Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje. Wiem ile czekałeś. Niech się dobrze nosi!

 

 

Strasznie jestem ciekawy jak wygląda Marinemaster na żywo.

 

Ja mam takie same wrażenia jak Jacek. Wszystkie ochy i achy, o jakich można przeczytać na forach, na żywo bledną.

Edytowane przez rip

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwilunia, bo czegoś nie rozumiem - kto kupił springerka?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Ja mam takie same wrażenia jak Jacek. Wszystkie ochy i achy, o jakich można przeczytać na forach, na żywo bledną.

Dokładnie tak jest. Tyle się o nim naczytałem, że myślałem, że jak go zobaczę to mi buty spadną. Niestety tak nie jest. Ani jakieś super wykonanie, bransoleta baaaaaaaaaaaardzo słaba i jakby za lekka. Do tego cena, nie wiem za co. Jakby kosztował do 4000zł maks to byłoby OK. Mnie nie powalił, a wręcz odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Tyle się o nim naczytałem, że myślałem, że jak go zobaczę to mi buty spadną. Niestety tak nie jest. Ani jakieś super wykonanie, bransoleta baaaaaaaaaaaardzo słaba i jakby za lekka. Do tego cena, nie wiem za co. Jakby kosztował do 4000zł maks to byłoby OK. Mnie nie powalił, a wręcz odwrotnie.

Również takie opinie da się wyczytać na innych forach. Ciekawe, też chciałbym zobaczyć ten zegarek na żywo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisar nie przejmuj się ględzeniem tych pierników....ja widziałem i jako malkontent uważam że zegarek jest kozacki :) Cena tego Seiko po obecnych podwyżkach wielu szwajcarskich brandów uważam że jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem taki:

6070701673_f51f1a649d.jpg

 

Efekt piorunujący!

Dziękuję Krzyśkowi!

Edytowane przez Structural

Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem przy nocnej lampce zdjęcie wyszło tak,

jakby samo miało tyle lat co zegarek :)

Dlatego jeszcze raz ten, którego miałem wczoraj:

6071797903_52675ce21e.jpg

 

A tego zakładam dzisiaj:

6071773247_d1a4e6a72e.jpg

 

"Jaki zegarek masz dziś na ręku?" to pytanie z tytułu tematu zadają mi teraz co rano w pracy moi koledzy (głównie koleżanki).

Edytowane przez Structural

Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP9917b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie przejmuję : )

 

Na 100% opini o tym modelu odsetek narzekań to jakieś 5%. W zasadzie spotkałem się tylko z kilkoma negatywnymi opiniami.

 

Michał szpringdrajwa kupuje ktoś inny z forum i to już niebawem. Pozostaje tylko czekać.

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten oceanus zachwyca bogactwem detali, niesamowity zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten oceanus zachwyca bogactwem detali, niesamowity zegarek :)

 

Dokładnie tak jest. To Manta - wyższa półka wśród Oceanusów. Ta Manta ma wyłożenie perłowe na środku tarczy, które ciężko oddać na fotce. Jest się czym zachwycać :)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Marine Mastery rozłożyły na łopatki przy bliższym zapoznaniu. Stosunek cena-jakość jest wyśmienity, a to że na tarczy widnieje Seiko niczego zegarkowi nie odbiera. Gdyby Rolex wypuścił podobnie wykonany model w podobnych pieniądzach, a nawet nieco większych to zachwytom nie byłoby końca. A tak za 3-krotnie większe pieniądze można nabyć dużo słabszego w mojej opinii Suba i wszystko jest cacy... Zegarek spokojnie może konkurować ze starszą PO i sam miałbym dylemat co wziąć.

No to teraz czekamy z niecierpliwością na recenzje :) Ciekaw jestem który pierwszy się wyrobi - Piotrek czy Rysiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deepsea jest podobnym zegarkiem, fakt, że sporo droższym. Porównanie do PO też mi się wydaje z kosmosu (zaznaczam, że tylko wydaje, bo przecież MM widzę tylko na fotkach) - oczywiście mogę się mylić. Niemniej jednak MM to fajny zegarek, a to dlatego, że nie tak bardzo oblatany jak nudna już PO. Bardzo jestem ciekaw MM jak się prezentuje na żywo. Jeszcze pytanie do ludzi co macali ten zegarek - co w tym zegarku jest na plus, a co na minus? (mam na myśli jakość wykonania)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1dsc00233.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie do ludzi co macali ten zegarek - co w tym zegarku jest na plus, a co na minus? (mam na myśli jakość wykonania)

 

Ocenianie każdego zegarka jest tak subiektywne, że nie spodziewałbym się odpowiedzi które Ci coś wyjaśnią : )

Najlepiej pomacać i się przekonać.

Na wyspach jest cała masa właścicieli MM więc nie powinieneś mieć większego problemu z umówieniem się na macanie.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś sobie zmodował seikacza - ciekawie wygląda w tych kolorach :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z nim będziesz robił?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Atlantic" to brzmi dosyć marynistycznie, kojarzy mi się z jachtingiem itp.

imo na meshu otrzymał nowe życie:

 

3 nowe fotki: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/57855-atlantic-weltmeister/page__p__632854__hl__weltmeister__fromsearch__1#entry632854

 

dscf7880i.jpg

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

312 na pokładzie, gratuluję kapitalnego zegarka i dobrego gustu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej fotek w galerii :)

 

IMG_9647-1.jpg


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.