Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Facet musi być zdecydowany w podejmowaniu ważnych decyzji, niekoniecznie takich małostkowych jak wybór koloru zegarka.

 

dla fanow zegarmistrzostwa, ogladajacych kazdy detal pod lupa, wpatrujacych sie w te same zdjecia godzinami bynajmniej kolor zegarka nie jest malostkowa sprawa;) i dobrze o tym wiesz co nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet musi być zdecydowany w podejmowaniu ważnych decyzji, niekoniecznie takich małostkowych jak wybór koloru zegarka.

 

Problem był, 3 opcje, czarny, ten co mam, i biala tarcza z niebieska tarcza.

Z racji tego ze nie jestem fanem czarnego koloru pierwsza opcja odpadła. Na zdjeciach navi blue wygladał mega, ale na zywo jak miałem dwa obok sie zdecydowałem sie na ta wersje i nie załuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Tak, machlo, jak się spotkamy w końcu to z seiko 2 x 2. ;) Ten też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AE5E6DDF-C43A-45F2-8336-083202DD7E79-6316-00000793C8354858.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla fanow zegarmistrzostwa, ogladajacych kazdy detal pod lupa, wpatrujacych sie w te same zdjecia godzinami bynajmniej kolor zegarka nie jest malostkowa sprawa;) i dobrze o tym wiesz co nie :D

Nie zaprzecze. My wszyscy na tym forum jesteśmy "zboczeńcami", jeżeli chodzi o zegarki :)

 

Problem był, 3 opcje, czarny, ten co mam, i biala tarcza z niebieska tarcza.

Z racji tego ze nie jestem fanem czarnego koloru pierwsza opcja odpadła. Na zdjeciach navi blue wygladał mega, ale na zywo jak miałem dwa obok sie zdecydowałem sie na ta wersje i

nie załuje :)

Ja się waham pomiędzy wersją taką jak Twoja, a wersją z czarną tarczą. Obydwie na żywo wyglądają świetnie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra rano taki

 

calipam1_zpscac5c9d0.jpg

Cholera- California Dial -miałem kiedyś zamówiony ale nie załapałem się do kolejki . Limitka rozeszła się na pniu. Mogę trochę pozazdrościć??


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no właśnie, śmiać mi się chciało jak niektórzy koledzy zarzekali sie, że ten parniak niczego nie kopiuje :D

 

Tak jak doxa citizena - indeksami :P

W sumie to jest jeden wzór, który ma kopertę, wskazówki, tarczę...reszta to inspiracje.

Ale jak ktoś się uprze, to w każdym coś znajdzie znajomego :rolleyes:


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xylog, nie ma sprawy. Po świętach chcę spotkać się z Kroll_czarli, żeby MM300 obmacać, więc może udałoby się jakoś zsynchronizować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra rano taki

 

calipam1_zpscac5c9d0.jpg

Wbrew pozorom (i mniemaniu co niektorych) czarny kolor tarczy i brazowy pasek o takm odcieniu jak powyzej wyglada bardzo fajnie. Ale te markery w postaci tych kilku rzymskich pokrak........ nie podchodza mi one (nigdy nie lubilem rzymskich cyfr robiacych za markery w czssomierzach), psuja one (imo) wyglad tego zegarka. Szkoda ze wszystkie oznaczenia nie sa w nim w postaci arabskich cyfr (lub przynajmniejj jakichs prostych -podluznych/okraglych - markerow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oss191206.jpg

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim ,

zegarek jest stalowy . Szukalem czegos troche bardziej nietypowego i wg mnie " california " spelnia te wymagania , faktem natomiast jest ze kupilem go bazujac na zdjeciach poniewaz nie moglem znalezc go w zadnym AD ( nowosc 2012 ) , zreszta z Panerajem tak dziwnie jest ze najczesciej jak ktos chce jakis nietypowy model to musi szukac go po ich butikach


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ten

 

dzisiajten.jpg

Dla mnie to jest kwintesencja Rolexa :) Połączenie żółtgo złota i stali plus ceramiczny bezel... Jest piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest kwintesencja Rolexa :) Połączenie żółtgo złota i stali plus ceramiczny bezel... Jest piękny.

 

Ja też kiedyś nie byłem miłośnikiem zegarków w bikolorze, ale widziałem kiedyś ROLEXA na żywo i ten zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom (i mniemaniu co niektorych) czarny kolor tarczy i brazowy pasek o takm odcieniu jak powyzej wyglada bardzo fajnie. Ale te markery w postaci tych kilku rzymskich pokrak........ nie podchodza mi one (nigdy nie lubilem rzymskich cyfr robiacych za markery w czssomierzach), psuja one (imo) wyglad tego zegarka. Szkoda ze wszystkie oznaczenia nie sa w nim w postaci arabskich cyfr (lub przynajmniejj jakichs prostych -podluznych/okraglych - markerow).

 

Bluźnisz :D:P

Przecież to esencja Panerai (Rolexa?), prawdziwe DNA, tarcza california stworzona po to żeby nurek w mętnej wodzie wiedział gdzie jest góra, a gdzie dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20121219_105920_10.jpg

Nic (jeszcze) dzisiaj nie piłem, a podwójnie widzę :wacko:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.