Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Waldek, nie przypominam sobie żebyś się wcześniej chwalił tym zegarkiem

Chwalić się jakoś specjalnie nie chwalił, ale już wcześniej pokazywał, że rodzinka się powiększyła :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Waldek, 5000 to zupełnie inna liga - to tak jakbyś porównywał Monstera do Sumo. A swoją drogą, jesteś zawiedziony Subem?

 

Aaaa, pamiętam. To jest ta od Janka?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP0146b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Waldek, 5000 to zupełnie inna liga - to tak jakbyś porównywał Monstera do Sumo.

Dlatego jak pisałem- trzeba będzie obadać- może nowy cel życiowy się znajdzie :D

 

A swoją drogą, jesteś zawiedziony Subem?

Czy zawiedziony- to trudne pytanie. Ogólnie raczej nie, ale bałem się o wielkość, po czasie trochę się przyzwyczaiłem,

ale wolałbym aby był jednak ciut większy. Sam zegarek jest naprawdę fajny, ryż genialny- choć samo połączenie ostatniego ogniwa

mógłby być ciut lepiej dopracowane, natomiast samo zapięcie bransolety- powinni wstydzić się coś takiego zakładać do zegarka za tyle kasy-

dla mnie jedno wielkie nieporozumienie :D Ale ja ogólnie lubię nosić na bransoletach zegarki i dużą wagę przykładam do bransolet,

a szczególnie do zapięć.

Dlatego ostatnio bardzo spodobał mi się najnowszy diver Orisa- oglądałem ostatnio u Dolińskich- o ile sam zegarek uważam jest

słabszy od starszych wersji- IMO jedynie koperta jest fajniejsza, wszystko pozostałe bardziej podobało mi się w starszej wersji,

o tyle bransoleta jest świetna, a zapięcie- miód malina :D:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, mam tę samą bransoletę bez tych świecących pasków i jest super, szczególnie zapięcie, więc to czego się czepiam to te "odpustowe ogniwa" :D

czy 5000 to inna liga - z cała pewnością jest to marketingowo topowa wersja SUB-a sprzed kilku lat, jednak z ta inną ligą bym nie przesadzał, bo wykonanie reszty SUB-ów jest na bardzo wysokim poziomie (Michał mam wrażenie, że żadnego innego SUB-a w ręce nie miałeś poza swoją dosią) a 800-tki, czy 750-GMT to moim zdaniem aktualnie najlepsze zegarki w ofercie DOXY (nie miałem w ręce jedynie 4000) Nie zapominajcie jednak o tym, że SUB to przede wszystkim historia i tradycja dlatego modele serii 600/750/1000 no i może 1200 zawsze będą tymi wiodącymi i nie bez powodu są najczęściej wybierane do nazwijmy to węższych limitacji.

Rychu, jeśli dosia nie przypadła Ci do gustu to wiesz co robić i gdzie dzwonić :D

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z zapięcia w 5000 byłbyś w pełni zadowolony. Z tym rozmiarem w Subach, to śmieszna sprawa, w moim jest 45mm, a objętościowo się wydaje jak 41-42mm :D

 

O którym Orisku mówisz? Carlos Coste czy Malediwy?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu, jeśli dosia nie przypadła Ci do gustu to wiesz co robić i gdzie dzwonić :D

Jakąś Dosię trzeba mieć- co to za fan zegarków nurkowych bez żadnego Suba :D

Więc na razie można jedynie myśleć na podmianką/rozszerzeniem subowych zainteresowań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, rzeczywiście nie miałem. Moją teorie opieram na tym co wyczytałem na innych forach. Co do jarmarskich, świecących ogniw, to przypomnij mi proszę, jak wygląda Twój Breitling :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałoby sie powiedzieć "masz mnie" jednak nie o to mi do końca chodziło. Nie wyrażam ogólnie swojej dezaprobaty dla takich stylizacji a jedynie uważam, że nie pasuje ona do takiego zegarka jak SUB. Ja swoją 5000 noszę najczęściej na pasku, mimo tego, że tak jak Rychu uwielbiam bransolety.

ps. Breitling jest ładny, ale ostatnio bardziej mi się widzi podziwiać go w gablotce niż na nadgarstku.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wrzuć proszę pare fotek 5000 na pasku. Szukam właśnie do niej jakiegoś fajnego ubranka...

