Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trochę lepsze zdjęcie choć to wciąż jakoś Iphone.

BTW Michał, bardzo ładny ten Twój DJ!

 

zdjcie1eo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Muszę powiedzieć że nie zdawałem sobie sprawy że do Suba produkują Gumę. Generalnie Sub na gumie to bardzo bardzo żadki widok. Niecierpię Suba...ale w tym połączeniu zegarek naprawdę wygląda dobrze :-) ...ta guma powoduje że nie jest taki nudny jaki wydaje się na bransolecie. Powiem więcej naprawdę mi się podoba kurcze...to niesamowite jak pasek/guma potrafi odmienić oblicze zegarka :-)

 

 

Karol - o podobieństwie Twojej Doxy do Parniaka miałem napisać...ale bałem się poruszać drażliwy temat :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał kupiłeś do niego tą białą tarczę, o której kiedyś wspominałeś ?

Nie kupiłem, zostanie na niebieskiej, moim zdaniem z tą tarczą ten zegarek wygląda najlepiej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie kupiłem, zostanie na niebieskiej, moim zdaniem z tą tarczą ten zegarek wygląda najlepiej.

On wygląda genialnie w tej konfiguracji! Rewelacyjnie! Tylko patrzeć i podziwiać!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to niesamowite jak pasek/guma potrafi odmienić oblicze

Słuszałem, że brak gumy potrafi odmienić ...życie :)

Ale co do gumy w zegarkach-moim zdaniem wcale nie wygląda! Ale to kwestia gustu , a o tym chyba z zasady się nie dyskutuje! Eksperymenty z gumą to chyba jednak tylko w Hublot - subiektywnie w temacie gum się wypowiedziałem!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez cały dzień towarzyszył mi taki Żak Leman:

 

img20121218172346.jpg

 

Sorry za jakość - komórką robiłem ;)

 

Karol, Doxa świetna - dla mnie nawet ładniejsza niż sub :)

Edytowane przez Pavulon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że nie zdawałem sobie sprawy że do Suba produkują Gumę. Generalnie Sub na gumie to bardzo bardzo żadki widok. Niecierpię Suba...ale w tym połączeniu zegarek naprawdę wygląda dobrze :-) ...ta guma powoduje że nie jest taki nudny jaki wydaje się na bransolecie. Powiem więcej naprawdę mi się podoba kurcze...to niesamowite jak pasek/guma potrafi odmienić oblicze zegarka :-)

 

Zgadzam się, jest fajnie tym bardziej,że jakość tej gumy bije tą od AP w Diverze. Usunę lupkę jeszcze i kiedyś Ci go sprzedam. :P

Bransoleta może i jest nudna ale wykonana genialnie i ta mikroregulacja :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez lupki nie odkupię ... :P ...ta guma ma jakieś wybite logo itd ?? jak wygląda jej zapięcie...tez tak się zwęża jak w bransolecie ??

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra rano taki

 

calipam1_zpscac5c9d0.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, gratuluję Irku, pod choinkę jak znalazł :)

 

 

On wygląda genialnie w tej konfiguracji! Rewelacyjnie! Tylko patrzeć i podziwiać!

Jestem tego samego zdania, wciąż przyciąga mój wzrok, po czym nie mogę go od niego oderwać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irekm, gratulacje piękny Pam :)

 

u mnie dziś poważnie :)

 

42072432.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah ten portugalczyk, przepiękny zegarek. Nie miałeś problemu z podjęciem decyzji którą wersje kolorystyczną wybrać?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne te zegarki które pokazujecie. Aż ślinka kapie. Próbowałem wczoraj zaskoczyc klubowiczów aquataimerem, który nie stanowi masówki na naszym rynku, ale nie udało mi się. No cóż, moze innym razem. Niemniej nie będzie to rolex, która to marka kojarzy mi się żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah ten portugalczyk, przepiękny zegarek. Nie miałeś problemu z podjęciem decyzji którą wersje kolorystyczną wybrać?

facet musi byc zdecydowany Michal;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet musi być zdecydowany w podejmowaniu ważnych decyzji, niekoniecznie takich małostkowych jak wybór koloru zegarka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man (czyli ja) in black:

img2012121900496.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet musi być zdecydowany w podejmowaniu ważnych decyzji, niekoniecznie takich małostkowych jak wybór koloru zegarka.

 

Trochę OT, ale post Carlita przypomniał mi historyjkę:

Para 70-cio letnich staruszków udziela wywiadu, bo obchodzę 50 rocznicę ślubu. Prowadząca pyta „dziadka”, kto rządzi w ich małżeństwie. „Dziadek” na to: Jak byliśmy młodzi, to umówiliśmy się, że w drobnych sprawach decyduje Żona, a w istotnych decyduję ja. Na szczęście jeszcze nigdy nie musiałem podjąć żadnej decyzji… :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7393268046_cd21b368d3_b.jpg

 

Od wczoraj na NATO.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.