Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki, mam zaszczyt przedstawić mój nowy nabytek, który to zapewne przez długi czas nie zejdzie z mojego nadgarstka :) Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że nie ma bardziej męskiego zegarka niż AP ROOD i miał absolutną racje :) Rzeczywiście, jest to zabawka dla prawdziwych facetów, ten zegar ma charakter! Jakie są moje pierwsze wrażenia? To jest to! Jest za***isty, odjechany, kapitalny, fantastyczny, fenomenalny, itd. itd. O jakości wykonania nie będę się zbytnio rozpisywał, to absolutnie najwyższa półka. Zresztą każdy wie jaką manufakturą jest Audemars Piguet - naprawde kawał porządnego rzemiosła. Muszę jednak przyznać, że dość długo się wahałem z wyborem. I jak wiecie, rozważałem opcję RD La Monegasque, JD Grande Seconde SW, i właśnie AP - począwszy od klasycznych RO, przez chronografy Offshore, po Divera. Ostatecznie jak widać wybrałem AP Divera. Myśle, że słusznie. Tutaj przy okazji należą się podziękowania dla Marcina i Mariusza (MasterFan, McIntosh), za ciągłe wpajanie mi do głowy co tak naprawde jest jedynym słusznym wyborem (mam na myśli AP), dla Bartka (Bartek79), za to, że kupił sobie wcześniej taki zegarek i bardzo sobie go zachwalał, co miało również wpływ na moją decyzję, dla rzecz jasna Stasia, który jak zwykle stanął na wysokości zadania i załatwił sprawę po prefesorsku, i oczywiście dla mojej ukochanej połówki, która to pomagała mi w wyborze i pierwszy raz nie lamentowała mówiąc coś w stylu "po cholerę Ci kolejny zegarek" :)  - DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ! Jedyny minus tego wszystkiego, to to, że trafiłem niestety na kolejną podwyżkę AP. Ale szczerze Wam powiem - Warto było, ten zegar jest wart każdej złotówki ! :) Strasznie się cieszę, znów się czuję jak małe dziecko :D :D :D Teraz napewno będę poszukiwał czegoś z białą tarczą i może super uzupełnieniem byłby klasyczny Royal Oak 15400... :) 

 

Pare szybkich nadgarstkowych, które absolutnie nie odddają zajebistości tego zegara :

 

IMG_2198-3.jpg

 

IMG_2247-2.jpg

 

IMG_2265-2.jpg

 

IMG_2278-2.jpg

 

IMG_2288-2.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,myślałem jednak,że kupisz klasyka na bransolecie...Zegar wiadomo klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał o zesz ty :) gratulacje

Pięknie sie prezentuje :rolleyes:

Czekam na zdjęcia w galerii

 

Rychu - cudna ta Eterna :)

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Njukomer :)

szybko udało Ci się nabyć, gratulacje

 

 

Będę we Wrocławiu po 20 sierpnia to może się uda jakieś spotkanie zorganizować? ;)(o ile go jeszcze będę miał B) )

Jak tylko będę miał chwilę czasu to oczywiście z największą przyjemnością, niezależnie czy będziesz go jeszcze miał czy nie.

A tak w ogóle jakbyś miał czas i ochotę, to jakbyś jakoś wieczorkiem był, to może kilku Kolegów też udałoby się zorganizować i

jakieś spotkanko by się urządziło? Jakby coś, to daj tylko znać, to będziemy kombinować co i jak :)

 

 

...spodziewałem się czegoś lepszego w tej kwocie to chyba pierwsze seiko przewartościowane moim zdaniem.

to mnie zaskoczyłeś, ale widocznie nie zawsze może być tak pięknie :unsure:

 

 

Rychu - cudna ta Eterna :)

dzienks :) :) :)

 

 

Michał- pisałem Ci na drugim forum, ale i tu napiszę- co tu dużo mówić- piękny jest :wub: choć ja też myślałem, że w stronę klasyki pójdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis, Krzyisiek, Rychu, dzięki :)

 

Co do klasyki, to wezmę ją pod uwagę przy moim następnym zakupie. Napewno będę się teraz skupiał na czymś z białą tarczą, tak więc RO 15400 będzie silnym kandydatem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Michał :)

Oglądałem kilka dni temu na Teneryfie te zegarki i muszę przyznać że są świetne :rolleyes: .

 

A przyleciał ze mną ten ;)

 

dsc0491cx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

 

Niech sie AP dobrze nosi!

 

Niby klocek a tyle smaczkow w wykonczeniu, co nie?

