Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana na coś bardziej przystosowanego pod mankiet koszuli :)

 

IMG_6734--4.jpg

 

Przepraszam, że przed zdjęciem nie przetarłem zegarka, uciapkany jak cholera.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nienoszony monsterek

y9a4eta7.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Hublot jest brzydki...

 

Za to PO paluszki lizać !!!


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hubkptest16.jpg

Ten Hublot ma coś w sobie ... Kiedy recenzja ?:D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akism: Jakos nie moge sie przekonac aby twojego Zenitha nazwac ladnym - ten Carlita bardziej mi sie podoba - ale to tylko moja wlasna opinia podparta moim wlasnym gustem, takze sie nie gniewaj. ;)

 

Dzisiaj u mnie stenek:

 

post-44118-0-47622300-1353864995_thumb.jpg


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akism: Jakos nie moge sie przekonac aby twojego Zenitha nazwac ladnym

Bo tego Zenitha trzeba zobaczyć na żywo, dużo zyskuje. Obok mojego Strikinga jest to jeden z ładniejszych Zenithów w ofercie tego producenta.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym musial wybierac, to tez wybralbym Zenith-a Carlita niz tego kolegi Akism. Widzialem na zywo oba i ten co ma Carlito jest zdecydowanie (imo) ladniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem napisac na swoja obrone ze na pewno w realu duzo ladniej wyglada niz na zdjeciach ale w zasadzie mnie ubiegles Carlito. Jak zobacze na zywo to pewnie zmienie zdanie.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_2102.jpg

 

Ta Omega jest po prostu piekna.

(Co za niesamowita roznica miedzy tym pieknym okazem a okazem ochydy w postaci takiej np. Omegi Constellation, ktora swoja brzydota bije na leb na szyje nawet takie ochydy jak Royal Oak czy Nautilus... :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie stenek:

 

post-44118-0-47622300-1353864995_thumb.jpg

stworzony do bransolety, bo z paskiem uszy niemiłosiernie odstają.

Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ta Omega jest po prostu piekna.

(Co za niesamowita roznica miedzy tym pieknym okazem a okazem ochydy w postaci takiej np. Omegi Constellation, ktora swoja brzydota bije na leb na szyje nawet takie ochydy jak Royal Oak czy Nautilus... :D )

Widze ze z uporem maniaka wrecz kolega stara sie obrzydzic Royal Oak wszystkim tu:) warto w takim razie poprawnie uzywac ulubione slowo.. Ohyda:) nie ochyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze z uporem maniaka wrecz kolega stara sie obrzydzic Royal Oak wszystkim tu:) warto w takim razie poprawnie uzywac ulubione slowo.. Ohyda:) nie ochyda

 

Rzeczywiscie, dziekuje za poprawienie mnie.

Co do ohydnych (imo) czasomierzy, nie chce nikomu nic obrzydzac (nie mam i nigdy nie mialem takiego zamiaru), wyrazam po prostu swoja opinie. Zreszta (z reszta?) kazdy i tak kieruje sie swoja wlasna, wynikajacych z osobistych preferencji, opinia przy wyborze czasomierzy ktore pragnie sie miec w swojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gourmet: Czy ja wiem czy tak odstaja? W wersji stalowej "biegalem" z guma kilka tygodni i nie zwrocilem na to uwagi..


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full size: klik na foto

 

UNEFY.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-craze, taka mała ciekawostka - mi też się kiedyś nie podobały zegarki AP z serii Royal Oak, byłem najzwyczajniej w świecie zniesmaczony ich widokiem, nie rozumiałem jak można płacić tyle pieniędzy za tak brzydki zegarek :) Wszystko do czasu, kiedy wziąłem jeden z tych zegarków do ręki, pomacałem, przymierzyłem... Wtedy wszystko mi się odwidziało, ale jeszcze nie na tyle, żeby powiedzieć, że są one ładne. Do tego doszedłem z czasem, im więcej o nich czytałem, oraz im więcej oglądałem, tym bardziej popadałem w uwielbienie i teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to bardzo ładne zegarki, bo o wykonaniu nie ma sensu nawet wspominać (mistrzostwo świata). Aktualnie mam jednego RO, drugiego realizuje, trzeci też powoli gdzieś mi tam chodzi po głowie, i podejrzewam, że to nie koniec, te zegarki uzależniają jak narkotyk :) Uwielbiam ich design, podobnie jak design Panerai i Rolexa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-craze, taka mała ciekawostka - mi też się kiedyś nie podobały zegarki AP z serii Royal Oak, byłem najzwyczajniej w świecie zniesmaczony ich widokiem, nie rozumiałem jak można płacić tyle pieniędzy za tak brzydki zegarek :) Wszystko do czasu, kiedy wziąłem jeden z tych zegarków do ręki, pomacałem, przymierzyłem... Wtedy wszystko mi się odwidziało, ale jeszcze nie na tyle, żeby powiedzieć, że są one ładne. Do tego doszedłem z czasem, im więcej o nich czytałem, oraz im więcej oglądałem, tym bardziej popadałem w uwielbienie i teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to bardzo ładne zegarki, bo o wykonaniu nie ma sensu nawet wspominać (mistrzostwo świata). Aktualnie mam jednego RO, drugiego realizuje, trzeci też powoli gdzieś mi tam chodzi po głowie, i podejrzewam, że to nie koniec, te zegarki uzależniają jak narkotyk :) Uwielbiam ich design, podobnie jak design Panerai i Rolexa.

 

Ja sie do ich widoku nie moge jakos przekonac (no moze z ewentualnym wyjatkiem co do jednego modelu chronografa AP, ale tez watpie). Czy sie w przyszlosci cos w tej materii zmiemni? Nie wiem. Jak mi sie cos odmieni, to na pewno nie omieszkam o tym poinformowac :D . Jak narazie, sa te zagarki po prostu brzydkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_6617-3.jpg

Cudo! Aż żal że nie można podziwiać mechanizmu!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.