Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

a co my im złego zrobiliśmy, że dali blokadę ???

 

Fortis śiwetny!


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co my im złego zrobiliśmy, że dali blokadę ???

Za duży transfer im robimy, za dużo zdjęć wrzucamy, za dużo nas tam jest, za dużo ludzi ogląda zdjęcia na naszym forum, za duże zdjęcia wrzucamy, nie zmniejszamy (takie z prosto z aparatu po 20MB) itd, itp..

.

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży transfer im robimy, za dużo zdjęć wrzucamy, za dużo nas tam jest, za dużo ludzi ogląda zdjęcia na naszym forum, za duże zdjęcia wrzucamy, nie zmniejszamy (takie z prosto z aparatu po 20MB) itd, itp..

.

 

No ale chyba właśnie do tego służy ich strona. To tak jakby mieć sklep na osiedlu i złościć się, że za dużo ludzi przychodzi z jednego bloku mieszkalnego. A Tak wielkich (nie zmniejszanych zdjęć to ja nigdzie nie widziałem) - największe to coś ok 4-5MB - no ale fakt, że powinno się je zmniejszać nawet dla własnej wygody. Niektórzy widać mają braki w podstawowych umiejętnościach obsługi kompa :/


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP8292b.jpg

IMGP8301b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba właśnie do tego służy ich strona. To tak jakby mieć sklep na osiedlu i złościć się

No ale napisz to Im, a nie mnie.. bo ja nie jestem ich przedstawicielem.. i jak do mnie mówisz, to nic to nie da, to tak jakbyś sobie do muszli krzyczał :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nie do końca takie proste z tym Imageshackiem :

 

avatar mi ,co prawda, zniknął,ale fotka załadowana wczoraj wisi aż miło a i dzisiejszą spróbuję niniejszym wrzucić:

 

kmxnyntrbg8iiz95zqu.jpg

 

edit: jednak chyba du.a (na GMT działa)

 

edit2:jeszcze jedna próba

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz flickra, a korzystasz z jakiś półśrodków...

 

chyba nie umiem podwiesić fotki z Flickra.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale fotka załadowana wczoraj wisi aż miło...

Swoją możesz widzieć, bo masz już ją w cache przeglądarki. Nawet jeśli fotke wcześniej ogladaleś tylko bezpośrednio na IS, to zaladowala Ci sie do kasza

 

Teraz wchodzisz na KMZ

Przegladarka widzi w kodzie link img850.imageshack.us/cośtamcośtam.jpg

Wiec przegladarka najpierw sprawdza czy takie coś ma cache, jeśli ma to ładuje zdjecie

Jesli nie ma, to idzie po prośbie do IS, (i podaje referera zegarkiclub.pl), i wtedy dostaje żabe


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży transfer im robimy, za dużo zdjęć wrzucamy, za dużo nas tam jest, za dużo ludzi ogląda zdjęcia na naszym forum, za duże zdjęcia wrzucamy, nie zmniejszamy (takie z prosto z aparatu po 20MB) itd, itp..

.

 

 

To forum ma wyjątkowo mało zdjęć w porównaniu z forami fotograficznymi no, ale prawda jest taka że zdjecia trzeba zmniejszać a nie hostować prosto z puszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum ma wyjątkowo mało zdjęć w porównaniu z forami fotograficznymi no, ale prawda jest taka że zdjecia trzeba zmniejszać a nie hostować prosto z puszki.

 

 

no..to od zawsze zmniejszam..i cóż..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no..to od zawsze zmniejszam..i cóż..?

Ty zmniejszasz, ale masa ludzi nie zmniejsza :)

Zaskoczyło mnie że postawili na nas kreskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zdjęć z IS nie widać i dłuuuugo jeszcze widać nie będzie. Ten wątek zaczyna wyglądać śmiesznie z żabami. Proponuję używać inny hostingów do zdjęć.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie 3 dni na forum, przyjeżdżam, a tu same żaby :)

Prawda jest taka, że mi z instrukcją podaną na forum, naprawienie tego zajęło 30s i wszystkie zdjęcia widzę.

Jak ktoś od 3 dni (?) żaby ogląda to już raczej na własne życzenie.

 

Za duży transfer im robimy, za dużo zdjęć wrzucamy, za dużo nas tam jest, za dużo ludzi ogląda zdjęcia na naszym forum

 

Gdyby rzeczywiście tak było to allegro już dawno miałoby bana :)

 

...za duże zdjęcia wrzucamy, nie zmniejszamy (takie z prosto z aparatu po 20MB) itd, itp..

 

Moim zdaniem to może być przyczyną lub wątek esteci.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że mi z instrukcją podaną na forum, naprawienie tego zajęło 30s i wszystkie zdjęcia widzę.

Jak ktoś od 3 dni (?) żaby ogląda to już raczej na własne życzenie.

 

To nie jest "naprawienie". To jest sposób na wyłączenie poprawnego mechanizmu w przeglądarce internetowej, który wyłączany być nie powinien - bo służy np. do zabezpieczenia także przed złymi rzeczami w necie, także do prostej weryfikacji ciągłości przebywania w jakimś serwisie. Ten mechanizm jest potrzebny, inaczej by go nie było.

 

Poza tym, jeśli wklejasz zdjęcia, które tylko Ty masz widzieć, to OK - problemu nie ma.

Przy mojej świadomości stanu rzeczy, wybieram żaby :)

Edytowane przez sergserg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład, gdzie bez referrera się nie przejdzie dalej:

http://www.codeave.com/asp/mustbereferer.asp

 

Twój wybór :)

 

Nie krystekomega, Twój wybór, ja bym chętnie Twój zegar obejrzał, ale korzystając z IS widać nie chcesz mi go pokazać :) (jak i wielu innym osobom, które wejdą tu pierwszy raz dziś, jutro, czy za miesiąc).


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Poljotowo po raz kolejny...

 

post-37860-0-48097700-1310366897_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranna lektura katalogu

 

IMGP8316b.jpg

IMGP8320b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przez KOBOLDA nic już nie jest duże :)

niby 44mm a czegoś brakuje ;)

post-3082-0-86708600-1331852785.jpg

Edytowane przez KURNAJANEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.