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O którym Orisku mówisz? Carlos Coste czy Malediwy?

Nie, mówię o normalnej najnowszej wersji divera czyli o tym Orisie:

oris2editedkopia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten. Nie widziałem go jeszcze na żywo, ale po fotkach nie zachwyca, w porównaniu do poprzednika :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten. Nie widziałem go jeszcze na żywo, ale po fotkach nie zachwyca, w porównaniu do poprzednika :D

Na żywo też sam zegarek nie porywa specjalnie, ale dzięki bransolecie naprawdę dużo zyskuje- aż zacząłem się nad nim zastanawiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu, jeżeli tak lubisz bransolety i diverki, to dziwie Ci się, że jeszcze nie masz Oriska :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Widzisz Robercie,

Jak pół Polski była pod wodą i jak przez terytorium Polski przechodziły huragany ,nie takie deszcze jak nad NY

To się nie wypowiadałeś aby w PL wszystko było O.K i nie trzymałeś kciuków :D

Nie pisałeś że trzymasz za nas kciuki ,za obywateli PL .

Dlatego ciesz się swoimi nadgodzinami,za które będziesz mógł sobie kupić nowy zegarek .

I ,że Irena nie zagościła u was na dłużej.

 

 

 

Darek,

 

nie rozumiem Twoich ostatnich wpisów. Trzymam kciuki za Amerykanów bo zwyczajnie po ludzku jest mi ich szkoda. Nawiązywanie do powodzi w Polsce nie ma sensu. Każdy kraj ma swoje tragedie i musi sobie z nimi radzić, a wypominanie kto za kogo trzymał kciuki lub ich nie trzymał, jest bez sensu.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychu, jeżeli tak lubisz bransolety i diverki, to dziwie Ci się, że jeszcze nie masz Oriska :)

 

Było bardzo blisko- robiłem podejścia. Najpierw do tej 44mm- ale przez ten kształt koperty on jest mały

i u mnie na ręce wyglądał jak... ktoś ładnie gdzieś to napisał jak z nastolatką i pryszczem :D

Znowu wersja ta Twoja wydawała mi się ciut za duża- choć tu mocno się wahałem, bo na ręce fajnie się prezentował- ale komfort noszenia byłby średni w stalowej wersji, a za tytanem nie przepadam.

A ich największe nurki to już nie dla mnie- przy moim nadgarstku większość zegarków powyżej 45mm odpada, a okolice 50mm, to już zaczyna się parodia :D

Pewnie wcześniej czy później któryś ich diver zagości na nadgarstku, tylko jakoś do tej pory żaden na tyle

mnie nie przekonał do siebie aby wyłożyć na niego kasę :D

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w Malediwy - jest świetny. Jaki masz rozmiar nadgarstka?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy, zobaczymy :D niecałe 19 cm

 

 

lekkie OT się zrobiło, to trochę wróćmy do tematu :D

niech będzie jeszcze jedno szybkie zdjęcie fonem

snc01812.jpg

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie nie ma jeszcze żadnego zdjęcia zegarka. :D

EDIT - kolega mnie wyprzedził

Edytowane przez zdzisrod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, żeby nie spadała :D

Moja bezpieczniejsza:

davosacostabrava4.jpg

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davoska na balkonie :D wysoooko

Zrób jakąś sesyjkę do galerii.

Wersję black&Yellow coś rzadko się widuje.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zrobie co w mojej mocy, jak znajdę czas na więcej pstryków dodam w galerii.

Tik Tak Davoska zapięta porządnie, a mi się bardzo podoba odbijające się niebo w ceramicznym bezelu! Ale u Ciebie też świetnie odbija :D

Edytowane przez ozzie89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio najczęściej noszony

cf32592e.jpg


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nurkowo :D

Ceramiczne bezele choć w niektórych przypadkach lubią odpaść :D, to cieszą oko.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.