Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

4285F254-9327-4888-80E2-CB862773959E-3358-000005D05C003949.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót "upałów" powrót bransolety :lol:

post-25365-0-59783900-1347259648_thumb.jpg


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie,

Wstyd mi.

Ale wstyd mi także za moją twórczość fotograficzną. Pracuję nad tym ale niestety fotografem nie będę na pewno.

Nie ośmieliłbym się zaproponować moich zdjęć do kalendarza. A ten jeżeli powstanie spróbuję nabyć.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje foty robione są..telefonem.Jak kupię szkiełko macro to pogadamy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_8204-5.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje foty robione są..telefonem.Jak kupię szkiełko macro to pogadamy :rolleyes:

Szczerze mówiąc szkiełko macro nie jest do niczego potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_8204-5.jpg

 

Nie lubię kwadratowych ,ani prostokątnych zegarków,ale ten monaco przykuł mój wzrok na dłuugą chwilę - jest naprawde śliczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś był ,,tatowy". Lata pięćdziesiąte XXw.smile.gif

4587611.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto dowód,ze bez macro ani rusz :rolleyes:

Dowodów na to, że się mylisz jest cała masa. Na dzień dzisiejszy chyba każdy aparat ma funkcję makro i do ciekawych zdjęć nie potrzeba żadnych dodatkowych obiektywów. Oczywiście nie rozmawiamy o profesjonalnych zdjęciach, a o zdjęciach do kalendarza klubowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może diabeł pogrzebany jest w wartości artystycznej zdjęcia? Chodzi mi nie o zegarki jako takie, bo wszyscy wiemy że są piękne ale o dobór odpowiedniego tła do nich.

Na tym forum mamy głównie owłosione przeguby no i czasem jest to trochę mało. Wykombinować fajne ujęcie wcale nie jest tak 'cyk cyk'. Oczywiście nie zawsze bo kilku z Panów pokazało naprawdę ładne zdjęcia. Tylko czy aż kalendarzowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię kwadratowych ,ani prostokątnych zegarków,ale ten monaco przykuł mój wzrok na dłuugą chwilę - jest naprawde śliczny.

Wcale Ci się nie dziwie, bo to jedna z najładniejszych kostek jaka kiedykolwiek wyszła :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez większą część dnia po odbiorze od zegarmistrza wskrzesiciela :)

img1019x.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo stylowo przyżółkła Luma(w SM300M) ,bardzo ładny .. zaprawdę..

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.