Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Chrono-craze fajny zegar ;) Komfort noszenia tego zegara jest niesamowity. Uwielbiam go (no może poza bąblem na tarczy).

Dzieki Bartek.

Komfort rzeczywiscie niesamowity.

Co do babla, to mnie on w tym modelu nie przeszkadza, jest inny model SUB-a (ten bez daty) ktory babla nie ma.

Jak by nie bylo, babel to znak firmowy rolka. Ktos komu sie babel na rolku nie podoba zawsze moze nabyc rolka bez babla (a najlepiej dwa, jeden z bablem drugi bez, to rozwiazaloby niejako wszelkie rozterki :D , zawsze lepsze to niz np. niszczenie rolka poprzez usuwanie z niego babla na wlasna reke i pozbawianie tym samym mozliwosci serwisowania takiego "usprawnionego" zegarka w autoryzowanych punktach Rolexa serwisujacych ta marke czasomierzy).

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do babla,

(a najlepiej dwa, jeden z bablem drugi bez, to rozwiazaloby niejako wszelkie rozterki :D , zawsze lepsze to niz np. niszczenie rolka poprzez usuwanie z niego babla na wlasna reke i pozbawianie tym samym mozliwosci serwisowania takiego "usprawnionego" zegarka w autoryzowanych punktach Rolexa serwisujacych ta marke czasomierzy).

 

jak już kupi się dwa to najlepiej zamienić szkła

sam bąbel bez daty, to jest dopiero coś biggrin.gifcool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym, ze jak zmieni sie w edycji rolka posiadajacego szklo z lupa na wlasna reke wlasnym tzw. sumptem na szklo bez lupy, to taki Rolex uwazany jest za 'altered' i automatycznie nie tylko traci gwarancje (taki ktory ja posiada), ale tez nigdy taki nie zostanie przyjety do serwisowania w autoryzowanym punkcie Rolexa (co, predzej czy pozniej, bywa w przypadku Rolexow jedyna opcja jesli chce sie miec sprawny zegarek tej marki z oryginalnymi czesciami Rolexa). Czy wiec takie "usprawnienie" jest na dluzsza mete oplacalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już swoje zdanie wyraziłem, że obojętnie od utraty gwarancji nie poprawiałbym fabryki

wolałbym nie kupić w ogóle Rolexa

a co jak jakimś cudem w wyniku uderzenia lupa sama odpadnie ?

oczywiście mało prawdopodobne, ale załóżmy ...

będą oceniać ślady otarć na kopercie ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Rolex a nie Timex. Nie sadze, ze lupa moze odpasc. Chyba ze sie rozwali szklo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz troche racji. Ja mam plan zdobyc szklo od mojego modelu wywalic lupke i wstawic do mojego. Jak bedzie jechal na serwis to zrobie podmiane. Jak narazie problemem jest sciagniecie szkla z koperty, musze sprawdzic czy czasem Rolek nie ma jakiegos urzadzenia do niego.

Ja nie chcialem modelu bez daty bo date bardzo potrzebuje na codzien.

Ta lupka moze i by ladniej wygladala jak by byla wpasowana w szklo( tak mialem w AP) a nie naklejona.

Ale gemeralnie nie myslalem, kupujac tego Rolka, ze bede z niego tak zadowolony. Bransoleta i regulacja za***ista. Dokladnosc chodu 1sek na tydzien! Wykonczenie miod malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyla sie (a przynajmniej powinno sie wyslac) takiego rolka na naprawe do autoryzowanego punktu naprawy zegarkow tej marki.

 

mozna oczywiscie probowac "naprawiac" samemu, ale...

 

...

 

...kazdy czyni w takim przypadku tak jak uwaza za stosowne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta profanacja. Nie wyobrażam sobie Rolka bez lupy, to tak jak żołnierz bez karabinu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz troche racji. Ja mam plan zdobyc szklo od mojego modelu wywalic lupke i wstawic do mojego. Jak bedzie jechal na serwis to zrobie podmiane. Jak narazie problemem jest sciagniecie szkla z koperty, musze sprawdzic czy czasem Rolek nie ma jakiegos urzadzenia do niego.

Ja nie chcialem modelu bez daty bo date bardzo potrzebuje na codzien.

Ta lupka moze i by ladniej wygladala jak by byla wpasowana w szklo( tak mialem w AP) a nie naklejona.

Ale gemeralnie nie myslalem, kupujac tego Rolka, ze bede z niego tak zadowolony. Bransoleta i regulacja za***ista. Dokladnosc chodu 1sek na tydzien! Wykonczenie miod malina.

ja bym nie ryzykowal, ani wymiany na wlasna reke szkla na takie bez lupy, ani tym bardziej usuwania lupy ze szkla. gdybym juz bardzo chcial miec rolka diver'a z data i bez lupy, to zamiast na SUB-a z data i lupa nastawialbym sie od razu na nabycie jakiegos Sea Dweller'a (chociazby edycji tej przed SDDS), to rozwiazaloby dla mnie wszelkie problemy zwiazane z diver'em rolka z data i bez lupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deep Sea sa duze i grube a Sub ma idealny jak na moj rachityczny nadgarstek rozmiar.

Konczmy ten OT bo nas moderator pogoni :-)

Tak czy siak wbrew moim wczesniejszym uprzedzeniom do marki musze stwierdzic ze Rolki to swietne zegary. Trzeba tylko sie wzniesc ponad postrzeganie marki przez ogol i bedzie dobrze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa lupki zajęła wszystkich i odskoczyliśmy od tamatu. Wg mnie lupka jest OK. Ale słyszałem o ludziach, którzy z mercedesa znaczek też "zdejmują". Każdy ma "swoje".

A w temacie:

Dziś SUB:

pam24br.jpg

Swoją drogą pora chyba na zabawę paskami- od dłuższego już czasu na jednym .

 

Uploaded with ImageShack.us


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takiego Orienta sobie sprawiłem: wczoraj Pani listonoszka przyniosła, dziś od rana na pasku od Pattiniegobiggrin.gif.

5203604.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_0635.jpg

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa lupki zajęła wszystkich i odskoczyliśmy od tamatu. Wg mnie lupka jest OK. Ale słyszałem o ludziach, którzy z mercedesa znaczek też "zdejmują". Każdy ma "swoje".

A w temacie:

Dziś SUB:

pam24br.jpg

Swoją drogą pora chyba na zabawę paskami- od dłuższego już czasu na jednym .

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Niektórzy zdejmują znaczki z Mercedesa niektórzy znaczek odważnie przyczepiają :)

I dzisiejszy zegarek.

post-410-0-85258600-1352486929_thumb.jpg

post-410-0-85798000-1352487104_thumb.jpg

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7ea72d8c0e42c4eagen.jpg

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

 

Ty i Omega -> niemożliwe :P


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kindybal -> w koncu ktos wrzucił TW STEEL - ladny zegarek, podoba mi sie. Gdzie kupowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

 

Ty i Omega -> niemożliwe :P

Tania była to wziąłem :P:)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kindybal -> w koncu ktos wrzucił TW STEEL - ladny zegarek, podoba mi sie. Gdzie kupowales?

W Amazonie :) .


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.