Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze to dobry i drogi zegarek,ale za cholerę nie pasuje do niego to logo:)

 

 

Mowisz o gwiazdce ? mi sie nawet podoba taki fajny socjalistyczny akcent w tym " paskudnym" kapitalistycznym systemie w ktorym mieszkam :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek gratuluję. Czy to ten sam już 3 lub 4 raz? :D

 

tak to "ten sam" zegarek :)

po raz trzeci ;) tym razem zupełnie przez przypadek.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna 5 z tych ostatnich nowych modeli, bez udziwnień - wielce uniwersalna

mam nadzieję, że bezel nie jest jakimś cudem obrotowy

 

ten zegarek jest na 4r36 - nie wiem czy mi się trafił taki srp127, czy wszystkie będą tak miały, ale może wspomnicie jeszcze moje słowa - rewelacyjnie trzyma czas w porównaniu do 7s26/4r15/6r15, które mam i miałem przyjemność używać

wykonany też jest z gracją(wydaje się być bardziej delikatny, nie tak siermiężny jak te wymienione wyżej)

4r36 - RULEZ cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie z tym Seiko , tylko ta 5 mnie jakoś nie przekonuje . Bez niej wyglądał by lepiej.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9699d89a.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie z tym Seiko , tylko ta 5 mnie jakoś nie przekonuje . Bez niej wyglądał by lepiej.

 

Dzięki za dobre opinie, zegarek na żywo wygląda świetnie a co do 5 - cóż świadczy ona o przynależności tego modelu do serii 5. Moim zdaniem nie jest to powód do wstydu. Nie jest to żadna podróba innego stylu.

Bezel oczywiście nie jest obrotowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o gwiazdce ? mi sie nawet podoba taki fajny socjalistyczny akcent w tym " paskudnym" kapitalistycznym systemie w ktorym mieszkam :D

 

Nie chodzi o gwiazdę tylko o to ,że dla zenitha to zbyt odważny i nowoczesny projekt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dodam jako nowy. OM w pełnym słońcu.

post-44100-0-71642100-1341221414_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, po kliknięciu na zdjęcie jakieś takie duże wyskakuje, a ważyło koło 250kb.

sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze na forum więc będę pierwszy ;] zegarek do mnie przyjechał i... odjechał ;/

 

img2012070200256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odjechał, znaczy reklamacja?

 

Zegarki ciekawe, chociaż na forum zauważyłem że nie wzbudzają dużego zainteresowania, co mnie trochę dziwi bo jest tu sporo młodych ludzi.

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że nie mają zainteresowania...na żywo zegarek prezentuje się super. Może ludzie po prostu boją się tej ,,niszowej'' marki? Tak pojechał, na szczęście tylko na usunięcie paprocha z tarczy ;] Mechanicznie i jakościowo bez zarzutu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o gwiazdę tylko o to ,że dla zenitha to zbyt odważny i nowoczesny projekt .

 

 

Faktycznie jest dosyc nowoczesny , lezal u mnie przez miesiac moze nawet troche dluzej zanim zdecdowalem sie za niego zaplacic . Balem sie ze bedzie to jeden z tych gdzie podoba sie jednego dnia a nie mozna juz na niego patrzec nastepnego .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helion - jakoś tak mi przypomina Fortis B-42, co oczywiście postrzegam na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze na forum więc będę pierwszy ;] zegarek do mnie przyjechał i... odjechał ;/

 

img2012070200256.jpg

Nawet podoba mi sie ten chrono (Longflight?), bardzo przyjemny dla oka czasomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet podoba mi sie ten chrono (Longflight?), bardzo przyjemny dla oka czasomierz.

 

Zgadza się to jest Longflight :) bardzo przyjemny czasomierz, może w weekend zrobie jakąś mini recenzje w związku, że chyba jestem jedynym posiadaczem tego modelu na forum...czuje się zobowiązany ;]

 

Czy podobny do Fortisa? Według mnie N.B Yaeger pracuje nad własnym stylem co widać po wszystkich modelach :) Tak jak np. Archimede pilot, stowa b-uhr i steinhart styl oklepany jak na piloty :D N.B kombinuje po swojemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1009-2.jpg

 

IMG_1002-2.jpg

 

IMG_1014-2.jpg

 

IMG_1051-2.jpg

 

Strasznie po zdjęciach widze, że mi schudła ręka :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym swoją troszkę odchudzić..Jak to uczyniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

cale lato moglbym go nosic :)

 

SEIKO-SKA367P2-085.png

 

taki sympatyczny jest :rolleyes:

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym swoją troszkę odchudzić..Jak to uczyniłeś?

Dieta, bieganie, basen, itd. :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.