i telefon zrobi dobrą fotę.

Cholernie zazdroszczę tego zegarka....to zegarek dla prawdziwego faceta :lol:

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu raz w tygodniu (zawsze we wtorki) noszę zegarek na butli po kefirku :lol::):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu fajne fotki Ci wyszły...Telefony teraz dużo potrafią...jak jest dobre światło i ręga nie drga to i telefon zrobi dobrą fotę.

dzięki, czasem faktycznie jak są dobre warunki, to i telefonem jakoś wyjdzie fuksem- wystarczy makro włączyć i trafić na dobre światło

 

to zegarek dla prawdziwego faceta :lol:

se wymyślił :)

 

Rysiek- weź mi go już nie pokazuj, ok? :)

raczej ciężko będzie, bo nie pamiętam abym kiedykolwiek tak cieszył się zegarkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2430-0-48898700-1331850770.jpg

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.