Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

275 konkretny,nie będzie Ci brakoiwało daty?

Mam nadzieje, że nie. Data nie jest dla mnie czymś niezbędnym, aczkolwiek dobrze jak jest :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wyobrażam sobie zegarka bez daty ,moja specyfika pracy wymaga świadomości "który dzisiaj"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wyobrażam sobie zegarka bez daty ,moja specyfika pracy wymaga świadomości "który dzisiaj"..

Zastanawiałem się ostatnio nad funkcjami zegarka i doszedłem do wniosku, że data jednak jest potrzebna . Ale czysta forma Panerai jest nie do przecenienia! Jeden z moich ulubionych ma wskaźnik rezerwy .... Z tyłu! I to jest piękne!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejny to może nie jest, ale lotnik do divera? wink.gif

O to właśnie chodzi :) jakoś mi podpasował, a co tam :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4587555.jpg

Dziś forumowy lotniksmile.gif


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na dłużej zatrzymałem oko na Tagu, który pokazał Santino. Jak dla mnie to jest najładniejsza Carrera i też na werku 1887.

 

BEB65BA6-3A05-4383-A884-F195D8686568-1574-000002396A4B74C1.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją i niekoniecznie mi leży ze względu na cyfry zamiast indeksów godzinowych. Kwestia gustu, dla mnie w tej wersji i ze złotymi elementami nie ma już takiego sportowego zacięcia.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pamy są fajne,ale jakos ostatnimi czasy owczy pęd na zegarki tej marki nieco zwolnił..

 

I bardzo dobrze. Wreszcie kupię sobie Panerai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dariusz chlasatawa - mają też kilka własnych projektów. Tutaj "inspiracja" jest mega dosłowna - chociaż kolorystykę zmienili ;). Fakt też, że tych Pamów powstało całe 10 sztuk. Przyznać jednak trzeba, że w tej cenie wykonanie jest bardzo dobre. Innego mechanicznego chrono w tej cenie dostać się po prostu nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardziej elegancki

imagejofr.th.jpg

Edytowane przez @rtur

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to obejrzyj najnowsżą carrerę 1887 w wersji 43mm ze zlotymi wskazówkami i indeksami ( portugalczyk tylko z datą i przeszklonym deklem za 10k taniej ) !

I niestety właśnie dlatego przegrywa z tą standardową 41mm. Ta jest dużo lepiej zbalansowana i nie przypomina tak ewidentnie IWC.

 

Dla mnie wersja kolegi Santiono (z biało/srebrną tarczą) wymiata. Jeszcze nie gratulowałem - co czynię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Radek, gratuluję :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.