Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie zupełnie inne zegarki, świetnie do siebie pasujące.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO GP wygląda jak tania chińszczyzna. Wybacz ale się nie podoba. Za to AP niepodzielnie rządzi !


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiele zyskuje przy bliższym kontakcie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO GP wygląda jak tania chińszczyzna. Wybacz ale się nie podoba. Za to AP niepodzielnie rządzi !

Miałem to samo napisać, ale uznałem, że przez grzeczność- trochę nie wypada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO GP wygląda jak tania chińszczyzna. Wybacz ale się nie podoba. Za to AP niepodzielnie rządzi !

 

Pozwolę sobie mieć zupełne odmienne zdanie.

GP bardzo przypadł mi do gustu podczas gdy normalnie odrzuca mnie od widoku śrub na bezelu AP.

Ale o gustach i kolorach...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakież to my wszyscy mamy odmienne gusta - i dobrze :)

 

odrzuca mnie od widoku śrub na bezelu AP.

 

Mnie to akurat się strasznie podoba :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, jak już wszedłem do "Jaki zegarek...", to u mnie dziś DS-3 króluje-

szukałem na dziś czegoś bez bransolety(żeby nie ciążyło zbytnio),

a nie na skórce, bo jednak trochę ciepło i wypadło na nią :)

snc01809.jpg

 

i jeszcze od tyłka strony :)

snc00995.jpg

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP ładny i taki poprawny, a RO industrialny, jak gdzieś McIntosh napisał, że jego dziewczyna mówi że wygląda jak ciosany :)

Co nie zmienia faktu, że odkąd przymierzyłem RO to jest to dla mnie nr 1. Jest po prostu piękny, tylko ta cena...


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, fajnie, ze umiesz uzywac lampy, ale to, co teraz robisz to zwykłe mieszanie w głowach biednym zegarkomaniakom, którzy chcą po prostu zrobić ładnie wyglądające zdjęcie. W tym celu mają wyłączyć lampę. Koniec kropka. Nie jesteśmy na forum foto i takie dzielenie włosa na czworo nie jest nikomu pomocne. Skończmy proszę tego oftopa, bo przez to przerzucanie się, kto jest bardziej pro, mod wyczyści wątek razem z przydatną poradą (jaką jest wyłączenie lampy). Naprawdę, żadna inna wiedza nie jest potrzebna na tym poziomie, o którym rozmawiamy. Jeśli ktoś ma wypasiony zestaw do makro, to i tak swoje wie i tym bardziej taka dyskusja mu na nic.

 

 

Mam takiego znajomego....zapalony fotograf...tak jak ty ubustwia lampy błyskowe...zakłada filtry na nie rozproszeniowe czy jakieś tam cuda cudeńka.Byliśmy na wycieczce....nadźwigał się tego swojego sprzętu pod górę...chciał mi udowodnić wyższość zdjeć z lampą nad tymi bez lampy...Ja byłem wyposażony w kompakt Canon G11.Porównywaliśmy potem fotkiNiestety chłopaczyna poległ..na wszystkich zdjęciach wyglądałem jak blada d*pa...podczas gdy byłem opalony. Soczystość kolorów nie wspomnę lepsza z kompaktu.Owszem można powiedzieć że nie potraqfi robić zdjęć...Ale takich jak on znam kilku....wierni lampie błyskowej...kupują cuda za 3-4 tys PLN a zdjęcia i tak rozczarowują :)Chyba nie sądzisz że ja i koega Beef udzielamy porad zawodowcowi ? widzimy od razu że zdjecia są zepsute i zwróciliśmy mu uwagę jak może je znacznie poprawić nie uzyskując tytułu magistra fotografii...i kupując sprzęt za grube tysiące. Ludzie takich porad oczekują a nie w stylu: Moje seicento jest nie ładne jak poprawić wygląd ? Kup Maserati.

 

chłopaki, z całym szacunkiem ale za bardzo się rozpędzacie - wróćcie proszę do mojego pierwszego posta w tej dyskusji i zobaczycie, że odnosiłem się jedynie do generalnego stwierdzenia macromartina, że lampa błyskowa nie nadaje sie do fotografii macro małych przedmiotów co nie jest prawdą.

