Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ty się ciesz, że on ma odcienie różu i złota, bo ja bym się nim cieszył :)

Świetny, tylko kolorystyka mi nie podchodzi...

 

Pamiętaj, że na zdjęciach akurat te motywy zawsze gorzej wyglądają więc żałuj :) Serio to też wolałbym cały w srebrze + bransoleta, jednak tej wersji nic nie ujmuję bo wszystko jest zrobione ze smakiem i te odcienie są bardzo delikatne. Zresztą nie wiem na pewno ale ten cały srebrny jest chyba z tytanu, ja wolę jednak stal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lks1984 ten Anchar świetny,jak leży na ręku??i jak z dokładnością??bo słyszałem że ma mechanizm Seiko jakiś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że na zdjęciach akurat te motywy zawsze gorzej wyglądają więc żałuj Serio to też wolałbym cały w srebrze + bransoleta, jednak tej wersji nic nie ujmuję bo wszystko jest zrobione ze smakiem i te odcienie są bardzo delikatne. Zresztą nie wiem na pewno ale ten cały srebrny jest chyba z tytanu, ja wolę jednak stal.

 

Cieszę się, że się podoba i uporałeś się z ustawianiem. Po przemyśleniach chyba wrócę to tego zegarka, mam już namierzony więc wkrótce najprawdopodobniej będą dwa na forum.

Edytowane przez ph7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podoba i uporałeś się z ustawianiem. Po przemyśleniach chyba wrócę to tego zegarka, mam już namierzony więc wkrótce najprawdopodobniej będą dwa na forum.

 

Namierzyłeś identyczną wersję? Ustawione wszystko idealnie, repetycja działa jak powinna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iks1984 jak się noszą zegarki? Pytam, ponieważ kiedyś rozważałem kupno takiego modelu.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Namierzyłeś identyczną wersję?

Dla mnie wersja GC była ciut dużawa ale znalazłem informację że pozostałe wersje siedzą niżej na ręce więc myślę że to powinno wystarczyć. Zobaczymy. Jak kupię dam zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję alpinisty Bartku :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chętkę na Orange Monstera,byłaby to dla mnie wiele tańsza alternatywa Doxy Sub :) oczywiście głównie chodzi o pomarańczową tarczę i to w końcu prawdziwy nurek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

Staram sie robic jakies fajne zdjecia, ale ciezko mi to idzie. Nie mam ani sprzetu, ani co wazniejsze umiejetnosci do robienia zdjec. Staram sie nadrabiac jakas improwizowana kompozycja :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nudze ostatnio , ale naprawde lubie ten zegarek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjecie monsterka, kompletnie nie widac, ze brak ci umiejetnosci i sprzetu :)

 

 

Dzieki :)

Wstyd sie przyznac, ale nawet nie znam nawet wszystkich funkcji swojego aparatu :)

Uzywam kompaktu Canona A540, ktory oprocz trybow automatycznych ma tryby pol automatyczne i tryb w pelni manualny. Jedyne co opanowalem to tryb pol automatyczny z preselekcja czasu naswietlania, ustawiam na 3-5s zeby doswietlic zdjecie. I na tym moj skill sie konczy :) Z obrobka zdjec jest jeszcze gorzej, potrafie co najwyzej nalozyc kilka efektow w Google Picasa bo bardziej zaawansowane programy przerazaja mnie iloscia opcji :)

Ale musze przyznac, ze zabawa wciaga i bede musial troche wiecej poczytac na ten temat i zaczac ciulac na jakis aparat i obiektyw makro :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczony z nieba nie spadł jak to mawia moja kobieta :) im więcej będziesz się tym bawił i interesował tym większe doświadczenie i umiejętności będziesz zdobywał,więc powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.