Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze chłopaki, wczoraj to pokazaliście zegareczki, że hoho :(

Ja dziś o poranku dokładnie tak jak wczoraj wieczorem

66464721.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jednak szybkie wyjście do pracy i pomarańczka powędrowała do gablotki, a na jej miejsce wskoczyła

74743111.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielono mi...

 

 

1498274al4.jpg

 

 

1739494al3.jpg

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irekm - ja takze dolaczam sie do gratulacji! Bardzo podobaja mi sie niebieskie(vel niebieskawe) tarcze : )

super i niech wybija same dobre godziny... ! ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytek piękne seiko i świetne fotki. Gratulacje. Miałem czarnego alpinista był mega!. Stare alpinisty na ebay chodzą po ponad 1000 dolców bo to już unikaty....więc niech Ci nie przyjdzie don głowy pozbywać się go :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej $1000 chodzą Alpinisty z referencji SBCJ, na kalibrach HEQ. SARBów "alpinistycznych" w takiej cenie nie widziałem.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tylko ostatnio w sprzedaży wersji z niebieską tarczą a ta jest najładniejsza.

Są też wersje czarna, szara i biała.

Ta ostatnia też mi się podoba.

Wiem, ogladalem juz wszystkie kolorki i zgadzam, sie, ze niebieska najladniejsza. Mozna dostac na ebayu w bardzo przyzwoitej cenie.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka Seikaczy jest na tej stronce, więc i ja się podłączę-

u mnie (jaki to ostatnio zrobił się zwrot popularny) też "tylko Seiko" :(

snc01827v.jpg

 

snc01828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytec60 po Twoich fotkach jeszcze bardziej wyczekuje na swojego Alpiniste - to najpiekniejszy Alpinista. Gratuluje slicznego zegarka jest przekozakiem :(

Alpinista Sarb017 ma niesamowite wziecie bo na sklepie Seiyajapan byl raptem kilka dni 4-5 i zostal wyprzedany a inne modele kisna miesiacami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach to Sumo...jeśli kryzys nas nie zmiecie to będzie pierwszy nabytek w przyszłym roku.

 

PS

Dziękuje za miłe komentarze n/t Alpinisty.

Zauroczył mnie ten zegareczek totalnie :(

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ładnie to mu na NATO, na tym pasku wygląda jak zegarek dla emeryta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki mały limitowany worldtimer

img3968u.jpg

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za worldtimer? Masz jakieś dokładniejsze zdjęcie?

 

Właściwie bardzo mało o nim wiem. Kwarcowy z obrotową tarczą z 24 godzinną skalą i mapą pokazującą dzień/noc na świecie, 30m WR, swiss made na deklu dopisek "copyright DD watches Eppler GMBH" i "SMS Scholemann limited edition 750 pieces". Google też nie wiele wie :(

 

Tutaj trafiłem na większe zbliżenia: http://img218.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dscf8902.jpg - swój egzemplarz postaram się w wolnej chwili przedstawić w galerii

 

Dodam, że na żywo zegarek jest ładnie wykonany i zwraca uwagę nietypową konstrukcją.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.