Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pisał już kiedyś, że sobie zmodyfikował.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żonę namówiłem na takiego wostoka

 

post-35815-0-31798400-1314523700_thumb.jpg

 

oczywiście zdjęcie stare, na mojej łapce założony do zdjęcia :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na campingu , w drodze do bardzo goracych, goracych zrodel na kapiel . Nad o twartym oceanem

 

 

 

 

 

 

IMG-20110827-00135.jpg

 

 

 

 

 

Woda w oceanie jest krystalicznie czysta i ma okolo 8 stopni , ale dzieci plywaly :)

IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g417/irek1/IMG-20110825-00089.jpg[/img]

 

 

 

 

 

 

 

Zalacze jeszcze jedno < co prawda bez zegarka ale .... Tak wyglada Canadyjska plaza w sodku dnia :) . Zawsze wtedy przypominaja mi sie wakacje nad Baltykiem

 

 

 

IMG-20110826-00124.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie w domu, chyba zarobilem na nowy dobry zegarek pracujac caly weekend na overtime :) , tak wyglada parking lot przed moim budynkiem, zegnaj Ireno.....

 

009-3.jpg

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie za nas wszystkich na wschodnim wybrzezu kciuki.

Widzisz Robercie,

Jak pół Polski była pod wodą i jak przez terytorium Polski przechodziły huragany ,nie takie deszcze jak nad NY

To się nie wypowiadałeś aby w PL wszystko było O.K i nie trzymałeś kciuków :)

Nie pisałeś że trzymasz za nas kciuki ,za obywateli PL .

Dlatego ciesz się swoimi nadgodzinami,za które będziesz mógł sobie kupić nowy zegarek .

I ,że Irena nie zagościła u was na dłużej.

 

A to u nas zwykła burza

sn89_SEB_7574.JPG

 

yn330_SEB_7575.JPG

 

tp549_SEB_7578.JPG

 

mk300_SEB_7586.JPG

 

 

A to moje starty be z lamentowania.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale nie za bardzo rozumie powyzsza wypowiedz....., a stratami nie bede sie licytowal


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robnyc ciężko było? Opisz coś w po godzinach. Nie żebym był żądny sensacji, tylko ciekawi mnie Twoja praca w takich warunkach..

 

Możeby tak przerzucić watek do archiwum i zacząć nowy. 1260 stron... trochę dużo, a i tak wiekszości zegarków z początku wątku juz pewno nie mamy.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj troche jak to wygladalo u mnie w Howard Beach

 

 

a tutaj troche na wesolo

 

 

w pracy w Piatek trzymali nas od 6 rano do 1 w nocy

w Sobote zaczelismy o 13, mialo byc 12 godzin, ale nasi zmiennicy nie mieli jak dojechac do pracy - publiczny transport byl nie czynny juz od poludnia w Sobote,czesc mostow i tuneli zamknieta, wiec pracowalismy do 21 w Niedziele, bywalo gorzej, pamietam jak pracowalem po 11 Wrzesnia 2001 roku - wtedy bylo ciezko nie tylko duzo godzin ale trudno bylo sie pogodzic z ludzka tragedia i strata wielu osob ktore znalem.

Teraz to tylo kupa godzin w pracy i straty materialne, przynajmniej nie bylo ofiar ludzkich w NY.

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robnyc napisał:

"wreszcie w domu, chyba zarobilem na nowy dobry zegarek pracujac caly weekend na overtime :D , tak wyglada parking lot przed moim budynkiem, zegnaj Ireno....."

 

 

 

Po takiej akcji kupił bym Rolexa Robercie ! :D

 

Pozdrawiam Howard Beach, byłem kilka razy niedaleko Ciebie :D

 

By wrócić do wątku ....

 

 

Od kilku dni nieprzerwanie:

 

 

dsc034771.jpg

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem jak bedziesz w poblizu to przeslij PW, podrzuce ci pare koszulek z pracy, co do extra $$$ to zona juz sie tym zajela - powiedziala ze jej sie nalezy za siedzenie samej w domu z dzieckiem....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie vintage wlasnej produkcji, czyli wynik niedzielnej nudy i zlozenie na unitasie pilota uzywajac jedynie czesci lezacych w szufladzie :D

IMG_9676.jpg

Mial byc vintage destro,no i jest :D

Wiecej mozna znalezc w galerii

Edytowane przez Janek Sarnowski

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0406u.jpg

Nowy nabytek?? jeśli tak to wielkie gratulacje :D napisz coś więcej o niej

U mnie natomiast dzisiaj mechaniczna pomarańcza :D

 

27396523.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karol1302 już nie taki nowy :D.Będzie może ze 3 miesiące ale premierowo na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się znudzi to podeślij do Wałbrzycha :D ponoszę sobie. Jak odbierasz te bransoletę... nie wydaje Ci sie zbyt "świecąca"? nie zastanawiasz się nad przejściem na jakiś fajny pasek albo gumę?


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dziś po raz pierwszy z nowym paskiem - wiem, że ten zegarek na takim pasku nie występował, ale rajdówki z małymi dziurkami robią mi robotę. Będzie na zimę bo przeciągi mniejsze niż przy dużych dziurach:-)

30082011331.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się znudzi to podeślij do Wałbrzycha :D ponoszę sobie. Jak odbierasz te bransoletę... nie wydaje Ci sie zbyt "świecąca"? nie zastanawiasz się nad przejściem na jakiś fajny pasek albo gumę?

 

Do Wałbrzycha za daleko :D.

Co do bransolety to wiadomo,że to nie ryż ale z drugiej strony 5000 to zupełnie inna liga jeśli chodzi o wykonanie niż powiedzmy 1000,1200 czy 750 no i zapięcie rewelacja :D.

Z gumy/pasków jedynie co by mnie interesowało to Isofrane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, co Wy chcecie od tej bransolety w 5000 ? Moim zdaniem idealnie pasuje do tego zegarka - zjada ryż na śniadanie :D

 

Waldek, nie przypominam sobie żebyś się wcześniej chwalił tym zegarkiem - świetna maszyna, gratuluję :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie trzeba kiedyś obadać 5000- może to ona będzie Dosią która trochę lepiej się wpasuje w moje oczekiwania :D

A u mnie na ręce jeszcze dziś rano była DS-trójka...

snc01809.jpg

 

...ale przed wyjściem do pracy została zastąpiona przez MM- co tu dużo mówić- lubię go :D

snc01811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.