Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ty to lubisz Marcin jakieś dziwadła wynajdywać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz że chlopak nie ma do tego talentu :rolleyes: Mi się ten Cymek podoba i pewnie jest super wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny Roamer, zacna marka! Pasek oryginalny? Kolorystycznie elegancko :rolleyes: Data na godz. 5 'robi robotę' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny Roamer, zacna marka! Pasek oryginalny? Kolorystycznie elegancko :) Data na godz. 5 'robi robotę' :)

 

To Cimier :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Woytec60 Fajny ten pilot, jak wygląda od tyłu ? :rolleyes: Mowa o AR.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu_wroc - faktycznie :rolleyes: Czas wybrać się do okulisty :) Co nie zmienia faktu, że zegarek bardzo przyjemny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano była mała wojna o to kto ubiera który zegarek. Ostatecznie żonę przekonało to że przeciez nie zmieszcze się w bransoletę jej Hi-Beata :rolleyes:

Samurai to nowy nabytek od forumowego kolegi. Foty jeszcze przed nakręceniem :)

img_1063.JPG

img_1064.JPG

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

bialy Samuraj na bialym pasku super :rolleyes:

 

 

u mnie pomimo brzydkiej pogody za oknem

 

seikoska367p2053.png

 

seikoska367p2029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bialy Samuraj na bialym pasku super :rolleyes:

 

 

u mnie pomimo brzydkiej pogody za oknem

 

seikoska367p2053.png

 

seikoska367p2029.jpg

 

Miałem chrapkę na takiego właśnie Diverka Kinetica z żółtą tarczą, ale z braku funduszy nie kupiłem. Możesz coś więcej powiedzieć na temat tego zegareczka np. czy Kinetic jest lekki czy ciężki, albo czy słychać tykający mechanizm jak w Automaticu? Czy słychać obracający się wahnik? W ogóle jak się sprawuje ten zegarek? Jak z dokładnością? Możesz napisać na prywatnych rozmowach!! Pozdrówka Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Jest ciezki na bransolecie bedzie jeszcze ciezszy. Tykania nie slychac, natomiast wirujacy rotor slychac robi takie szuu, szuu... . Ostatnio czas korygowalem na poczatku listopada zeszlego juz roku i na dzien dziejszy z zegarem atomowym tylko +1 sekunda. Szybko sie nakreca i trzyma dlugo zgromadzona energie (max. rezerwa chodu to pol roku) Jest to solidny naprawde dobrze wykonany zegarek. Zawsze chcialem miec nurka z zolta tarcza, no i mam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ciezki na bransolecie bedzie jeszcze ciezszy. Tykania nie slychac, natomiast wirujacy rotor slychac robi takie szuu, szuu... . Ostatnio czas korygowalem na poczatku listopada zeszlego juz roku i na dzien dziejszy z zegarem atomowym tylko +1 sekunda. Szybko sie nakreca i trzyma dlugo zgromadzona energie (max. rezerwa chodu to pol roku) Jest to solidny naprawde dobrze wykonany zegarek. Zawsze chcialem miec nurka z zolta tarcza, no i mam :rolleyes:

 

Lubię ciężkie zegarki! Dobrze że wahnik robi "szuu szuu", uwielbiam to!! Szkoda tylko, że nie słychać cykania! Na zdjęciach sklepowych wygląda średnio i trochę sztucznie, za to Twoje fotki są znakomite!! Pozdrówka Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie słychać cykania!

No ale co ma cykać? Kintyk to przecież kwarc, a wachnik to dynamo ładujące baterię :rolleyes:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co ma cykać? Kintyk to przecież kwarc, a wachnik to dynamo ładujące baterię :rolleyes:

 

Aha :):) Kinetik to jak kwarcak! W kwarcowych zegarkach też słychać przeskok wskazówki, ale to nie to samo co w zegarkach mechanicznych. Nie ma tego cyk cyk cyk!! :D


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No we wskazówkowych kwarcach czasami słychać odgłos silnika krokowego, ale tak jak mówisz to nie jest to samo, no i w grubej kopercie divera, to chyba raczej nie słychać...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No we wskazówkowych kwarcach czasami słychać odgłos silnika krokowego, ale tak jak mówisz to nie jest to samo, no i w grubej kopercie divera, to chyba raczej nie słychać...

 

Nie mam i nie miałem nigdy Diverka i dlatego chciałbym mieć! Nie nurkuje, ale chce mieć więc się rozglądam!! Wydaje mi się, że mninimum 80% ludzi posiadających Diverka nie nurkuje ;):D:lol:


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP8474b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak 99% posiadających pilota nie zasiada za sterami. :D

 

Masz rację :) Właściwie to dobrze, gdyż producenci "pilotów" umarli by z głodu, gdyby ich sprzedaż zależała wyłącznie od lotników :lol::-)) Ja często mam do czynienia z błotem, więc zgodnie z tym faktem zaopatrzyłem się w MUDMANA ;)

post-44476-0-65148500-1325871008_thumb.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP8474b.jpg

rewelka... zachorowalem na niego. moze jakas galeryjka + kilka slow o nim?


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Gratuluje mudmana ;)

i przypomnialo mi sie zolty przyciaga wzrok kobiet :D no i facetow niestety rowniez :lol:

 

seikoska367p2062.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje mudmana ;)

i przypomnialo mi sie zolty przyciaga wzrok kobiet :D no i facetow niestety rowniez :lol:

 

seikoska367p2062.jpg

 

Znów świetna fotka!! Po krótkiej przerwie świątecznej ponownie zakochałem się w tym żółtym Diverku Seiko :) Masz rację, że te zegarki mają w sobie coś co przyciąga wzrok obojga płci!! Mój MUDMAN będzie po niedzieli testowany, chyba że napada śniegu po kolana to test odłoży się w czasie!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.