Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem Marcin żebym miał jakiekolwiek trudności z odczytem godziny. Ile kosztuje? Jak na tak dobrze wykonany czasomierz, to niewiele.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudny zegarek,szczere gratulacje i brdzo zazdroszczę :) Mam nadzieję że poza galerią skusisz się na jakąs prezentsację,recenzję wideo?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, postaram się o jakieś wideo + krótka recenzja, z tym, że w późniejszym terminie. Pamiętam też, że obiecałem przecież komuś z forum zrobić wideo Zenitha, jak zapitala sekunda przy włączonym stoperze. Oj muszę się wziąć ostro do roboty :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją zegarkową przygodę rozpoczynałem od SKX009K.

 

Do wczoraj na przegubie nostalgiczny zakup - SKX009J + sexy blaszka :)

 

P1090029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, postaram się o jakieś wideo + krótka recenzja, z tym, że w późniejszym terminie. Pamiętam też, że obiecałem przecież komuś z forum zrobić wideo Zenitha, jak zapitala sekunda przy włączonym stoperze. Oj muszę się wziąć ostro do roboty :)

 

Obiecałeś, obiecałeś...

Ale już sobie znalazłem: :)

http://www.youtube.com/watch?v=XePLzM-fJtk

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją zegarkową przygodę rozpoczynałem od SKX009K.

 

Do wczoraj na przegubie nostalgiczny zakup - SKX009J + sexy blaszka :)

 

P1090029.jpg

 

Piekny jest ten SKX009J, rasowy 'japonczyk'. Tylko ta bransoleta jakas taka... dziwaczna. Mysle ze na gumie prezentowalby sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś, wczoraj, przedwczoraj itd.

Nie mogłem ostrości złapać obiektywem, ale to Airman i zimowe pstrągi :)

 

img2672n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny jest ten SKX009J, rasowy 'japonczyk'. Tylko ta bransoleta jakas taka... dziwaczna. Mysle ze na gumie prezentowalby sie lepiej.

 

To właśnie ta bransoleta była głównym pretekstem do zakupu kolejnego zegarka.

Razor to żadna nowość w Seiko.

Zakochałem się w niej widząc m.in. takie zdjęcia:

 

sbss0155.jpg613980021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Rolex, po tym jakie robi na mnie wrażenie ten zegarek, zapewne nie ostatni :)

 

Strasznie się ciesze, jest fantastyczny !!!

Gratulacje Michał- świetny zegarek! :)

Nie przejmuj się brakiem AR- całe szczęście, że go nie ma. Fajnie, że są jeszcze tacy producenci, którzy wiedzą co dobre!

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin, a brakiem AR się w ogóle nie przejmuję, tak naprawde jest mi to obojętne :)

 

img65172h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img65432.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mnie masz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito gratuluję Rolexa i niech się dobrze nosi.

 

 

U mnie zdjęcie niedzisiejsze ale zegarek i pogoda za oknem dokładnie taka sama.

p1040601lg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Michał, piękny Rolex.

Na razie Rolex rządzi, więc skromnie wstawię tylko Seiko :angry:

 

20120121101.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Idealny rozmiar zegarka + bransoleta, która dla mnie jest wygodniejsza niż najlepszy pasek skórzany = Rolex he he :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja taki mały off-top wprowadzę - ile trzeba liczyć $, żeby zakupić takiego rolexa? chodzi mi o nówkę. 8500 USD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.