Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bo tego Zenitha trzeba zobaczyć na żywo, dużo zyskuje. Obok mojego Strikinga jest to jeden z ładniejszych Zenithów w ofercie tego producenta.

Jestem tego samego zdania-niespotykane połączenie kolorów na tarczy!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem napisac na swoja obrone ze na pewno w realu duzo ladniej wyglada niz na zdjeciach ale w zasadzie mnie ubiegles Carlito. Jak zobacze na zywo to pewnie zmienie zdanie.

 

Striking ma w sobie sportowego ducha ,a winsor to taki bardziej elegant mimo,że ze stoperem.Koperty też są chyba nieco inne,powiem szczerze b.go polubiłem,za design i werk.Jeszcze nie spotkałem się z opinią,że to brzydki zegarek jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w podrozy dla odmiany sluzy ten zegarek :D

 

e9y7aryr.jpg

 

Sent from my BlackBerry Runtime for Android Apps using Tapatalk 2


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co o tym timerze myślicie?

Na pierwszy rzut oka ciekawy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co o tym timerze myślicie?

Jakiś konglomerat styli. Bazel z daytony, koperta tochę ebelowa, niestety komplikacja "regatowa" na tarczy stylistycznie daleka od mojego ideału. Jednym zdniem, wszystko gdzieś podpatrzone i nieudolnie wepchnięte do jednego projektu. :mellow:


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-craze, taka mała ciekawostka - mi też się kiedyś nie podobały zegarki AP z serii Royal Oak, byłem najzwyczajniej w świecie zniesmaczony ich widokiem, nie rozumiałem jak można płacić tyle pieniędzy za tak brzydki zegarek :) Wszystko do czasu, kiedy wziąłem jeden z tych zegarków do ręki, pomacałem, przymierzyłem... Wtedy wszystko mi się odwidziało, ale jeszcze nie na tyle, żeby powiedzieć, że są one ładne. Do tego doszedłem z czasem, im więcej o nich czytałem, oraz im więcej oglądałem, tym bardziej popadałem w uwielbienie i teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to bardzo ładne zegarki, bo o wykonaniu nie ma sensu nawet wspominać (mistrzostwo świata). Aktualnie mam jednego RO, drugiego realizuje, trzeci też powoli gdzieś mi tam chodzi po głowie, i podejrzewam, że to nie koniec, te zegarki uzależniają jak narkotyk :) Uwielbiam ich design, podobnie jak design Panerai i Rolexa.

 

Bo Ty jesteś jebitnie podatny na reklamę i jakby Ci tu wszyscy pisali, że Parnis jest najlepszym zegarkiem na świecie to byś kupił 10 nawet jakby je sprzedawali po 20 tysięcy.

Moim zdaniem Ty po prostu kierujesz się zdaniem innych i tym co podoba się ogółowi, a nie Tobie i podświadomie wmawiasz sobie, że każdy chwalony tu zegarek jest rewelacyjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura, nawet nie chce mi się tego komentować. Wszyscy chwalą i uwielbiają Omegi, a ja tych zegarków najzwyczajniej na świecie nie lubię, takich przykładów jest o wiele więcej. Przez takie bzdety jakie Krystian napisaleś odechciwa mi się w ogóle pisać na forum.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego kupiłeś kiedyś PO?

Nie lubisz Omegi teraz dlatego, że później na forum zaczęli klepać, że Omegi są oblatane itd. to nagle się Tobie przestały podobać i ich nie lubisz :D

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO kupiłem, bo mi się spodobała, to był impuls, po czym się znudziła tak szybko jak ją kupiłem. Żaden inny zegarek mi się tak bardzo nie obrzydził, przez co w ogóle praktycznie jej nie nosiłem. Każdy popełnia jakieś błędy pod wpływem impulsu, zdarza się.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś prawdy w tym co napisał Krystian jest. ALe to każdy tak torszkę ma - ale nie każdego stać :) Natomiast fakt jest taki, że jak kilka osób kupiło AP to ty Michale zrobiłęś ankietę i już nabyłeś AP. Tak było też z Zenithem i Panerai... A skoro nie lubisz Omegi to daj mi swoją - mi się podoba :D Uwolnię Cię przy okazji od niesmaku jej posiadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Nic tu po mnie, dobrej nocy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo Ty jesteś jebitnie podatny na reklamę i jakby Ci tu wszyscy pisali, że Parnis jest najlepszym zegarkiem na świecie to byś kupił 10 nawet jakby je sprzedawali po 20 tysięcy.

Moim zdaniem Ty po prostu kierujesz się zdaniem innych i tym co podoba się ogółowi, a nie Tobie i podświadomie wmawiasz sobie, że każdy chwalony tu zegarek jest rewelacyjny ;)

A co jest z tymi Parnisami nie tak ? :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMEGA super...tylko co to za mikre zdjęcie ?

Bo to tapatalk to wkleja niestety. Poprawie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO kupiłem, bo mi się spodobała, to był impuls, po czym się znudziła tak szybko jak ją kupiłem. Żaden inny zegarek mi się tak bardzo nie obrzydził, przez co w ogóle praktycznie jej nie nosiłem. Każdy popełnia jakieś błędy pod wpływem impulsu, zdarza się.

I dlatego trzymałeś ją tak długo i wielokrotnie chwaliłeś i pokazywałeś w tym wątku?

Spokojnej nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest prawdą, że wielokrotnie się nią chwaliłem. Krystian, mam na tyle komfortową sytuacje, że nie mam potrzeby sprzedawać rzeczy, które kupuje, jak dla mnie mogą leżec i się kurzyć :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to tapatalk to wkleja niestety. Poprawie sie

 

Sprobuj uzyc hosted by tapatalk jak wklejasz, ja tak robie I zdjecia wychadza duzej, ponad to podoba mi sie tak nowa PO bardziej niz stara wersja


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj uzyc hosted by tapatalk jak wklejasz, ja tak robie I zdjecia wychadza duzej, ponad to podoba mi sie tak nowa PO bardziej niz stara wersja

 

ok, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nash jak z wygodą użytkowania tej Omegi bo to grubas większy jest od mojego AP :)

No fakt, ukrywac nie bede ze to kawal zegara:) wazy 240 gram, dlatego mam go na gumie i dzieki temu tez zdolalem sie naprawde dosc szybko przyzwyczaic i nie czuc go w ciagu dnia. Ta koperta ma krotkie, zagiete w dol uszy dlatego nosi sie naprawde ok. Poza tym ja lubie duze zegary poki co a na nowa PO chorowalem dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.