Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to kupiłbym go tylko (lub: między innymi), dla tego Saturna :) Fajny.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię że dla 9-latka będzie po prostu ogromny, ja mam nadgarstek 18cm i wygląda to w miarę normalnie...na mniejszym...może być karykaturalnie. Może przejrzyj ofertę Casio Baby-G, niby są z założenia damskie ale znajdzie się tam niejeden czarny model dla 9cio letniego twardziela :)

 

Myślałem o tym zegareczku bo ma dużo funkcji Casio Ten model ma 50 mm średnicy. Widziałem ten zegarek na żywo i wygląda świetnie! Zależy mi bardzo na tym, aby zegareczek miał panel słoneczny, system "G-SHOCK" oraz funkcje "waveceptor" czyli synchronizację czasu z zegarem atomowym oraz był wodoszczelny! Sam jestem ciekaw jeśli chodzi np. o funkcje "waveceptor", oraz jak działa panel słoneczny i czy nie jest zawodny np. w zimie, gdy jest mało światła dziennego i czy światło z żarówki potrafi naładować ten panel??


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Orient, przydałaby się mu jakaś galeria - czekam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP8358b.jpg

IMGP8371b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj z UPSa zdążył ;) nowy nabytek prosto na nadgarstek

 

p1040831i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Następny do klubu :D Gratulacje :)

 

med_gallery_5960_124_106803.jpg

Edytowane przez bohush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oriencik klasa, jeden z fajniejszych nurasów dostępnych na rynku :)

przynajmniej mnie się bardzo podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sergserg

Fajnego masz mikołaja, ponownie znalazł dla ciebie Tego Citka :)

 

Tak, w monotonii diverów zatęskniłem za typem Land'a, a Citizen pod tym względem jest bezkonkurencyjny. No i Mikołaj-San dostarczył ;)

 

IMGP8359b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

zegarek jest naprawdę super, niezdecydowanym polecam


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj męczycie mnie tymi Citkami... też chciałbym jakiegoś Citizena zz takim fajnym bezelem...


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) prawdziwa prawda - bezkonkurencyjny

 

zenekr.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dałbym sobie głowę uciąć, że na wcześniejszym zdjęciu widziałem, iż ten zegarek jest cały czarny łącznie z kopertą i branzoletą!! Na tym zdjęciu natomiast widzę, że czarny jest tylko bezel! Przezntujcie proszę rzeczywisty wygląd zegarka bez obróbki cyfrowej, zwłaszcza wtedy, gdy zajmujecie się sprzedażą zegarków!!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie głowę uciąć, że na wcześniejszym zdjęciu widziałem, iż ten zegarek jest cały czarny łącznie z kopertą i branzoletą!! Na tym zdjęciu natomiast widzę, że czarny jest tylko bezel! Przezntujcie proszę rzeczywisty wygląd zegarka bez obróbki cyfrowej, zwłaszcza wtedy, gdy zajmujecie się sprzedażą zegarków!!

 

Kolego, sporo piękna niektórych zegarków polega na odmiennej kolorystyce tarczy, w zależności od oświetlenia. Szczególnie to się tyczy zegarków zasilanych światłem, których tarcza, będąc panelem solarnym, nie jest lita.

Do tego dochodzi jeszcze antyrefleks.

 

Nie sądzę, żeby kolega Piras dokonywał obróbki cyfrowej (to widać po zdjęciach), ja także nie upiększam w ten sposób rzeczywistości.

To co widać, to gra światła pod różnymi kontami i nic więcej. Tu przykładowe zdjęcie, gdzie tarcza wydaje się być niebieska (w rzeczywistości jest czarna):

 

IMGP8066b.jpg

IMGP8044b.jpg

Edytowane przez sergserg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na ręce, ale na choince :)

post-22021-0-76570800-1324727395_thumb.jpg

Edytowane przez Wojtek24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, sporo piękna niektórych zegarków polega na odmiennej kolorystyce tarczy, w zależności od oświetlenia. Szczególnie to się tyczy zegarków zasilanych światłem, których tarcza, będąc panelem solarnym, nie jest lita.

Do tego dochodzi jeszcze antyrefleks.

 

Nie sądzę, żeby kolega Piras dokonywał obróbki cyfrowej (to widać po zdjęciach), ja także nie upiększam w ten sposób rzeczywistości.

To co widać, to gra światła pod różnymi kontami i nic więcej. Tu przykładowe zdjęcie, gdzie tarcza wydaje się być niebieska (w rzeczywistości jest czarna):

 

IMGP8066b.jpg

IMGP8044b.jpg

 

Sorrki!! Faktycznie ta tarcza wygląda na niebieską! Jeśli szuka się zegarka o konkretnym kolorze to trzeba zobaczyć ten zegarek na własne oczy, gdyż zdjęcie może być złudne (i wtedy możemy się zawieść)!! Marzę o czarnym zegarku z białymi indeksami (koniecznie cyferki). Czy są w ogóle zegarki z czarnymi matowymi kopertami i tarczą?? Czy istnieją takie zegarki?? Zadowolił by mnie nawet kwarcowy! Chciałbym taki na od święta!!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie sądzę, żeby kolega Piras dokonywał obróbki cyfrowej (to widać po zdjęciach),"

 

Dostało mi się z obu stron ;)

 

Obróbki cyfrowej ani innego czarowania nie dokonywałem,

po prostu zegareczek jest w każdej sekundzie inny :)

i tak patrzeć można na niego wciąż bez znudzenia...

 

A do zdjęć, obiecuję się bardziej przyłożyć,

sam widzę, że zaniżam poziom forum...

 

Co do czarnego zegarka to problem wielki nie jest...

np:

 

http://www.traser.pl/h3_prof.htm

 

a z pewnością i wiele innych się znajdzie

 

Obfitego Mikołaja

 

- Wojtek24 - też bym chciał taką choinkę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie sądzę, żeby kolega Piras dokonywał obróbki cyfrowej (to widać po zdjęciach),"

 

Dostało mi się z obu stron ;)

 

Obróbki cyfrowej ani innego czarowania nie dokonywałem,

po prostu zegareczek jest w każdej sekundzie inny :)

i tak patrzeć można na niego wciąż bez znudzenia...

 

A do zdjęć, obiecuję się bardziej przyłożyć,

sam widzę, że zaniżam poziom forum...

 

Co do czarnego zegarka to problem wielki nie jest...

np:

 

http://www.traser.pl/h3_prof.htm

 

a z pewnością i wiele innych się znajdzie

 

Obfitego Mikołaja

 

- Wojtek24 - też bym chciał taką choinkę... :D

 

 

Sorrki!!!!!!!!! Twoje zdjęcia są dobre i nie trzeba ich poprawiać. Ten Citizen tak mi się podobał, że zawiodłem się, gdy zobaczyłem, że nie jest cały czarny! Trasera z żółtą tarczą już kiedyś widziałem!! Link od Ciebie przejrzę jutro, a teraz znikam!! Zdrowych i Spokojnych Świąt!!!! Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris extra :) Darek powiedz co to za model i jakiej średnicy jest koperta

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.