Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

@Cook - przeciez tytuł działu jest "Jaki zegarek masz dziś na ręce", a nie "Jaki zegarek masz dziś na kartce"... :D

A zegarek masz bardzo ładny - gratulacje :)

a w czym to zdjęcie jest sprzeczne z tytułem wątku? ;)

U mnie dzisiaj Pewexowa Geneve, ale na zrobienie zdjęcia nie mam weny więc się nie liczy :D

Gratuluję Primabaleron.

Klod fajny model, chociaż mnie w nim trochę denerwowały mikroryski przy sztucznym oświetleniu. Tarcza natomiast genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candino fajne - jedyne co mi przeszkadza to nazwa ale to pewnie dlatego ze jak bylem małym chłopcem to u mnie na podwórku cygańskie dzieci wyzywały się czasem - "candino kar" - i tak mi się do dziś to kojarzy :D

 

U mnie od dzisiaj przybył czarnuch:

 

post-44118-0-98283500-1351008251_thumb.jpg

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5520121023289.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniz: piękny zegarek. Można coś więcej na jego temat (koniecznie jaki to model)?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Seiko rzeczywiście bardzo ładne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie1s.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

:)

 

Jednak dojrzałem do Rolka ;) Fajny zegar, super wykonany,mega wygodny. Lupka wkrótce poleci do szuflady. Dokleję ja po 60-tce.

Hehehe, nie znam takiej osoby ktora predzej czy pozniej do takiego rolka by nie "dorosla" to tylko kwestia... czasu :D

Co do lupki, to odradzam bawienie sie w odklejanie jej, a to dlatego, ze: raz, mozna robiac to cos sknocic i uszkodzic; dwa: nie wiem jak jest w Polsce, ale w cywilizowanych krajach zachodnich, gdy sie Rolexa oddaje do serwisowania, to moze taki Rolex ze zdjeta z niego lupka (z lupka zdjeta z modelu ktore fabrycznie z lupkami wystepuja lub z lupka spowrotem doklejona do takiego modelu) nie byc przyjety do serwisowania przez autoryzowany serwis Rolexa, takze wez to pod uwage przez zdejmowaniem jej.

Co do samego czasomierza, to oryginalny tu nie bede, pod kazdym wzgledem super czasomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nawet nie wiesz jak mnie to cieszy, gratuluję byku ! :)

 

Broń Boże nie odklejaj lupki, toż to profanacja Rolka.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę się z konsekwencjami w serwisie. Odklejał bym też nie własnoręcznie bo dwie lewe ręce mam. Pomyślę może o kupnie czystego szkła i podmienię jeśli z ceną za nie nie będą wariować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie kupiłeś nowego Suba bez lupy?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heniz

Fajnie swieci to Seiko. Ujelo mnie...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie w ogole odkleic?

Tak czy siak profanacja

Da się. Są w sieci filmiki i bardzo zgrabnie to chłopakom wychodzi. Natomiast nie przypominam sobie ponownego przyklejenia, ale pewnie się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie kupiłeś nowego Suba bez lupy?

 

No bo Sub bez lupy to Sub bez daty a data w zegarku przy mojej sklerozie to rzecz obowiązkowa.

 

Wiem,że dla niektórych to profanacja ale co ja mam poradzić, że bez lupki podoba mi się bardziej ( tak jak jest w Deep Sea).

 

Jak ściągnę ze szkła to już na pewno nie będę w przyszłości kleił jej. U nas na forum kolega Hiob sprytnie pozbawił lupki swojego Explorera.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniz

Heniz: piękny zegarek. Można coś więcej na jego temat (koniecznie jaki to model)?

 

senkju

SGGA11P1

 

@TAG

po naświetleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.