 

Pozdrowionka.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyleciał ze mną ten ;)

Gratki, z tego co pamiętam, to ręki jakiejś wielkiej nie miałeś czyli domyślam się, że wersja 42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki, mam zaszczyt przedstawić mój nowy nabytek, który to zapewne przez długi czas nie zejdzie z mojego nadgarstka :) Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że nie ma bardziej męskiego zegarka niż AP ROOD i miał absolutną racje :) Rzeczywiście, jest to zabawka dla prawdziwych facetów, ten zegar ma charakter! Jakie są moje pierwsze wrażenia? To jest to! Jest za***isty, odjechany, kapitalny, fantastyczny, fenomenalny, itd. itd. O jakości wykonania nie będę się zbytnio rozpisywał, to absolutnie najwyższa półka. Zresztą każdy wie jaką manufakturą jest Audemars Piguet - naprawde kawał porządnego rzemiosła. Muszę jednak przyznać, że dość długo się wahałem z wyborem. I jak wiecie, rozważałem opcję RD La Monegasque, JD Grande Seconde SW, i właśnie AP - począwszy od klasycznych RO, przez chronografy Offshore, po Divera. Ostatecznie jak widać wybrałem AP Divera. Myśle, że słusznie. Tutaj przy okazji należą się podziękowania dla Marcina i Mariusza (MasterFan, McIntosh), za ciągłe wpajanie mi do głowy co tak naprawde jest jedynym słusznym wyborem (mam na myśli AP), dla Bartka (Bartek79), za to, że kupił sobie wcześniej taki zegarek i bardzo sobie go zachwalał, co miało również wpływ na moją decyzję, dla rzecz jasna Stasia, który jak zwykle stanął na wysokości zadania i załatwił sprawę po prefesorsku, i oczywiście dla mojej ukochanej połówki, która to pomagała mi w wyborze i pierwszy raz nie lamentowała mówiąc coś w stylu "po cholerę Ci kolejny zegarek" :)  - DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ! Jedyny minus tego wszystkiego, to to, że trafiłem niestety na kolejną podwyżkę AP. Ale szczerze Wam powiem - Warto było, ten zegar jest wart każdej złotówki ! :) Strasznie się cieszę, znów się czuję jak małe dziecko :D :D :D Teraz napewno będę poszukiwał czegoś z białą tarczą i może super uzupełnieniem byłby klasyczny Royal Oak 15400... :) 

 

Pare szybkich nadgarstkowych, które absolutnie nie odddają zajebistości tego zegara :

 

KOSMOS!!!


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Koledzy gratuluje nowych nabytkow :)

 

dw-6900cs-7-011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje Michale! 100% frajdy z noszenia zycze!


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki, z tego co pamiętam, to ręki jakiejś wielkiej nie miałeś czyli domyślam się, że wersja 42

 

Dzięki :) .To BS a nadgarstek 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, dawno się tak nie cieszyłem ! :)

 

IMG_2353-2.jpg

 

IMG_2381-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze pamiętałem, ale na zdjęciu wyszła na jakąś taką małą ;)

Zresztą nieważne- żeby nie robić OT, to jeszcze 3 szybkie telefoniczne dzisiejszego naręczniaka.

Jak to czasem różnie fotki wychodzą w zależności od kąta padania światła :rolleyes:

 

snc03183.jpg

 

snc03185.jpg

 

snc03186.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej trwa podróż w przeszłość w Stylu Vintage lata 50-te :)

 

Skoro Vintage to ... Vintage :)

post-12004-0-83368200-1344611924_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1 - gratuluje to jest dopiero Zegarek przez duże "Z". Domyślam się jak się musisz cieszyć z takiego nabytku :)

 

ricardo216 - Eterna klasa. Sam zamierzam taką nabyć jak budżet pozwoli - piękna jest !

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze pamiętałem, ale na zdjęciu wyszła na jakąś taką małą ;)

Zresztą nieważne- żeby nie robić OT, to jeszcze 3 szybkie telefoniczne dzisiejszego naręczniaka.

Jak to czasem różnie fotki wychodzą w zależności od kąta padania światła :rolleyes:

 

snc03183.jpg

 

snc03185.jpg

 

snc03186.jpg

 

Dla mnie czarna dużo ciekawsza od białej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Michał :)

Oglądałem kilka dni temu na Teneryfie te zegarki i muszę przyznać że są świetne :rolleyes: .

 

A przyleciał ze mną ten ;)

 

dsc0491cx.jpg

Piękna ta omega :) . Gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było, a tymczasem przybył kolejny "najfajniejszy diver ever" - gratulacje Michał.

 

Wszystkim Kolegom gratuluję nowych, pięknych nabytków, a Klaudiuszowi i lukiemu gratuluje potomków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Carlito dzisiaj pozamiatał wszystkich :) Pogratulować piękny zegarek - nie korciał wersja na branzolecie ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.