Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

marcomar - to ten forumowy? Calkiem ladny tak czy inaczej..

 

 

Edyta: Mialem na mysli czterolistna koniczynke ;)

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytec...bardzo ciekawy Żak Lemanz

 

Dziś u mnie:

 

DSC00599.jpg

 

może kilka słów przed Forumowcem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na pomarańczu ładniej temu Squale!

ładniej to mu na nato będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_2141.jpg

 

Ten Braitek mi się podoba, bo nie jest przesadnie przeładowany cyferkami!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladek: Ten Braitek mi się podoba, bo nie jest przesadnie przeładowany cyferkami!

 

Jak co drugi Brajtek bez mala - nie wszystkie maja piec tarcz i czternascie przyciskow ;)


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki ;]

 

 

Przegapilem go na bazarku -_-

 

Jakby Kolega sprzedawal to wiadomo..... :)

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV nie mecz, napisz cos wiecej... chyba ze z wrazenia nie mozesz dojsc do siebie;(

 

Koperta, tarcza, wskazówki...jakość swiss...żadnych niedociągnięć. Koperta mega mega komfortowa....to zdecydowanie jeden z najwygodniejszych zegarków jakie miałem...mocno wygięte uszy + koronka an godzinie 4tej praktycznie w 1/2 schowana w kopertę...powoduje, że nadgarstek można wyginać ekstremalnie we wszystkie strony i absolutnie zegarek nie pozostawi nam śladów na dłoni...nic się nie wbija itd. Leży jak przyklejony....w sumie to nie dziwne bo ten kształt koperty był projektowany w latach 70tych do zastosowań sportowych i militarnych. Guma standardowa pachnie czekoladą ( jest od Bonetto) i jest mięciutka...ale klamerka do niej jest bardzo słaba...napisałem już do Squale że coś z tym trzeba zrobić bo klamerka nie ejst dobrze wykończona :) No ale to w sumie pierdoła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QuadrifoglioVerde

Ponoc koperta ma 40,0mm a bezel 41,5mm. Zgadza sie?

 

Zmierzę dokładnie ale to co piszesz jest prawdopodobne bo bezel jest leciutko szerszy niż koperta. Ale mysle ze to raczej 41koperta i 42mm licząc bezel.

generalnie mysle ze ten zegarek najlepiej bedzie wyglądał na Nato strapie :) ...tym bardziej, że dziury na teleskopy są głęboko i nie będzie się tworzyła nie fajna duża szpara między paskiem a kopertą.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Koperta, tarcza, wskazówki...jakość swiss...żadnych niedociągnięć. Koperta mega mega komfortowa....to zdecydowanie jeden z najwygodniejszych zegarków jakie miałem...mocno wygięte uszy + koronka an godzinie 4tej praktycznie w 1/2 schowana w kopertę...powoduje, że nadgarstek można wyginać ekstremalnie we wszystkie strony i absolutnie zegarek nie pozostawi nam śladów na dłoni...nic się nie wbija itd. Leży jak przyklejony....w sumie to nie dziwne bo ten kształt koperty był projektowany w latach 70tych do zastosowań sportowych i militarnych. Guma standardowa pachnie czekoladą ( jest od Bonetto) i jest mięciutka...ale klamerka do niej jest bardzo słaba...napisałem już do Squale że coś z tym trzeba zrobić bo klamerka nie ejst dobrze wykończona :) No ale to w sumie pierdoła....

 

Nie mogę się doczekać naszego forumowego. Piszesz o słabej klamerce, kilka osób będzie na pewno zainteresowana będzie gumą do kompletu w tym ja, fajnie byłoby przed zamówieniem gum wiedzieć czy będzie dobrej jakości nie chciałbym zgubić zegarka podczas pływania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie być gołosłownym....moim zdaniem najlepsza synergia to takie połączenie ( uwaga koronka na tym zdjęciu jest odkręcona!, faktycznie w połowie się chowa w kopertę ):

 

IMG_1924.jpg

 

IMG_2928-r.jpg

 

Uasica ....zegarka na pewno nie zgubisz....klamerka jest bardzo solidna i dobrze się ją zapina....i mocno trzyma ale jest po prostu słabo wykonczona...krawędzie itd....o to chodzi :) ...Postaram się ze Squale to poprawić.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj słoneczko na krótko wyjrzało...

 

jl08.jpg

 

jl13f.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos po japonsku dzis

 

post-45049-1354158026,8875_thumb.jpg

 

Dzis po jakponsku.....jakotako :lol:


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Jacques Wojtek - jeden i drugi :D , pasek z fabryki czy sam dobrałeś ?? U mnie dziś póki co tak :

 

20121129063733.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

EDYTA : już widzę na bazarze, że fabryczny, bardzo fajny zestaw.

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.