Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_0864-2.jpg

 

IMG_0887-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b2b5a0d3-b01d-200a.jpg

 

Na docelowym pasku; niebieski, matowy pyton. Za jakis tydzien popykam fotki i wrzuce galerie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się oba Portugalczyki podobają na zdjęciach a na żywo mnie już w ogóle nie porywają.

Nie widziałem na żywo tego Portofino ale na fotkach mi się podoba,właśnie wersja z białą tarczą,porób więcej fotek,może jakaś galeria? ;)Bo jeszcze nie mamy w kolekcji tego modelu.

 

Czy to Portofino tak jak starsza wersja też ma szerszą podstawę i zwęża się ku górze?Pamiętam że jak mierzyłem starszy model to byłem bardzo rozczarowany tym faktem.Dane pokazują 41 mm a na ręcę wyglądał jak 37-38mm,ciekaw jestem czy tutaj też bym odniósł takie wrażenie.

 

No i oczywiście gratuluję nowego nabytku!

 

 

Portofino jak to portofino ma obłe ranty koperty wobec tego lekko zwężają się u góry koperty,ale jako,że ramka jest dosć wąska zegar wygląda spokojnie na 43-44mm...Oryginalnie ma 42mm co jak na garniturowca jest przyzwoitym rozmiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na garniturowca jest przesadzonym rozmiarem, ale to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestia gustu, tylko kwestia wielkości nadgarstka. Akis ma wielką łapę, jeszcze większą ode mnie. Podejrzewam, że u niego to 42 wygląda jak u Ciebie 38.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,dla mnie 42mm to absolutne minimum.Inge mission earth,który ma 46mm jest ok.mało tego zapinam go na ostatnią dziurkę gumiaka.Do portofino też muszę zamówić longa bo pasek,który mu zaaplikowali jest dla mnie ciut przyciasnawy(lubię lekki luzik) w obecnych temperaturach.Ceny oryginału są troszkę przegięte,muszę poszukać czegoś z drugiej ręki(nowego).Kolega mi mówił ,że IWC za longa winszuje sobie ok 350 euro :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lestaf- ty to masz życie...zazdraszczam - tej porze takia "praca"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFF day ;)

 

e5b7cd35c7c51650med.jpg

 

Pozdro


Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

 

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20120629_163710_Custom.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek ma już 4 lata , ale trzyma się dobrze , marka Piero Magli .

 

0244eda664c1ea30med.jpg

 

Pozdro


Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

 

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.