Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mirosuaw wiem że trochę przynudzam ale ciężko mi na reku wykonać jakieś inne zdjęcie. Kajdan ten sam od niemal zawsze, zegarki staram sie zmieniać częściej.

W ogóle to zegarki noszę na prawym ręku tylko do zdjęć zakladam na prawą bo inaczej zdobienie zdjęcia byłoby niewykonalne. Przynajmniej dla mnie. :)

Kajdan super. Jak uciekinier z galery hiszpanskiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy nabytek :-)

post-39210-0-44301400-1353914816_thumb.jpg

 

trza było coś zapodać od Chronoswissa z konkretniejszą cebulą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie głównie czytam to forum zamiast pisać. Ale dzisiaj dostałem, prosto z Mińska dwa manometry za śmieszną cenę więc się chwalę :)

post-50163-0-34291700-1354042503.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie głównie czytam to forum zamiast pisać. Ale dzisiaj dostałem, prosto z Mińska dwa manometry za śmieszną cenę więc się chwalę :)

Jak ty odczytujesz w nim godzinę ? :D Zegarek jest niczego sobie, ale brakuje trochę tej drugiej wskazówki :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te łucze manometry są świetne ;) proste i klimatyczne

p.s. 7:25 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, hmmm... jak by to określić... Od dziecka słyszę, ze mnie to się nigdzie nie spieszy ;)

Drugi mam dla brata na urodziny, pewnie on dostanie ten ze wskazówką minutową ;)

Polecam wszystkim. W "Biełarusi" kosztuje nieco ponad 85zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej100

tak było wczoraj ale zegar ten sam

 

img4338y.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

dobrze że tarcza czarna nie złota i nie ma daty bo by zaraz powiedzieli że podróba :)

Czy podróba czy nie to trudno powiedzieć, bo zdjęcie liche. :(

Ale z tak dużym zegarkiem na tak cienkiej ręce wyglądasz niczym dziecko po pierwszej komunii, w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej100

te łucze manometry są świetne ;) proste i klimatyczne

p.s. 7:25 :)

Tylko skala jakby nieco za mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, co Ty taki uszczypliwy jesteś? Przecież wszyscy tu zagladamy dla przyjemności obcowania z Naszą zegarkowa pasją a nie by sprawiać sobie przykrości.....

"Weź no się chłopie ogarnij trochę." ;)

Edytowane przez quub

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej chce mieć mocne wejście na forum. B)

Poza tym piękny kompresor,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Andrzeju, zwykle w nicku podajemy swoj wiek, albo rok urodzenia. Jestes pierwszy ktory przedstawia sie imieniem i ilorazem inteligencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej100

Drogi Andrzeju, zwykle w nicku podajemy swoj wiek, albo rok urodzenia. Jestes pierwszy ktory przedstawia sie imieniem i ilorazem inteligencji.

Drogi Jędrku, to nie Ty przypadkiem w swoim wcześniejszym poście chciałeś być "dowcipny"?

Teraz jeszcze dodatkowo popisujesz się prostactwem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy podróba czy nie to trudno powiedzieć, bo zdjęcie liche. :(

Ale z tak dużym zegarkiem na tak cienkiej ręce wyglądasz niczym dziecko po pierwszej komunii, w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku :)

Krytyk z zawodu ?


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie głównie czytam to forum zamiast pisać. Ale dzisiaj dostałem, prosto z Mińska dwa manometry za śmieszną cenę więc się chwalę :)

 

Bardzo fajny ... o jakies namiary na sklep\sprzedawce gdzie go kupiles mozna sie spytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Drogi Jędrku, to nie Ty przypadkiem w swoim wcześniejszym poście chciałeś być "dowcipny"?

Teraz jeszcze dodatkowo popisujesz się prostactwem!

Komentarz miłośnika ? Czego ja się pytam ? Andrzeju ! Po co to wszystko? Miałeś wytłumaczyć !


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze na tym Forum umowilismy sie ze bedziemy trzymac pewien poziom, ale to nie znaczy ze mamy tolerowac ewidentnego trola. Facet wnosi tylko zamieszanie, co pewnie sprawia mu frajde. Frustratom na Forum mowimy stanowcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie wali co ten Pan Andrzej tu powie, tylko zastanawia mnie jedna sprawa co ten Pan tutaj robi w tym temacie chodzi o to by pokazac co ma sie na ręku dziś wczoraj co masz zamiar założyć jutro. Może sie mylę ale nie widziałem jego zdjęć, poprawie mnie jak sie mylę.

Jak by sie znał na zegarkach to,wiedział by ze zegar który pokazałem nie jest w całe duży

 

Ale myśle ze koledzy sie przyłącza do mojej prośby do moda by zrobił z tym kims porzadek.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Andrzej ma ogromne szanse odpocząć kilka dni od forum jeśli nie zmieni sposobu wypowiedzi.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrek_38, prosba, zebys pokazał tu swojego Pama 001

 

Jutro wstawie zdjecie, teraz z lampa nic nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.