Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny ... o jakies namiary na sklep\sprzedawce gdzie go kupiles mozna sie spytac?

+1

Lukałem swego czasu na stronie producenta, ale o kupnie bezpośrednio nie ma chyba mowy, a z ebaya zamawiać za sporo większą kasę niż rzeczone 85 zeta nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbywasz sie Explorera...? Dlaczego? Trzymaj go, bo to naprawde super zegarek i wkrotce bedziesz zalowal ze sie go pozbyles jak sie go pozbedziesz :)

 

Zegarek jest bardzo fajny ale chce teraz zpowrotem deepsea, cos musze sprzedac bo ograniczylem ilosc posiadanych zegarkow I niezamierzam wracac do kilkunastu I 4 z nich noszonych a reszta zeby na polce lezala. Chyba sie wyleczylem z ilosci a poszedlem w kierunku could naprawdesprawia mi radosc z noszenia


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych Łuczem 642 piszących tu i na pw - zegarki zostały kupione przez mojego znajomego bezpośrednio w Mińsku w sklepie firmowym za 228 840 rubli. Żal nie brać, nawet jako ciekawostkę. Na stronie producenta podają ile sztuk zostało w jakim mieście. Nr katalogowy 642, Kod (szifr) 77471760. Zegarek wygląda fajnie ale jest dość mały - koperta 36mm - i prosty jak konstrukcja cepa. Mógłbym może zmontować małą recenzję, ale na razie brak pierścieni makro i czasu. I żeby nie pozostać offtopic zamieszczam 2ga fotkę :) W sumie jest po północy, wciąż go mam na ręku i dziś też go założę.

post-50163-0-79146900-1354059755_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quub, zauważam, że dopracowałeś się własnego stylu w fotografii zegarkowej. B&W, zawsze to samo ujęcie, ten sam "kajdan".

Mnie się podoba, tylko martwię się o zegarki, czy się o ten kajdan nie rysują :)

+1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zegarek jest bardzo fajny ale chce teraz zpowrotem deepsea, cos musze sprzedac bo ograniczylem ilosc posiadanych zegarkow I niezamierzam wracac do kilkunastu I 4 z nich noszonych a reszta zeby na polce lezala. Chyba sie wyleczylem z ilosci a poszedlem w kierunku could naprawdesprawia mi radosc z noszenia

 

czy masz moze explorera I czy II, jesli dwa mozesz go porownac do deepsea ?

moze byc PW, pytam bo kumpel sie nie moze zdecydowac, ktorego kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na sali moderator ? Poziom dyskusji się mocno obniżył !!!


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
682BA949-C3CB-48BA-ADBA-45BBFED22D1C-8134-00000A41F5008485.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santino na tym ujęciu wyglada jak by bezel był idealnie spasowany z tarczą zegarka... nie masz w swoim egzemplarzu tego przesunięcia jakie mają Sokoły ? Czy jakoś temu radziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Kemmner.Gratuluje.Ten Tao czy jakos tak tez spoko.ciekawy kolor tarczy :)

Edytowane przez luki2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie męczyć Was swoimi talizmanami drodzy krytycy, prawie złamałem sobie rękę. Więc chyba już nie będę się tak poświęcał.... :)

77270273.jpg


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Kemmner.Gratuluje.Ten Tao czy jakos tak tez spoko.ciekawy kolor tarczy :)

 

Tu wyszedł ładniej :D

 

DSCF1112.JPG


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za datę bo zdjęcie nie dzisiejsze ale zegarek tak ;)

 

Można prosić jakieś ładne zdjęcia ?

Zastanawiam się nad takim niebieskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartek.siwiec: mowiac krotko, zolta tarcza, czyli podrobka ;)

 

u mnie

post-6775-0-07085000-1354102174_thumb.jpg

Edytowane przez antjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić jakieś ładne zdjęcia ?

Zastanawiam się nad takim niebieskim.

 

Jasne niema problemu podaj mi maila na PW postaram się jeszcze dzisiaj lub jutro do południa coś pstryknąć i przesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować...

 

jl08.jpg

 

jl13f.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wojtek - przyjemny :)

Marcin - widzę Cię zaraz u siebie z tym sikorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.