Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Źle się wyraziłem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jest tak inny od tradycyjnej klasyki, że jest kapitalny... fun-factor na poziomie jazdy kolejką górską.

 

Zgadzam się, jest oryginalny. To z pewnością wyróżnik marki nie tylko w tym modelu.

Podoba mi się to, że w tym zegarku "bardzo dużo się dzieje". To zegarek do oglądania ;)

 

Na zdjęciach nie powala, ciekaw jetem ja wygląda w realu.

A jak 48 mm układa się na nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_4479.jpg

 

...jest tak inny od tradycyjnej klasyki, że jest kapitalny... fun-factor na poziomie jazdy kolejką górską.

Rewelacja.. Kiedy cos naskrobiesz o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzbym byl juz takim starym zgredem, ze ten hublot jest po prostu wg. mnie brzydki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, znakomita zależność ceny i jakości :)

tzn. świetna jakość w znakomitej cenie ;)

post-35815-0-28243300-1351976944_thumb.jpg

post-35815-0-63176300-1351976958_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzbym byl juz takim starym zgredem, ze ten hublot jest po prostu wg. mnie brzydki?

taaa... I śrubki /zapinki ma krzywo. Nie to co w AP RO :P

 

Ale świat idzie naprzód i co zauważam, Hubloty są dla wielu teraz wyznacznikiem rozwoju nowoczesnego designu zegarków. My się chyba już nie załapiemy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr gratuluję Foczki :) ciekaw jestem jak na żywo się prezentuje.

 

U mnie po staremu

 

Twoja fotka jak zwykle wciska mnie w fotel...

 

Dzięki Krzyś, foczka na żywo wygląda zniewalająco. Do tego stopnia, że nawet Maniek od rana się domagał fot nadgarstkowych. No to zrobiłem ale jak to bywa z półroczym berbeciem- kręcił się, druga sprawa, że fotki zrobione lokówką B)

 

imag06701024x576.jpg

 

imag06711024x576.jpg


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale świat idzie naprzód i co zauważam, Hubloty są dla wielu teraz wyznacznikiem rozwoju nowoczesnego designu zegarków. My się chyba już nie załapiemy... :)

 

Rozmawiałem ostatnio z człowiekiem ,obytym z tematyką zegarkową,który powiedział mi,że np. w Niemczech marka ta jest obecna w prawie każdym salonie zegarkowym.Nie odniosła mimo to sukcesu na tym rynku,zegarki te tracą bardzo na wartości w drugim obiegu.Natomiast w Polsce hublot sprzedaje się dobrze mimo,że zegarki te wg mnie są mocno przeszacowane ,a ich stylistyka z pewnością nie jest ponadczasowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzbym byl juz takim starym zgredem, ze ten hublot jest po prostu wg. mnie brzydki?

Nie martw się, nie Ty jeden tak masz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość surovy77

Hubloty są bardzo popularne ostatnio wśród sportowców np. zawodnicy mieszanych sztuk walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozmawiałem ostatnio z człowiekiem ,obytym z tematyką zegarkową,który powiedział mi,że np. w Niemczech marka ta jest obecna w prawie każdym salonie zegarkowym.Nie odniosła mimo to sukcesu na tym rynku,zegarki te tracą bardzo na wartości w drugim obiegu.Natomiast w Polsce hublot sprzedaje się dobrze mimo,że zegarki te wg mnie są mocno przeszacowane ,a ich stylistyka z pewnością nie jest ponadczasowa..

 

Mnie to akurat nie dziwi, Niemcy są bardziej wyrobieni zegarkowo niż my, poza tym wybór marek mają też dużo większy. Dlatego nie kupują marketingowej ściemy Hublota, który, i tu też się zgadzam, jest przeszacowany.

A u nas, wystarczy, że z Hublotem pokażą się pani Siwiec i ten z czerwonymi włosami (nie pamiętam teraz nazwiska), a wielu innym to już imponuje, i myślą że to nie wiadomo jaka super marka.

Aczkolwiek Hublot mocno pozuje na taką "celebrycką" markę i chyba ta strategia się sprawdza.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to akurat nie dziwi, Niemcy są bardziej wyrobieni zegarkowo niż my, poza tym wybór marek mają też dużo większy. Dlatego nie kupują marketingowej ściemy Hublota, który, i tu też się zgadzam, jest przeszacowany.

A u nas, wystarczy, że z Hublotem pokażą się pani Siwiec i ten z czerwonymi włosami (nie pamiętam teraz nazwiska), a wielu innym to już imponuje, i myślą że to nie wiadomo jaka super marka.

Aczkolwiek Hublot mocno pozuje na taką "celebrycką" markę i chyba ta strategia się sprawdza.

 

Panowie, jak wy bardzo nie macie pojęcia co piszecie, to jest aż zdumiewające.

 

Z drugiej strony racja - świadomość zegarkowa w Niemczech a w Polsce jest kolosalnie różna - sami to niestety udowadniacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka by nie była ta świadomość, to najważniejsze jest, aby zegarek się podobał właścicielowi. Ten powyższy Hublot mi się nie podoba kompletnie, ale istotne jest to, że cieszy SphinX`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubloty są dla wielu teraz wyznacznikiem rozwoju nowoczesnego designu zegarków.

 

No i dobrze im tak, łobuzom! :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, dla mnie ten Hublot jest paskudny. Dodatkowo nie lubie ciemnych / czarnych kopert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.