Nigdzie nie napisałem, że nie zgadzam sie z tym co teraz piszecie tzn, że osoba nieumiejętnie używająca lampy będzie robić lepsze zdjęcia bez niej i że złą radą jest propozycja robienia zdjęć bez lampy :) zgadzam się z tym i cały czas to pisałem.

Czytajcie proszę uważnie posty.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko MarineMaster 300m:

 

MM1.jpg

 

MM3.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakończyć offtop, jednocześnie nawiązujac do głównego tematu. "Tłumacząc się" z mego zdjęcia użyłem skrótu myślowego, który postaram sie rozwinąć> Temat :"Jaki zegarek masz na ręku" rozumiem, jako miejsce do przestawiania ad hoc, czyli tu i teraz, zdjęć noszonych zegarków w różnych warunkach ( samochód, biuro, plaża, rower itp. itd.) i zrobionych tym, co ma się pod ręką ( telefon, kompakt, lustrzanką) czasem w drodze do pracy, czy w pracy-bez specjalnych możliwości aranżacyjnych. I takie zdjęcia są tu pokazywane - od naprawdę dużej klasy do pożałowania godnych (jak moje np.). Dlatego też nie będę umieszczał swoich zdjęć w "galerii", ale od czasu do czasu zamierzam umieścic tutaj jakąś fotkę zrobioną "na kolanie", telefonem i z lampą:-).

Edycja: zapomniałem o umiejętnościach, jestem fotografem niedzielnym, dlatego też bardzo dziękuję za konstruktywne uwagi i proszę o wyrozumiałość przy przyszłych potworkach.

Edytowane przez zzooss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo blink.gif Co, jak, dlaczego?

 

A żeby zakończyć temat fotek, i nie było OT, zdjęcie zrobione telefonem, bez lampy :)

 

da117_Photo.jpg

 

I do rymu ze zdjęciem powyżej cool.gif

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie rację. Lampa to dobrodziejstwo, ale dla człowieka, który wie co robi, nawet w dzień, w pełnym słońcu może się przydać, np do doświetlenia twarzy. Przy czym wbudowane lampy są do d*py, bo uderzają światłem na wprost, jedynie zewnętrzne lampy mają sens i to te dobre jakościowo, z ruchomym palnikiem. Jeśli chodzi o zdjęcia makro to prawie zawsze się je doświetla, gdyż użycie wysokich przysłon wymusza dodatkowe źródło światła. Natomiast jeśli mowa o zdjęciach zegarków to zastane światło jest absolutnie najlepsze, choć gdyby ktoś był uparty, można próbować z odbijaniem błysku od ściany lub sufitu, ale nigdy na wprost obiektu! Sam nigdy bym się nie podjął robieniu zdjęcia zegarkowi z lampą.

Edit:

Nie wiem jak się to stało, że pominąłem przed napisaniem kilka postów, mój już się zatem zdezaktualizował. Koniec OT

Edytowane przez suchotnik7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milgauss piękny. Jeden z nielicznych współczesnych Rolków, które mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie recka nowej PO - super :)

 

Jakie wrażenia? Napisz w skrócie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie recka nowej PO - super :)

 

Jakie wrażenia? Napisz w skrócie.

Będzie...

 

O wrażenia na razie ciężko - dopiero co odebrałem.

Z jednej strony cięższa, grubsza...

Z drugiej widoczny kaliber robi świetne wrażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na recenzje. Mógłbyś mi umilić wieczór i wrzucić więcej zdjęć? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zmiana loginu będzie :) btw zdjęcie (i Rolek) bardzo OK :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na recenzje. Mógłbyś mi umilić wieczór i wrzucić więcej zdjęć? :)

 

Niestety nie ma sprzętu do zrobienia porządnych fotek...na lepsze musisz poczekać przy okazji recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SphinX możesz podesłać do mnie to pomogę w napisaniu recenzji :)

a mogę nie :)....chciał byś

 

P.S> fajny Rolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam w takim razie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.