Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

cały dzień bawiłem się pochwą. jestem nią zachwycony ;D

Pochwa jest super. Aż mi się scyzoryk w kieszeni otworzył :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kemmner klasa....miałem i żałuję że się pozbyłem...niewiarygodnie piękny zegar :) ale ja bym go widział na krokodylku jakimś super jakości.

 

Ja dziś i od tygodnia: ( w ten sam deseń :) ale mniej marinistycznie a bardziej bauhausowo :) )

 

11.jpg

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj glos na Omege :)

 

Gdybyś widział na żywo Kontiki to Twoj wybór byłby dokladnie odwrotny :). Kontiki miażdży dosłownie jakością wykonania 300 tkę Omegi :) Chodź Omega jest oczywiście ładnym zegarkiem. Myślę że przy obecnej nowej 300m właśnie popracowano nad ogólną jakością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba fajne, ale od niedawna strasznie jara mnie ta Four-Hands... w Łodzi chyba nie można takiej przymierzyć?

Jakbym miał takie dylematy jak kolega, to - sprzedałbym omegę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba fajne, ale od niedawna strasznie jara mnie ta Four-Hands... w Łodzi chyba nie można takiej przymierzyć?

Jakbym miał takie dylematy jak kolega, to - sprzedałbym omegę :)

 

Na szczęście mój dylemat ogranicza się do tego, który założyć. Nie sprzedam na razie ani jednej, ani drugiej.

A co do ogólnej jakości wykonania, to moim zdaniem Omega nie odstaje od Kontiki, wbrew temu, co pisze Marcin. Sama tarcza w Eternie jest ładniejsza, ale to z uwagi na jej wielkość i fakturę (na części giloszowana, częściowo gładka). Poza tym pięknie odbija światło, trzeba to zobaczyć na żywo. Jednak ogólne wrażenie solidności i dokładności wykonania IMHO jest zbliżone.

Jeżeli chodzi o bransoletę, to też prawie postawiłbym znak równości. To prawie to za dźwięk zapinania. To tak, jakby porównywać dźwięk zamykania drzwi w Volkswagenie i w BMW. Eterna to BMW:)

 

Pozdrawiam

Tomek

 

P.S. Do mnie masz niedaleko, jak będziesz jechał przez Kalisz, daj znać, to sobie przymierzysz.

Edytowane przez cer_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mój dylemat ogranicza się do tego, który założyć. Nie sprzedam na razie ani jednej, ani drugiej.

A co do ogólnej jakości wykonania, to moim zdaniem Omega nie odstaje od Kontiki, wbrew temu, co pisze Marcin. Sama tarcza w Eternie jest ładniejsza, ale to z uwagi na jej wielkość i fakturę (na części giloszowana, częściowo gładka). Poza tym pięknie odbija światło, trzeba to zobaczyć na żywo. Jednak ogólne wrażenie solidności i dokładności wykonania IMHO jest zbliżone.

Jeżeli chodzi o bransoletę, to też prawie postawiłbym znak równości. To prawie to za dźwięk zapinania. To tak, jakby porównywać dźwięk zamykania drzwi w Volkswagenie i w BMW. Eterna to BMW:)

 

Pozdrawiam

Tomek

 

P.S. Do mnie masz niedaleko, jak będziesz jechał przez Kalisz, daj znać, to sobie przymierzysz.

 

Tak czy inaczej gratuluję obu zegarków; dla mnie po prostu rozpoznawalność Omegi jest jej wadą, chyba jedyną poza wg. mnie przesadzoną ceną, dlatego nosiłbym z dumą KONTIKI; muszę się wybrać znów do Aparta w Galerii, ale wydaje mi się, że nie zauważyłem tam w ogóle Eterny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8a5b4839a96c30f5med.jpg

 

9e0acca4654b2734med.jpg


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie cos takiego: Mooren New vintage

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie początek dnia tak:

 

al922_DSC_1203m.jpg

 

ng671_DSC_1204m.jpg

 

i zmiana na wieczór:

 

rs94_DSC_1217m.jpg

 

:)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano postanowiłem sobie ustrzelić fajną godzinę

 

5dsc01213.jpg

 

 

Potem zmiana na Helsona

 

5dsc01219.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam te wasze zegarki i muszę stwierdzić, że piękne perełki można tutaj zobaczyć. Tylko szkoda, że mnie na takie nie stać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

cały dzień bawiłem się pochwą. jestem nią zachwycony ;D

 

Ja też lubię pochwy ... ale zabawa cały dzień - masz formę a i pochwa wytrwała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.