Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znowu na czarno , robi sie to moj ulubiony sportowy zegarek

 

 

IMG_3040.jpg

 

 

 

 

IMG_3045.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dalej ,,Seikowo"biggrin.gif

4857190.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku Sangdo ma lepszych reklamujących haha

 

Design omegi napisy Rolexa ...perpetual/datejust i sukces murowany :D

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko ma swoich naśladowców <_<

Te Sangdo występują w różnych wersjach, np. na bogato ;) :

 

t21g5vxf0bxxxxxxxx71035.jpg

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś wielkim szczęściarzem , bo tego modelu już nie produkują , ale wizualnie , funkcjonalnie i mechanicznie to prawdziwy majstersztyk !

 

Dzięki. Twój AP też jest piękny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wdzianko na jesień. :)

 

post-42977-0-12521200-1349590663_thumb.jpg

 

post-42977-0-30318400-1349590682_thumb.jpg

Ten gruby pasek, kojarzy mi się z Panerai Michała :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No proszę aqua ma naśladowców!Zupełnie jak sub...

 

To nie są naśladowcy tylko złodzieje. I Tom Cruise dał się wkręcić w reklamowanie podróby i uwiarygadnia swoją osobą szemrany produkt ?. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są naśladowcy tylko złodzieje. I Tom Cruise dał się wkręcić w reklamowanie podróby i uwiarygadnia swoją osobą szemrany produkt ?. Żenada.

 

Podobno w następnej reklamie mają wkleić tam zdjęcie Papieża, Obamy i Putina. Jednocześnie!

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Podobno w następnej reklamie mają wkleić tam zdjęcie Papieża, Obamy i Putina. Jednocześnie!

 

Jak ściema, to chyba prawnicy będą mieli co robić :). No cóż... trzeba na "marketingowe wyczyny" Chińczyków uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy kupują ten chiński badziew.Nie lepiej kupić firmowego seagula,który ma w swojej ofercie interesujące niedrogie zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie rozumiem ludzi którzy kupują ten chiński badziew.Nie lepiej kupić firmowego seagula,który ma w swojej ofercie interesujące niedrogie zegarki?

 

A to całe Sangdo to co to w ogóle jest ?. Mają jakąś stronę internetową, bo nie mogę ich namierzyć ?. He he, moja wiedza na temat chińskiego zegarmistrzostwa zaczyna i kończy się na Kiu Tai Yu. Czy poza Kiu oni w ogóle mają coś godnego uwagi ?.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to całe Sangdo to co to w ogóle jest ?. Mają jakąś stronę internetową, bo nie mogę ich namierzyć ?. He he, moja wiedza na temat chińskiego zegarmistrzostwa zaczyna i kończy się na Kiu Tai Yu. Czy poza Kiu oni w ogóle mają coś godnego uwagi ?.

 

Sangdo to Hong Kong, a temat jest kłopotliwy, szczególnie tutaj, bo, jak to już bywa w tym biznesie, jest sporo mniejszych i większych firemek. Z tych większych:

- SeaGull

- Shanghai

- Beijing

...a potem zaczynają się schody, bo rozróżnienie co jest chińskie a co nie staje się coraz bardziej kłopotliwe, tym bardziej że trudno określić co powoduje, że zegarek pochodzi z tego czy innego kraju. W każdym razie jeśli jakaś firma wyprowadza produkcję do Chin, to niech się później niczemu nie dziwi. Za to w czasie hegemonii Swatch Group i utrudnionego dostępu do tej nieszczęsnej ETY budujący jest rozwój kilkuosobowych manufaktur (nie tylko w Chinach, ale dzięki ich przemysłowi).

Oczywiście można bić pianę i wyciągać stary temat, gdzie to właściwie produkuje się części do ETY, Sellity, albo i całe kwarcoki, ale sobie daruję.

Do tego dochodzi sprawa własności niektórych brandów (o ile sprawa np. szacownej marki Titus et Solvil jest całkiem oczywista, o tyle np. z Ingersollem czy, podobno, Roamerem może być problem, bo pieniądze nie znają granic).

 

Z tego też powodu mam głęboko gdzieś kraj pochodzenia zegarka.

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.