Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

e93fa9a7.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqdsc03346.jpg

qqdsc03347.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, tu nie chodzi o budżet, tu chodzi o coś innego... Nawet jeżeli byłoby mnie stać na tylko jeden zegarek w granicach 2 tys zł, to i tak bym nie kupił niczego rolkopodobnego, bo bym się najnormalniej w świecie wstydził w nim chodzić. Po co kupować coś, co udaje inny zegarek, skoro na rynku jest kupa bardzo ładnych budżetowych zegarków z własnym designem. Nigdy tego nie pojmę. Masz oczywiście rację, że lepiej kupić taki zegarek, niż podróbe. Co do tego, to nie ma najmniejszych wątpliwości :) A Twój Stenek bardzo ładny, podoba mi się.

Chcialem kupic ostatnio Stenka 44 gmt bo bardzo mi sie podoba i nie za bardzo sie przejmowalem jego podobienstwem do rolexa. W koncu jednak nie kupilem. W ostatni wtorek bylem na spotkaniu, na ktorym dwie osoby mialy rolki i stwierdzilem, ze gdybym bym w stenku to chyba bym go chowal bo jednak dziwnie bym sie czul w ich towarzystwie. Takze, rozumiem takie podejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine Goldeneye

 

Goldeneye Combat super! Gratulacje!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic ostatnio Stenka 44 gmt bo bardzo mi sie podoba i nie za bardzo sie przejmowalem jego podobienstwem do rolexa. W koncu jednak nie kupilem. W ostatni wtorek bylem na spotkaniu, na ktorym dwie osoby mialy rolki i stwierdzilem, ze gdybym bym w stenku to chyba bym go chowal bo jednak dziwnie bym sie czul w ich towarzystwie. Takze, rozumiem takie podejscie.

Słusznie. Zawsze będę tłuc do znudzenia, żeby nie kupować zegarków, które udają inne, zacniejsze egzemplarze. Jestem na tym punkcie absolutnie przewrażliwiony. Starajmy się być oryginalni :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Radek, nie za mocno ten pasek zaciśnięty na nadgarstku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, nie za mocno ten pasek zaciśnięty na nadgarstku? ;)

 

jest ok, choć na zdjęciu faktycznie śmiesznie wyszło:)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-1398-0-06939000-1341563834_thumb.jpg

 

od powrotu niezmiennie ten sam :)

 

Cisco IP Phone, mam taki sam w pracy :P


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,masz rację, kurcze teraz mam wyrzuty sumienia,że mój stenek przypomina również pewną Firmę (nie Rolex)...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisco IP Phone, mam taki sam w pracy :P

 

Aleś wypatrzył ;)

Fajna zabawka (i troszkę mniej kaski wypłynie do teleoperatora).


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP_000089.jpg

 

Troszkę się porobiło z tymi podobieństwami zegarków - lub nazwijmy to delikatnie - inspiracjami. Noszę się z zamiarem kupna zegarka - podoba mi się od dłuższego czasu, zbieram kasę, planuję wymianę paska na bransoletę aż tu nagle Jaro załącza fotkę Orisa i co ja mam zrobić? Mój upatrzony zegarek przynajmniej z formatu koperty i koronki bardzo " przypomina" mój upatrzony zegarek - pewnie Wasze wprawne oczy również to widzą i domyślacie się o jakim zegarku mówię. I co mam zrobić? Nie przejmować się tym? Czy szukać innego zegarka? Ech życie jest ciężkie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaki zegarek chcesz kupić?

Oris jest (tu cytat)) podobny zupełnie do nikogo, a przynajmniej ja nie widziałem podobnego zegarka.

 

Edit.

tu masz galerię

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/75317-oris-bc4-small-second-pointer-day/page__p__819609__fromsearch__1#entry819609

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.