Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Jacenty, Jacenty muszę kiedyś ten zegarek obejrzeć na żywo, bo na zdjęciach jak dla mnie wygląda delikatnie mówiąc słabiutko. Ta koperta w ogóle mi nie podchodzi. To już chyba ten brzydki Rolex Submariner jest ładniejszy :( Pomyśleć, że zmieniłeś takie ładne Candino na tego Orisa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - na żywo robi dobre wrażenie (choć 47ka większe), tylko ta nieznośna lekkość tytanu... Sam zegarek i jego forma świetna, dobrze leży na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mozna obejrzec http://img39.imagesh...73935762124.jpg jak wyglada zdjecie przed i po.

 

Po zdecydowanie lepiej :(

Niestety, naturę też trzeba poprawiać...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cieplutki :(

 

Striking 10th :

 

img47462.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img47012.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img46882.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img46773.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie i guma :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowny !!! Gratulacje.

Jak będziesz cykał fotki, zrób też film ze wskazówką stopera w roli głównej.

Już się nie mogę doczekać na odpowiedni wątek w galerii.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim :)

 

 

Jak będziesz cykał fotki, zrób też film ze wskazówką stopera w roli głównej.

 

Jasne, postaram się.

Zazdrość ściska pewną część ciała :):)

 

 

Nie ma czego, to tylko zegarek :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Miodzio Zenith :(

Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby Ci się moja recenzja aż tak podobała :(....?

 

masz porównanie...napisz jak wypada w kontraście do tego, co ja napisałem.

 

Gratuluję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Łukasz, w pewnym sensie ten zakup, to wynik Twojej recenzji. Choć muszę przyznać, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten zegarek na skórzanym, czarnym pasku, to nie zrobił na mnie wrażenia. Dopiero kiedy zobaczyłem go na zenithowskiej gumie, z fantastycznym zapięciem, coś we mnie drgneło, micha mi się ucieszyła a w oku pojawił się charakterystyczny błysk :( Pózniej widziałem inny model na bransolecie, która notabene jest kapitalna, i pomyślałem, że super będzie wyglądał Striking w takim właśnie zestawieniu. Teraz szukam gumy do tego zegarka, niestety tania nie jest, bo z zapięciem motylkowym kosztuje dobrze ponad 400 euro, ale warto, bo wygląda miażdżąco :)

 

Więcej o samym zegarku, wrażeniach, napisze kiedy będę wrzucał foty do galerii.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Łukasz, w pewnym sensie ten zakup, to wynik Twojej recenzji. Choć muszę przyznać, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten zegarek na skórzanym, czarnym pasku, to nie zrobił na mnie wrażenia. Dopiero kiedy zobaczyłem go na zenithowskiej gumie, z fantastycznym zapięciem, coś we mnie drgneło, micha mi się ucieszyła a w oku pojawił się charakterystyczny błysk :) Pózniej widziałem inny model na bransolecie, która notabene jest kapitalna, i pomyślałem, że super będzie wyglądał Striking w takim właśnie zestawieniu. Teraz szukam gumy do tego zegarka, niestety tania nie jest, bo z zapięciem motylkowym kosztuje dobrze ponad 400 euro, ale warto, bo wygląda miażdżąco :)

To ja poproszę 10% uznaniowego...numer konta na PW :(

 

P.S> Na pasku moim zdaniem ten zegarek wygląda najlepiej. NA gumie ok, na bransolecie nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek mi się w ogóle nie podoba, rzecz gustu :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,

 

powinszowania! Fajny Zenith :(

 

 

ps. jak pamiętam początkowo nie podobał Ci się ten zegarek ...

Edytowane przez TeJot

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,właśnie przeglądam forum, nie spodziewałem się tego :( Rewelacja. Gratuluję! :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,

 

powinszowania! Fajny Zenith :)

 

 

ps. jak pamiętam początkowo nie podobał Ci się ten zegarek ...

 

 

Dzięki Tomek :D

 

Tak jak napisałem, kiedy zobaczyłem ten zegarek na wystawie sklepowej, ubrany w czarny nijaki skórzany pasek, to w ogóle mnie nie ruszył, ot zwykły, ładny chrono jakich na rynku wiele. Pózniej po przymiarkach, kiedy oglądałem ten zegar pod różnymi kątami, przy różnym świetle, to szybciutko mi się wszystko odmieniło i się nim zauroczyłem. Co jest fenomenem w tym zegarku, to to jak uwielbia odbicia światła - pod każdym kątem jest inny :)

Wskazówki, indeksy, wystające szkło nad koperte, bransoleta, zapięcie, piękny mechanizm, wykonanie tego czasomierza, wszystko to absolutny TOP. Strasznie się cieszę :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.