Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny diver

 

IMG_1106.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy

 

20120718_080623.jpg

 

Piękny zegareczek :) mam nadzieję, że w przyszłości podobny zagości na moim nadgarstku :D

 

Z ciekawości - krzysiek_k - w jakim środowisku działasz ze swoim Space Pilotem?

 

 

Propo tematu to u mnie teraz (przepraszam za jakość):

post-43749-0-14326500-1342628765_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny diver

 

IMG_1106.jpg

Rob, mam wrażenie, że Ty każdego dnia miesiąca możesz zakładać innego Divera :D

Fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Właśnie dojechał :)

Gratuluje, fajny :)

 

u mnie jak zawsze, wol roboczy :)

 

giez034.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob, mam wrażenie, że Ty każdego dnia miesiąca możesz zakładać innego Divera :D

Fajny.

 

dzieki, mam slabosc do diverow i chce wszystkie sprobowac......


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Robnyc, masz jeszcze frogmana gwf-1000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z ciekawości - krzysiek_k - w jakim środowisku działasz ze swoim Space Pilotem?

 

 

Robię animacje techniczne w 3ds Max.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pasuje(mam grubą łapkę),to bardzo "wyrazisty" i super wykonany zegarek..Wogóle mi się nie nudzi co w moim przypadku jest dużym sukcesem..:rolleyes:

No jak się ma ponad 20 cm pasuje idealnie :) Dla mnie ten zegar jest dużo ciekawszy niż AP RO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1102.jpg

Jak dla mnie numero unoTwojej kolekcji

:)


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się ma ponad 20 cm pasuje idealnie :) Dla mnie ten zegar jest dużo ciekawszy niż AP RO.

 

 

Mam 22cm:),a co do AP PRO to inge wg mnie jest bardziej proporcjonalny.AP ma zbyt przytłaczającą lunetę..(chodzi mi o modele 42mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 22cm:),a co do AP PRO to inge wg mnie jest bardziej proporcjonalny.AP ma zbyt przytłaczającą lunetę..(chodzi mi o modele 42mm).

Ja mam zupełnie odmienne odczucia, jak dla mnie to właśnie Inge jest nieproporcjonalny. Wielki zegar jak nie wiem co.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość do proporcji ma się nijak wg mnie.AP 42mm wygląda jak Inge w rozmiarze 46mm.Spójrz na te dwa zegary(AP kolegi z forum),który wydaje się być większym?

78108929.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie1mj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis, ale to nic nam nie mówi - Bartek ma sporo mniejszą łapkę w nadgarstku :) Moim zdaniem Inge jest większym zegarkiem od AP divera (mierzyłem obydwa).


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest większy faktycznie,ale (czysto hipotetycznie)gdyby AP miał także 46mm wydawałby się sporo większy od inge..Zresztą AP ma to do siebie,że wygląda na większy niż jest faktycznie,modele 39mm wyglądają na 42mm..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ja jednak stwierdzam fakt - Inge wydawał mi się za duży na moim nadgarstku, natomiast AP leżał wyśmienicie. To prawda, że AP wyglądają na większe niż podaje liczba.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od łapy.Dla mnie diver 40 -42mm jest mały:)Co do AP to bardziej podobają mi się klasyki na bransolecie,miałem go w łapie i powiem szczerze kunszt wykonania wywołał uśmiech na mojej twarzy..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robnyc, masz jeszcze frogmana gwf-1000?

 

Nie mam juz, poszedl do zyda jakis czas temu...


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem male machniom

 

 

 

IMG_2155.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek jak ten Tudor się prezentuje na żywo? W moim przypadku jest alternatywą dla speediego.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec prezentuje sie naprawde fajnie bardzo pozadnie wykonany , mialem speedmastera I ten tudor wyglada zarowno koperta jak I bronsoleta lepiej

Faktem jest ze niewiem ile on kosztuje ale jezeli porownywalnie do speedmastera zwyklego to ja zdecydowanie wole tego Tudora


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę... W moim odczuciu, to bardzo fajny zegarek, tylko ten kolor tarczy mnie nie przekonywał. Dam jeszcze tylko, że mierzyłem wersje na bransolecie, jak i też tą drugą wersje kolorystczną - moim zdaniem fajniejszą.

 

Gratulacje Irku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.